Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17.9.1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. 

Články o celebritě

Drsná rána pro těhotnou Sklenaříkovou (46): Dostala padáka! Důvod je ponižující Drsná rána pro těhotnou Sklenaříkovou (46): Dostala padáka! Důvod je ponižující Tak dlouho se snažila a toužila po miminku, ale radost ze svého prvního těhotenství vystřídal šok.… číst článek
Trápení těhotné Sklenaříkové (46): Výhrůžky soudem a peníze v čudu! Trápení těhotné Sklenaříkové (46): Výhrůžky soudem a peníze v čudu! Adriana Karembeu Sklenaříková přivede už v červenci na svět své první dítě. Jenže místo toho aby… číst článek
Těhotná Sklenaříková pofňukáváním v televizi vytočila Slováky! Udělala z nich neandrtálce Těhotná Sklenaříková pofňukáváním v televizi vytočila Slováky! Udělala z nich neandrtálce Zřejmě s ní mávají těhotenské hormony, jinak si nelze vysvětlit, proč Adriana Sklenaříková (46) v… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk