Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Reakce slavných na smrt miláčků Anny K.: Každému je dáno tolik, kolik unese! Reakce slavných na smrt miláčků Anny K.: Každému je dáno tolik, kolik unese! Smrt milovaných pejsků Anny K. (53) zpěvačku naprosto zničilo. Poté, co sama dvakrát překonala boj… číst článek
Tanečník ze StarDance Jan Onder: Nový byt i láska! Hunčárová už ho vyplatila Tanečník ze StarDance Jan Onder: Nový byt i láska! Hunčárová už ho vyplatila Tanečník Jan Onder (32) už není sám! A to jak na tanečním parketu, kde mu partnerku dělá Lucie Slouková,… číst článek
Tanečník ze StarDance Jan Onder se mění v horu svalů. Ukázal napumpovaný bicák Tanečník ze StarDance Jan Onder se mění v horu svalů. Ukázal napumpovaný bicák Tanečník Jan Onder (33) si začal dávat po rozchodu s Lucií Hunčárovou (32) pořádně do těla. Posilovna… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Milan Knížák
Milan Knížák
zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi
zobrazit profil Michal  Necpál
Michal Necpál
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Blanka Matragi
Blanka Matragi
zobrazit profil Jonáš Ledecký
Jonáš Ledecký
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková