Jaroslav Zámečník

Datum narození: 21.6.1966
Místo narození: Liberec
Profese: kandidát hnutí Starostové na primátora Liberce ve volbách 2018
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zastupitel Jaroslav Zámečník se v komunálních volbách 2018 stal lídrem kandidátky Starostové pro Liberecký kraj, tudíž i jedním z adeptů na post tamního primátora.

Absolvoval tehdejší Vysoké škole strojní a textilní v Liberci. Už jako student Jaroslav Zámečník pracoval na katedře materiálů jako pomocná vědecká síla a souběžně si technické vzdělání rozšiřoval o další přednášky z oboru etiky, psychologie a pedagogiky.

JAROSLAV ZÁMEČNÍK A DALŠÍ KANDIDÁTI NA PRIMÁTOTRA

Povinnou základní vojenskou službu Jaroslav Zámečník strávil na Vojenské vysoké škole letecké v Košicích coby letecký mechanik MiG-21 a tlumočník pro zahraniční piloty. Doktorát získal na Západočeské univerzitě v Plzni.

Roku 1992 se Jaroslav Zámečník stal jednatelem Euroregionu Nisa, což je nejstarší podobná přeshraniční struktura ve střední a východní Evropě. Z této pozice si pouze na čtyři roky odskočil do funkce radního pro kulturu Libereckého kraje.

Byl členem ODS. Roku 2014 Jaroslav Zámečník vstoupil do hnutí Starostové pro Liberecký kraj, za nějž se dostal do zastupitelstva města Liberce. Do komunálních voleb 2018 jej Starostové vyslali jako svého lídra, tedy kandidáta na post primátora Liberce.

Nositel polského státního vyznamenání Stříbrný kříž za zásluhy, aktivní člen Jizersko-ještědského horského spolku Jaroslav Zámečník ví, jak zlomit železo, umí opravit stíhačku a rád seká trávu.

 

 

Další Ostatní

zobrazit profil Ota Baláž
Ota Baláž
zobrazit profil Marie Kaufmann
Marie Kaufmann
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák