Maroš Kramár

Datum narození: 26.4.1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2 nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR – OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádce Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka

 

Články o celebritě

Andrlová a Kramár: Hvězdy pro hvězdy! Andrlová a Kramár: Hvězdy pro hvězdy! Herci Ivana Andrlová (57) a Maroš Kramár (59) budou mít své hvězdy na chodníku slávy před zlínským… číst článek
Moderátor Zázraků přírody Maroš Kramár v slzách: Rakovina nejdůležitější ženy jeho života! Moderátor Zázraků přírody Maroš Kramár v slzách: Rakovina nejdůležitější ženy jeho života! Slovenský herec Maroš Kramár (59) prožívá velmi smutné období. Jeho milovaná maminka Tatiana (77)… číst článek
Maroš Kramár: Lékařská prohlídka potvrdila nejhorší obavy Maroš Kramár: Lékařská prohlídka potvrdila nejhorší obavy Média se před časem zajímala o údajný rozvod moderátora a herce Maroše Kramára (59). Nyní vyšlo najevo… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Denis Šafařík
Denis Šafařík
zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine
zobrazit profil Tomáš Hanák
Tomáš Hanák
zobrazit profil Matyáš  Valenta
Matyáš Valenta
zobrazit profil Jáchym Kraus
Jáchym Kraus
zobrazit profil Vincent Kartheiser
Vincent Kartheiser
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala