Kristina Bastienová Kloubková | Celebwiki.cz

Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková, tanečnice, moderátorka a herečka, je známá zejména díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

KRISTINA KLOUBKOVÁ ZALOVILA V ARCHIVU

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

O KRISTINĚ KLOUBKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Poté žila s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávali dceru Jasmínu.

Rok a půl Kristýna Kloubková udržovala vztah s choreografem Václavem Kunešem. Pak místo svatby přišel rozchod. Posléze se pár dal opět dohromady.

 

Články o celebritě

Moderátorka Kloubková opět zamilovaná: Návrat k tanečníkovi Kunešovi! Moderátorka Kloubková opět zamilovaná: Návrat k tanečníkovi Kunešovi! Láska nehněvaná, málo milovaná! Tímto pořekadlem se nejspíše řídila moderátorka Kristina Kloubková… číst článek
Moderátorka Kloubková po rozchodu s Kunešem: Dcera má za sebou první bolest! Moderátorka Kloubková po rozchodu s Kunešem: Dcera má za sebou první bolest! S novou a nečekanou image se na společenské akci vytasila dcera Kristiny Kloubkové (42) Jasmínka… číst článek
Kloubková přiznala, co ji trápilo! Vyřešil to za ni partner Kuneš ze StarDance Kloubková přiznala, co ji trápilo! Vyřešil to za ni partner Kuneš ze StarDance Plavovlasá moderátorka Kristina Kloubková (42) již nějakou dobu randí s choreografem Václavem Kunešem… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Klára Spilková
Klára Spilková
zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Jan Kříž
Jan Kříž
zobrazit profil Milan  Toman
Milan Toman
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Sergej Pavovič Koroljov
Sergej Pavovič Koroljov
zobrazit profil Hanna Alström
Hanna Alström
zobrazit profil Jakub Unucka
Jakub Unucka