Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17.9.1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. V srpnu 2018 porodila dceru Ninu. 

Články o celebritě

Topmodelka Sklenaříková opět v práci? Dceru ukázala v televizi! Topmodelka Sklenaříková opět v práci? Dceru ukázala v televizi! Pro supermodelku Adrianu Sklenaříkovou (47) je teď hlavní její novorozená dcerka Nina. Ačkoliv… číst článek
Topmodelka Sklenaříková (46) na procházce s novorozenou Ninou. Už je na své váze! Topmodelka Sklenaříková (46) na procházce s novorozenou Ninou. Už je na své váze! Modelka s nejdelšíma nohama na světě Adriana Sklenaříková 17. září oslaví nejenom své 47. narozeniny,… číst článek
Topmodelka Adriana Sklenaříková (46): První FOTO dcery Niny! Topmodelka Adriana Sklenaříková (46): První FOTO dcery Niny! Netrvalo dlouho a pochlubila se dcerou! Britský magazín Closer věnoval titulní stranu slovenské topmodelce… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová