Machmud Muradov | Celebwiki.cz

Machmud Muradov

Datum narození: 1. 2. 1990
Přezdívka: Mach
Místo narození: Tádžikistán
Profese: zápasník ve smíšených bojových uměních (MMA)
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bojovník Machmud „Mach“ Muradov, pocházející z rodiny tádžických Uzbeků, se jako první reprezentant své rodné země v historii dostal na turnaj UFC.

Machmud Muradov, uzbecko-český profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA), byl původně kickboxer. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a v americkém Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - SPLNIL SE MU SEN

Poprvé Machmud Muradov nastoupil 28. září 2019 na UFC Fight night v Kodani a zvítězil (ROZHOVOR ČTĚTE ZDE). Jako první reprezentant své země tak bojoval pod křídly nejslavnější MMA ligy světa.

Jedná se o zprávu, která nadchla i veliké množství českých fanoušků, protože Machmud Muradov se stal jedním z nejpopulárnějších zápasníků na tuzemské scéně a on sám se k České republice hrdě hlásí.

Bojovník ve střední váze Machmud Muradov je první uzbecký zástupce v elitní americké profesionální soutěži UFC, taktéž první MMA zápasník na světě, jenž se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světě, boxera Floyda „Money“ Mayweathera jr.

Dříve byl Machmud „Mach“ Muradov, který svou profesionální zápasnickou kariéru zahájil v roce 2012, šampionem ve střední váze několika českých MMA organizací. Trenéry má jak v Praze, tak v Las Vegas.

Mach má za sebou vítězství nad několika soupeři vysoké úrovně a k tomu je jeho styl velmi atraktivní, o což jde divákům i promotérům především.

MACHMUD MURADOV - O BOJOVNÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Macha se stala zpěvačka Monika Bagárová, s níž roku 2019 počal potomka. Dcera Rumia Bagár Muradov se páru narodila koncem května 2020. 

 

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Dragoun
Michal Dragoun
zobrazit profil Michal Moravčík
Michal Moravčík
zobrazit profil Miroslav Vraštil
Miroslav Vraštil
zobrazit profil Costa Nhamoinesu
Costa Nhamoinesu
zobrazit profil Martin Štěpánek
Martin Štěpánek
zobrazit profil Ondřej  Kratěna
Ondřej Kratěna
zobrazit profil André Reinders
André Reinders
zobrazit profil Miroslav Cipra
Miroslav Cipra