Machmud Muradov | Celebwiki.cz

Machmud Muradov

Datum narození: 1.2.1990
Přezdívka: Mach
Místo narození: Tádžikistán
Profese: zápasník ve smíšených bojových uměních (MMA)
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bojovník Machmud „Mach“ Muradov, pocházející z rodiny tádžických Uzbeků, se jako první reprezentant své rodné země v historii dostal na turnaj UFC.

Machmud Muradov, uzbecko-český profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA), byl původně kickboxer. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a v americkém Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - SPLNIL SE MU SEN

Poprvé Machmud Muradov nastoupil 28. září 2019 na UFC Fight night v Kodani a zvítězil (ROZHOVOR ČTĚTE ZDE). Jako první reprezentant své země tak bojoval pod křídly nejslavnější MMA ligy světa.

Jedná se o zprávu, která nadchla i veliké množství českých fanoušků, protože Machmud Muradov se stal jedním z nejpopulárnějších zápasníků na tuzemské scéně a on sám se k České republice hrdě hlásí.

Bojovník ve střední váze Machmud Muradov je první uzbecký zástupce v elitní americké profesionální soutěži UFC, taktéž první MMA zápasník na světě, jenž se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světě, boxera Floyda „Money“ Mayweathera jr.

Dříve byl Machmud „Mach“ Muradov, který svou profesionální zápasnickou kariéru zahájil v roce 2012, šampionem ve střední váze několika českých MMA organizací. Trenéry má jak v Praze, tak v Las Vegas.

Mach má za sebou vítězství nad několika soupeři vysoké úrovně a k tomu je jeho styl velmi atraktivní, o což jde divákům i promotérům především.

MACHMUD MURADOV - O BOJOVNÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Macha se stala zpěvačka Monika Bagárová, s níž roku 2019 počal potomka.

 

 

Články o celebritě

Tchány jen tak nepozná! Silák Muradov těhotnou Bagárovou rodině neukáže Tchány jen tak nepozná! Silák Muradov těhotnou Bagárovou rodině neukáže Čeká s ním sice dítě, jeho rodiče zatím ale stále nepoznala. A bohužel nějakou dobu to tak zůstane… číst článek
Vyděšená Bagárová: Velké obavy! Vyděšená Bagárová: Velké obavy! Náročné období prožívá porotkyně Super- Star Monika Bagárová (25)! I když se nemůže dočkat svého… číst článek
Monika Bagárová v 7. měsíci těhotenství: Strach o miminko! Monika Bagárová v 7. měsíci těhotenství: Strach o miminko! Náročné období prožívá Monika Bagárová (25). I když se nemůže dočkat svého prvního potomka, nadšení… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Pavel Francouz
Pavel Francouz
zobrazit profil Marieke Vervoortová
Marieke Vervoortová
zobrazit profil Tomáš Jun
Tomáš Jun
zobrazit profil Jiří Skalák
Jiří Skalák
zobrazit profil Dyjan Carlos de Azevedo
Dyjan Carlos de Azevedo
zobrazit profil Vítězslav Veselý
Vítězslav Veselý
zobrazit profil Lukáš Trefil
Lukáš Trefil
zobrazit profil Jan Zabystřan
Jan Zabystřan