Machmud Muradov | Celebwiki.cz

Machmud Muradov

Datum narození: 1.2.1990
Přezdívka: Mach
Místo narození: Tádžikistán
Profese: zápasník ve smíšených bojových uměních (MMA)
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bojovník Machmud „Mach“ Muradov, pocházející z rodiny tádžických Uzbeků, se jako první reprezentant své rodné země v historii dostal na turnaj UFC.

Machmud Muradov, uzbecko-český profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA), byl původně kickboxer. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a v americkém Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - SPLNIL SE MU SEN

Poprvé Machmud Muradov nastoupil 28. září 2019 na UFC Fight night v Kodani a zvítězil (ROZHOVOR ČTĚTE ZDE). Jako první reprezentant své země tak bojoval pod křídly nejslavnější MMA ligy světa.

Jedná se o zprávu, která nadchla i veliké množství českých fanoušků, protože Machmud Muradov se stal jedním z nejpopulárnějších zápasníků na tuzemské scéně a on sám se k České republice hrdě hlásí.

Bojovník ve střední váze Machmud Muradov je první uzbecký zástupce v elitní americké profesionální soutěži UFC, taktéž první MMA zápasník na světě, jenž se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světě, boxera Floyda „Money“ Mayweathera jr.

Dříve byl Machmud „Mach“ Muradov, který svou profesionální zápasnickou kariéru zahájil v roce 2012, šampionem ve střední váze několika českých MMA organizací. Trenéry má jak v Praze, tak v Las Vegas.

MACHMUD MURADOV - O BOJOVNÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mach má za sebou vítězství nad několika soupeři vysoké úrovně a k tomu je jeho styl velmi atraktivní, o což jde divákům i promotérům především.

 

Články o celebritě

Bagárová odtajnila detaily těhotenství! V téhle fotce je všechno, říká Bagárová odtajnila detaily těhotenství! V téhle fotce je všechno, říká Nejkrásnější dárek pod vánoční stromeček si nadělili zpěvačka Monika Bagárová (25) a zápasník Makhmud… číst článek
Drsný pád na břicho: Fanoušci těhotné Bagárové trnou strachy! Drsný pád na břicho: Fanoušci těhotné Bagárové trnou strachy! O Vánocích svým příznivcům udělala Monika Bagárová (25) velkou radost novinkou o svém těhotenství!… číst článek
Další miminko pod stromečkem! Muž roku Jakub Kraus se příští rok stane tátou Další miminko pod stromečkem! Muž roku Jakub Kraus se příští rok stane tátou Nový dům a hned i zařizování dětského pokojíčku. Muž roku 2015 Jakub Kraus (30) a jeho manželka,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Petr Koukal
Petr Koukal
zobrazit profil Ester Ledecká
Ester Ledecká
zobrazit profil Jiří Sekáč
Jiří Sekáč
zobrazit profil Jan Zabystřan
Jan Zabystřan
zobrazit profil Aleš Liemann
Aleš Liemann
zobrazit profil Simona Baumrtová
Simona Baumrtová
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Floyd Mayweather
Floyd Mayweather