Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Noid v maléru! Expartner houslistky už »brousí nože« s Gábinou Noid v maléru! Expartner houslistky už »brousí nože« s Gábinou Začít si se zadanou ženskou přináší jen starosti. Václav Noid Bárta už to ví. Expartner houslistky… číst článek
Gabriela Dvořáková: Tajný telefonát s expřítelem Noidovy milenky! Gabriela Dvořáková: Tajný telefonát s expřítelem Noidovy milenky! Nová láska Václava Noida Bárty (36) se může dostat až k soudu! Expartner houslistky Andrey Jiskrové… číst článek
Lucie Bílá (51): Velkorysý dárek pro Noida! Lucie Bílá (51): Velkorysý dárek pro Noida! Postavila se na stranu svého exmanžela Václava Bárty (36), od kterého odešla manželka Gábina (28).… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková