Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem či manželstvím se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Modelka Gabriela Dvořáková se nejprvě proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Leoš Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s krásnou Gábinou Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

GABRIELA DVOŘÁKOVÁ - JAK CHODILA "KANÁLY"

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechává fotit. Na své ženské dokonalostinntenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků ji aplikovali kyselinu hyaluronovou.

O GABRIELE DVOŘÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se Gábina Dvořáková dala dohromady se zpěvákem Václavem Noidem BártouDvojice se tajně vzala 7. července 2014. Již koncem října se páru narodila dcera Terezka. Ale jejich štěstí netrvalo věčně.

Modelka se po neshodách s manželem začala oběvovat po boku prastického chirurga, zámožného Patrika Paulise. Ale ani tento vztah nevydržel. V listopadu 2017 přiznala nového milence.

 

Články o celebritě

Noidova Gábinka ještě není rozvedená a už je v TOM! Noidova Gábinka ještě není rozvedená a už je v TOM! Modelka Gábina Dvořáková je těhotná, mimčo čeká s podnikatelem Petrem Švamberou. Ta holka se s tím… číst článek
Noidova manželka Gábina je těhotná: Otcem je ale bohatý podnikatel! Co na to zpěvák? Noidova manželka Gábina je těhotná: Otcem je ale bohatý podnikatel! Co na to zpěvák? Gabriela Dvořáková (28) ještě stále není se zpěvákem a hudebníkem Václavem Noidem Bártou (37) rozvedená,… číst článek
Noidovi láska k tanečnici jen kvete! Zpěvák má zvláštní důkaz Noidovi láska k tanečnici jen kvete! Zpěvák má zvláštní důkaz Zpěvák Václav Noid Bárta (37) je po bouřlivém rozchodu s manželkou Gábinou Dvořákovou (29) zřejmě… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová