Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Gábina Dvořáková (28): V slzách kvůli Noidovi! Gábina Dvořáková (28): V slzách kvůli Noidovi! Vypadalo to, že Gábina má rozvod s Václavem Noidem pevně ve svých rukou a nic ji nerozhází. Příjemné… číst článek
Uplakaná Noidova Gábinka na pokraji zhroucení: Brečela, až nestačila utírat slzy! Uplakaná Noidova Gábinka na pokraji zhroucení: Brečela, až nestačila utírat slzy! Sice se zdálo, že manželka Václava Noida Bárty (36) Gábina Dvořáková (28) má rozvodové otěže ve svých… číst článek
Rozvody slavných prší z nebe: Kdo se v posledních měsících rozchází a proč? Rozvody slavných prší z nebe: Kdo se v posledních měsících rozchází a proč? Rozvodů mezi slavnými páry je v posledních měsících jako hub po dešti. Skoro se zdá, že jde o módní… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová