Jan Onder

Datum narození: 4.8.1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Zničená Tomicová výhru Dvořáka nerozdýchala? Utekla, objevila se až na večírku Zničená Tomicová výhru Dvořáka nerozdýchala? Utekla, objevila se až na večírku Po čertech dobré výkony posadily na trůn nového krále StarDance, čerta Uriáše Jiřího Dvořáka (51).… číst článek
Tajný večírek po finále StarDance: Tomicovou utěšovali na ulici Tajný večírek po finále StarDance: Tomicovou utěšovali na ulici Pařba do pěti do rána. Tak dopadl večírek po skončení 9. ročníku StarDance. Vypjaté emoce z finále… číst článek
Co se dělo ve StarDance po vypnutí kamer? Dvořák utíkal do sprchy, Tomicová se schovávala Co se dělo ve StarDance po vypnutí kamer? Dvořák utíkal do sprchy, Tomicová se schovávala Slzy, pot a útěk. Tak to vypadalo bezprostředně po skončení finále 9. ročníku StarDance. Zatímco… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Katarína Štumpfová
Katarína Štumpfová
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk