Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem. V současné době je vdaná za zpěváka Václava Noida Bártu.

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechá nafotit. Na své ženské dokonalosti ale intenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků si nechala aplikovat kyselinu hyaluronovou.

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se dala Gábina Dvořáková dohromady se zpěvákem Václavem Noidem Bártou. 

Gabriela Dvořáková si Václava Noida Bártu tajně vzala 7. července 2014. Dvořáková koncem října porodila dceru Terezku a s manželem plánují druhé dítě.

 

Články o celebritě

Ultraštíhlá manželka Noida Bárty dál hubne: Ukázala nohy jako párátka Ultraštíhlá manželka Noida Bárty dál hubne: Ukázala nohy jako párátka Je to vůbec možné? Manželka rockera Václava Noida Bárty (36) Gábina Dvořáková Bártová (28) vypadá… číst článek
Celebrity na síti: Ledecký ukázal pozadí a Perkausová perfektní postavu Celebrity na síti: Ledecký ukázal pozadí a Perkausová perfektní postavu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Z Verešové je módní návrhářka! Kolik si účtuje za své róby? Z Verešové je módní návrhářka! Kolik si účtuje za své róby? Modelka Andrea Verešová fušuje do profese českým návrhářům. Navrhla svoji první kolekci a na první… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková