Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Drsné detaily rozvodu Noida a Dvořákové: Oslovuj mě titulem magistro, diktuje si Gábinka Drsné detaily rozvodu Noida a Dvořákové: Oslovuj mě titulem magistro, diktuje si Gábinka Hromy a blesky stále létají mezi Václavem Noidem Bártou (36) a Gábinou Dvořákovou (28). Teď modelka,… číst článek
Muž, kterému Noid přebral přítelkyni: Tahali mě za nos, Noid prosil, ať nekontaktuji média! Muž, kterému Noid přebral přítelkyni: Tahali mě za nos, Noid prosil, ať nekontaktuji média! Není to tak dávno, kdy muzikant Václav Noid Bárta tvrdil, že poté, co mu manželka Gábina Dvořáková… číst článek
Gábina Dvořáková (28): V slzách kvůli Noidovi! Gábina Dvořáková (28): V slzách kvůli Noidovi! Vypadalo to, že Gábina má rozvod s Václavem Noidem pevně ve svých rukou a nic ji nerozhází. Příjemné… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková