Charlie Sheen

Datum narození: 3.9.1965
Místo narození: New York
Váha: 70 kg
Výška: 175 cm
Profese: Herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Charlie Sheen je americký populární herec, který neustále balancuje na hranici života a smrti, herec, který vyměnil svou úspěšnou kariéru za ženy, alkohol a drogy.

Charlie Sheen je součástí slavného hereckého klanu Estévezů. Již od malička nesl Charlie Sheen břemeno svého slavného otce. Každý porovnával jeho herecké výkony s otcovými a již od útlého věku na něj byl vytvářen nátlak. První velkou roli si zahrál ve válečném filmu Četa a další rok si zahrál po boku svého otce ve filmu Wall Street.

Charlie Sheen získal velkou roli v komedii Žhavé výstřely a následně i v pokračování Žhavé výstřely 2. Touto rolí ukázal, že dokáže zahrát téměř vše. Ve válčení sice pokračoval i v tomto snímku, ale na rozdíl od filmu Četa, se ve Žhavých výstřelech ocitá v neskutečných situacích, které vždy vyvrcholí naprosto nepochopitelně.

Charlie Sheen si také zahrál v parodických Scary Movie 3, 4 a 5. O tom, že je výborný komik a bavič svědčí jeho největší a nejznámější role, a to účinkování v seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní roli Charlieho Harpera ztvárnil tak skvěle, že se postupem času do opilce a svůdníka sám převtělil. V seriálu vydržel osm sérií a na konci té osmé v seriálu zemře a je nahrazen Ashtonem Kutcherem.

Od té doby žije Charlie Sheen nezřízeným životem. Nejčastěji se o Sheenovi mluví ve spojení s drogami a alkoholem, s hazardem a s nespočtem žen, které kdy měl.

Jako jeden z mála herců je členem hnutí 9/11 Truth Movement, které spojuje lidi, kteří zpochybňují oficiální tvrzení o 11. září a útoku na americká dvojčata a dožadují se přezkoumání události.

Charlie Sheen v listopadu 2015 v ranní show televize NBC přiznal, že je HIV pozitivní. O nákaze se dozvěděl už v roce 2011. Herec se však musí kromě zdravotních problému potýkat i s těmi finančními. Prostituky, se kterými Sheen spal, na něj hromadně podávají žaloby a chtějí odškodné.

 

Články o celebritě

<img src="/images/expired.png" alt="expired" title="Článek má časový rozsah (2017-02-24 12:00:00-) mimo aktuální datum" height="20"> Z Denise Richards je troska! Bývalá Bond Girl nezvládla… expired Z Denise Richards je troska! Bývalá Bond Girl nezvládla… Před pár dny Denise Richards oslavila už šestačtyřicáté narozeniny, ale spíš než roky, se na jejím… číst článek
Rozvod Jolie a Pitta: Bitva o miliardový majetek je rozhodnutá. Teď začne další Rozvod Jolie a Pitta: Bitva o miliardový majetek je rozhodnutá. Teď začne další Hvězdný pár Brangelina si prožívá těžké chvíle. Angelina Jolie požádala minulý týden o rozvod s Bradem… číst článek
Velké přiznání Charlieho Sheena o HIV: Nechráněný sex jsem měl jen dvakrát! Velké přiznání Charlieho Sheena o HIV: Nechráněný sex jsem měl jen dvakrát! Mysleli jste si, že přiznat veřejnosti HIV pozitivitu je posledním hřebíčkem do rakve herecké kariéry?… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Ladilav Frej jr.
Ladilav Frej jr.
zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Zdeněk  Žák
Zdeněk Žák
zobrazit profil Zlata Adamovská
Zlata Adamovská
zobrazit profil Vlastina Svátková
Vlastina Svátková
zobrazit profil Roman Skamene
Roman Skamene
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší