Kristina Bastienová Kloubková | Celebwiki.cz

Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková, tanečnice, moderátorka a herečka, je známá zejména díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

KRISTINA KLOUBKOVÁ ZALOVILA V ARCHIVU

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

O KRISTINĚ KLOUBKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Poté žila s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávali dceru Jasmínu.

Rok a půl Kristýna Kloubková udržovala vztah s choreografem Václavem Kunešem. Pak místo svatby přišel rozchod. Posléze se pár dal opět dohromady.

 

Články o celebritě

Kloubková přiznala, co ji trápilo! Vyřešil to za ni partner Kuneš ze StarDance Kloubková přiznala, co ji trápilo! Vyřešil to za ni partner Kuneš ze StarDance Plavovlasá moderátorka Kristina Kloubková (42) již nějakou dobu randí s choreografem Václavem Kunešem… číst článek
Nova slaví 25! Jak vypadaly její hvězdy v tomtéž věku? Svoboda naháněla Gotta, Vítová korunku Nova slaví 25! Jak vypadaly její hvězdy v tomtéž věku? Svoboda naháněla Gotta, Vítová korunku Přesně 25 let uplynulo od prvního vysílání TV Nova. A její hvězdy zavzpomínaly, co dělaly, když bylo… číst článek
Kloubková stráví Vánoce bez partnera: Porotce StarDance Kuneš jí uletí Kloubková stráví Vánoce bez partnera: Porotce StarDance Kuneš jí uletí Mohly to být jejich první společné Vánoce, ale Kristina Kloubková (41) s dcerou Jasmínkou (6) zůstanou… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová
zobrazit profil Stanislav Huml
Stanislav Huml
zobrazit profil Pavel Šporcl
Pavel Šporcl
zobrazit profil Makram Matragi
Makram Matragi
zobrazit profil Jiří Pařízek
Jiří Pařízek
zobrazit profil Tomáš Vartecký
Tomáš Vartecký
zobrazit profil Diana Šoltýsová
Diana Šoltýsová