Lenka Nora Návorková

Lenka Nora Návorková

Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lenka Nora Návorková, několikanásobná mistryně ČR, přijala nabídku České televize předvést své umění v deváté řadě úspěšné show StarDance.

Absolventka Metropolitní univerzity Praha Lenka Nora Návorková se stala čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii a finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých.

LENKA NORA NÁVORKOVÁ VE STARDANCE S DVOŘÁKEM

Česko Lenka Nora Návorková mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Sympatická blondýnka Lenka Nora Návorková v době, kdy jí Česká televize angažovala do deváté řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí, působila jako lektorka v Taneční škole Vavruška, a to mj. společně s Michalem Necpálem, který se již v minulosti v této úspěšné show představil.

Svoje taneční zkušenosti Lenka Nora Návorková předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu.

O LENCE NOŘE NÁVORKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vidět Lenku Noru Návorkovou mohli diváci i na divadelních prknech, a to mj. v muzikálech Angelika, Sibyla - královna ze Sáby, Adéla ještě nevečeřela či Ferda Mravenec.

 

Další Umělci

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Alice Stodůlková
Alice Stodůlková
zobrazit profil Ruby Rubacuori
Ruby Rubacuori
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Barbora Mottlová
Barbora Mottlová
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová