Gabriela Dvořáková

Místo narození: Strakonice
Váha: 56 kg
Míry: 88-64-91
Výška: 173 cm
Profese: modelka, playmate
Znamení:Štír

Související celebrity

Životopis

Gabriela Dvořáková je česká modelka, která se proslavila vztahem s moderátorem Leošem Marešem. V současné době je vdaná za zpěváka Václava Noida Bártu.

Modelka Gabriela Dvořáková se proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem. Seznámili se koncem roku 2008 na diskotéce. Mareš kvůli ní opustil svou ženu a dva syny. Nakonec se rozešel i s Dvořákovou, která ukázala své přednosti v erotickém časopise Playboy.

Gabriela Dvořáková vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a v rodných Strakonicích si otevřela butik. V roce 2010 vyhrála soutěž Superdívka Aha!, kde oslnila diváky nejen svým půvabem, ale i stepařským umem.

Gabriela Dvořáková si je vědoma svých půvabů a ráda se nechá nafotit. Na své ženské dokonalosti ale intenzivně pracuje. "Nechala jsem si horní ret trošku přifouknout,“ přiznala Gabriela Dvořáková. Do rtíků si nechala aplikovat kyselinu hyaluronovou.

Po rozchodu s Leošem Marešem se do ní zamiloval zámožný fotbalista Jakub Malina. Jejich vztah ale také skončil a v roce 2013 se dala Gábina Dvořáková dohromady se zpěvákem Václavem Noidem Bártou. 

Gabriela Dvořáková si Václava Noida Bártu tajně vzala 7. července 2014. Dvořáková koncem října porodila dceru Terezku a s manželem plánují druhé dítě.

 

Články o celebritě

Vychrtlý Noid děsí! Nezhubl kvůli Gábině, ale… Vychrtlý Noid děsí! Nezhubl kvůli Gábině, ale… Manželství Vaška Noida Bárty s Gábinou Dvořákovou je v troskách. Když se oblíbený zpěvák objevil… číst článek
Opuštěný Noid šokuje vzhledem: Zhubl 8 kilo? Stres z rozvodu? Opuštěný Noid šokuje vzhledem: Zhubl 8 kilo? Stres z rozvodu? Velkou pozornost na premiéře Času růží přitáhl pohublý zpěvák Václav Noid Bárta (36)! Ten v muzikálu… číst článek
Slavné ženy, které opustily slavné muže: Dvořáková, Ochotská i Abbasová. Ty všechny utekly ze vztahu! Slavné ženy, které opustily slavné muže: Dvořáková, Ochotská i Abbasová. Ty všechny utekly ze vztahu! Zpočátku to byla láska jako trám. Zásnuby v Paříži, náhlé těhotenství, ale i drsné rozvody a útěky.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková