Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise.

 

Články o celebritě

Noid s Gábinou řeší rozvod se specialistou! A zpěvák dosáhl svého Noid s Gábinou řeší rozvod se specialistou! A zpěvák dosáhl svého Ještě v týdnu na sebe posílali policii, teď se zdá, že se přece jen dokázali na něčem rozumně dohodnout.… číst článek
Noid zavolal na manželku policii! Dceru jsem neviděl měsíc, tvrdí zpěvák Noid zavolal na manželku policii! Dceru jsem neviděl měsíc, tvrdí zpěvák Rozvod Václava Noida Bárty (36) a Gábiny Dvořákové (28) se vyhrotil až tak, že u nich musela zasahovat… číst článek
Válka Noida s Dvořákovou: Tohle už je přes čáru! Válka Noida s Dvořákovou: Tohle už je přes čáru! Už to bude nějaký ten pátek, co Gábina Dvořáková (28) podala žádost o rozvod manželství. Teď na Vaška… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová