Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Tanečnice Hunčárová opustila Itala Ridiho! S kým vyrazila k moři? Tanečnice Hunčárová opustila Itala Ridiho! S kým vyrazila k moři? Dříve hlavně pracovala, teď si spíše užívá života. Tanečnice Lucie Hunčárová (32) známá ze StarDance… číst článek
Slavní se na Prvního máje líbali jako o život! Romantik Vojtek i dračice Hunčárová! Slavní se na Prvního máje líbali jako o život! Romantik Vojtek i dračice Hunčárová! Na Prvního máje by se zamilované páry měly líbat pod rozkvetlou třešní anebo prostě tam, kde se zrovna… číst článek
Reakce slavných na smrt miláčků Anny K.: Každému je dáno tolik, kolik unese! Reakce slavných na smrt miláčků Anny K.: Každému je dáno tolik, kolik unese! Smrt milovaných pejsků Anny K. (53) zpěvačku naprosto zničilo. Poté, co sama dvakrát překonala boj… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Osmany Laffita
Osmany Laffita
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová
zobrazit profil Emil Adamec
Emil Adamec
zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Ruby Rubacuori
Ruby Rubacuori