Kristina Bastienová Kloubková | Celebwiki.cz

Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23. 12. 1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková, tanečnice, moderátorka a herečka, je známá zejména díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

KRISTINA KLOUBKOVÁ ZALOVILA V ARCHIVU

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

O KRISTINĚ KLOUBKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Poté žila s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávali dceru Jasmínu.

Rok a půl Kristýna Kloubková udržovala vztah s choreografem Václavem Kunešem. Pak místo svatby přišel rozchod. Posléze se pár dal opět dohromady.

 

Články o celebritě

Fígl Novy vadnoucí Ordinaci nepomohl a seriál Slunečná ji znovu porazil Fígl Novy vadnoucí Ordinaci nepomohl a seriál Slunečná ji znovu porazil Seriál Slunečná na Primě se i ve čtvrtek držel nad milionem sledujících diváků a zůstává tak stále n... číst článek
Kristina Kloubková: Zásadní rozhodnutí v obnoveném vztahu s choreografem Kunešem! Kristina Kloubková: Zásadní rozhodnutí v obnoveném vztahu s choreografem Kunešem! Moderátorka zpráv na Nově Kristina Kloubková se dala podruhé dohromady s choreografem Václavem Kuneš... číst článek
Zprávařka Novy Kristina Kloubková: Zákaz vstupu na StarDance! Zprávařka Novy Kristina Kloubková: Zákaz vstupu na StarDance! Před rokem choreograf Václav Kuneš (44) seděl v porotě StarDance, ale jeho partnerka Kristina Kloubk... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Adam Koller
Adam Koller
zobrazit profil Ivo Svoboda
Ivo Svoboda
zobrazit profil Helena Kadeřábková
Helena Kadeřábková
zobrazit profil Jaroslav Kučera
Jaroslav Kučera
zobrazit profil Pavel Čechák
Pavel Čechák
zobrazit profil Marián Slovák
Marián Slovák