Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Noidova Gábinka se ještě nerozvedla a už si zkouší svatební šaty Noidova Gábinka se ještě nerozvedla a už si zkouší svatební šaty Ještě je stále vdaná, ale už oblékla znovu svatební šaty. Modelka Gábina Dvořáková (28) se znovu… číst článek
Noid v maléru! Expartner houslistky už »brousí nože« s Gábinou Noid v maléru! Expartner houslistky už »brousí nože« s Gábinou Začít si se zadanou ženskou přináší jen starosti. Václav Noid Bárta už to ví. Expartner houslistky… číst článek
Gabriela Dvořáková: Tajný telefonát s expřítelem Noidovy milenky! Gabriela Dvořáková: Tajný telefonát s expřítelem Noidovy milenky! Nová láska Václava Noida Bárty (36) se může dostat až k soudu! Expartner houslistky Andrey Jiskrové… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum