Lenka Nora Návorková

Lenka Nora Návorková

Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lenka Nora Návorková, několikanásobná mistryně ČR, přijala nabídku České televize předvést své umění v deváté řadě úspěšné show StarDance.

Absolventka Metropolitní univerzity Praha Lenka Nora Návorková se stala čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii a finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých.

LENKA NORA NÁVORKOVÁ VE STARDANCE S DVOŘÁKEM

Česko Lenka Nora Návorková mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Sympatická blondýnka Lenka Nora Návorková v době, kdy jí Česká televize angažovala do deváté řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí, působila jako lektorka v Taneční škole Vavruška, a to mj. společně s Michalem Necpálem, který se již v minulosti v této úspěšné show představil.

Svoje taneční zkušenosti Lenka Nora Návorková předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu.

O LENCE NOŘE NÁVORKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vidět Lenku Noru Návorkovou mohli diváci i na divadelních prknech, a to mj. v muzikálech Angelika, Sibyla - královna ze Sáby, Adéla ještě nevečeřela či Ferda Mravenec.

 

Další Umělci

zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Olbram Zoubek
Olbram Zoubek
zobrazit profil Andrea Třeštiková
Andrea Třeštiková
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Bořek Šípek
Bořek Šípek
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková
zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská