Adriana Karembeu-Sklenaříková

Datum narození: 17.9.1971
Míry: 87,5-59,5-89
Výška: 185 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Adriana Sklenaříková se pyšnila nejdelšíma nohama světa. Roku 1998 se její dolní končetiny dostaly do evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů.

Slovenka Adriana Sklenaříková se během studia medicíny v Praze rozhodla plně věnovat modelingu. Režisér Miloslav Šmídmajer o ní natočil dokumentární film Adriana (2004).

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ POPSALA OTCOVU ŠIKANU

Stala se tváří mnoha proslulých značek. Adriana Sklenaříková pracovala pro řadu světoznámých agentur, jako jsou např. Next Model Management v Paříž, Fashion Model Management v Miláně, View Management ve Španělsku.

Krásná supermodelka Adriana Sklenaříková si zahrála v komedii Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2004) nebo ve filmu Asterix a Olympijské hry (2008) s Gérardem Depardieu v hlavní roli. Kromě toho se stala dobrovolnicí a mluvčí Červeného kříže a vydala knihu Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.

V roce 1998 byla Adriana Sklenaříková uvedena v evropském vydání Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšími dolními končetinami na světě, dlouhými 124 cm.

O ADRIANĚ SKLENAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V prosinci 1998 se Adriana Sklenaříková provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho příjmení. V březnu 2011 oznámili rozchod. V červnu 2014 si vzala boháče Arama Ohaniana a posléze se odstěhovala do Monaka. Ve 46 letech se jí splnil životní sen, otěhotněla. 

Články o celebritě

Sklenaříková (46): Bolestná zpověď o trápení s umělým oplodněním Sklenaříková (46): Bolestná zpověď o trápení s umělým oplodněním Až v devátém měsíci těhotenství se modelka Adriana Karembeu Sklenaříková (46) rozpovídala o tom,… číst článek
Těhotná Adriana Sklenaříková (46): KOLAPS! Těhotná Adriana Sklenaříková (46): KOLAPS! Modelka Adriana Karembeu Sklenaříková těhotenství kvůli kariéře dlouho odkládala. Pak jí život ukázal,… číst článek
Sklenaříková (46) těsně před porodem: Kolaps v supermarketu! Řekla, co se jí narodí Sklenaříková (46) těsně před porodem: Kolaps v supermarketu! Řekla, co se jí narodí Nejdříve dítě odkládala a dávala přednost kariéře. Když pak po něm zatoužila, vypovědělo tělo. Až… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová