Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem. V současné době je vdaná za zpěváka Václava Noida Bártu.

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechá nafotit. Na své ženské dokonalosti ale intenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků si nechala aplikovat kyselinu hyaluronovou.

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se dala Gábina Dvořáková dohromady se zpěvákem Václavem Noidem Bártou. 

Gabriela Dvořáková si Václava Noida Bártu tajně vzala 7. července 2014. Dvořáková koncem října porodila dceru Terezku a s manželem plánují druhé dítě.

 

Články o celebritě

Noidova manželka Gábinka se ztrácí před očima! Proč nejí? Noidova manželka Gábinka se ztrácí před očima! Proč nejí? Modelka Gábina Dvořáková má třicet kilo i s postelí. I když jí její manžel Vašek Bárta vyváří, tak… číst článek
Václav Noid Bárta s manželkou: Druhé dítě! Václav Noid Bárta s manželkou: Druhé dítě! Muzikant vašek Noid Bárta se netají tím, že by chtěl velkou rodinu. Zatím s manželkou vychovávají… číst článek
Roman Vojtek po odchodu od těhotné ženy: Vrací se domů! Roman Vojtek po odchodu od těhotné ženy: Vrací se domů! Opustil nejen těhotnou manželku před porodem, ale i svou luxusní vilu v Řitce. A teď, po necelých… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Jitka Válková
Jitka Válková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová