Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA "KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně.

Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise. Ale ani tento vztah nevydržel. V listopadu 2017 přiznala nového milence.

 

Články o celebritě

Noid se rok nedotkl chlastu: Přestal pít, až když ho odkopla manželka Noid se rok nedotkl chlastu: Přestal pít, až když ho odkopla manželka Loni touto dobou byl Václav Noid Bárta (37) na dně. Jeho manželka Gábina Dvořáková (29) ho odklopla… číst článek
Noidova Gábinka se pochlubila novým přítelem! Hudebník si neodpustil komentář Noidova Gábinka se pochlubila novým přítelem! Hudebník si neodpustil komentář Stále ještě manželka muzikanta Vaška Noida Bárty (37) Gabriela (28) se pochlubila novým přítelem!… číst článek
Dnes bylo vysvědčení: Čím se chlubila Žilková, Decastelo nebo Dvořáková? Dnes bylo vysvědčení: Čím se chlubila Žilková, Decastelo nebo Dvořáková? Středa 31. ledna je pro mnoho dětí jedním z nejzásadnějších dnů. Právě v tento den totiž domů donesli… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová