Machmud Muradov | Celebwiki.cz

Machmud Muradov

Datum narození: 1.2.1990
Přezdívka: Mach
Místo narození: Tádžikistán
Profese: zápasník ve smíšených bojových uměních (MMA)
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bojovník Machmud „Mach“ Muradov, pocházející z rodiny tádžických Uzbeků, se jako první reprezentant své rodné země v historii dostal na turnaj UFC.

Machmud Muradov, uzbecko-český profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA), byl původně kickboxer. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a v americkém Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - SPLNIL SE MU SEN

Poprvé Machmud Muradov nastoupí 28. září 2019 na UFC Fight night v Kodani. Jako první reprezentant své země bude bojovat pod křídly nejslavnější MMA ligy světa.

Jedná se o zprávu, která nadchla i veliké množství českých fanoušků, protože Machmud Muradov se stal jedním z nejpopulárnějších zápasníků na tuzemské scéně a on sám se k České republice hrdě hlásí.

Bojovník ve střední váze Machmud Muradov je první uzbecký zástupce v elitní americké profesionální soutěži UFC, taktéž první MMA zápasník na světě, jenž se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světě, boxera Floyda „Money“ Mayweathera jr.

Dříve byl Machmud „Mach“ Muradov, který svou profesionální zápasnickou kariéru zahájil v roce 2012, šampionem ve střední váze několika českých MMA organizací. Trenéry má jak v Praze, tak v Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - O BOJOVNÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mach má za sebou vítězství nad několika soupeři vysoké úrovně a k tomu je jeho styl velmi atraktivní, o což jde divákům i promotérům především.

 

Další Sportovci

zobrazit profil Petr Kumstát
Petr Kumstát
zobrazit profil Milan Doudera
Milan Doudera
zobrazit profil David Vaněček
David Vaněček
zobrazit profil LeBron James
LeBron James
zobrazit profil Markéta Sluková Nausch
Markéta Sluková Nausch
zobrazit profil Matěj Kvíčala
Matěj Kvíčala
zobrazit profil Pavel Francouz
Pavel Francouz
zobrazit profil Dušan Uhrin
Dušan Uhrin