Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Exmanželka zbohatla na rozvodu: Soud jí přiřkl 14 miliard Kč Exmanželka zbohatla na rozvodu: Soud jí přiřkl 14 miliard Kč Britský soud rozhodl, že bývalá manželka někdejšího obchodníka s ropou a zemním plynem dostane v… číst článek
Noid překvapil svou exkluzivní výpovědí: Jak to bude s Gábinou a dcerkou? Došla řeč i na sociálku! Noid překvapil svou exkluzivní výpovědí: Jak to bude s Gábinou a dcerkou? Došla řeč i na sociálku! Tak tohle je síla! Rozvodová válka mezi zpěvákem Václavem Noidem Bártou a modelkou Gabrielou Dvořákovou… číst článek
Noid Bárta nečekaně otočil: Tohle jeho hudebně nadanou milenku nepotěší! Noid Bárta nečekaně otočil: Tohle jeho hudebně nadanou milenku nepotěší! Na veřejnosti se Václav Noid Bárta (36) snaží rozdávat úsměvy, mlží o vztahu s houslistkou Andreou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová