Karolína Krézlová

Datum narození: 27. 5. 1987
Místo narození: Cheb
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Karolína Krézlová je známa nejen svými půvaby, za něž se nestydí (fotila se i pro Playboy), ale i volbou partnerů. Okouzlila třeba Usaina Bolta.

Studovala herectví a moderování na Vyšší odborné škole herecké. V roce 2012  se Karolína Krézlová účastnila soutěže Česko Slovensko má talent. Jako zpěvačka ale pohořela. Zato se tam dala dohromady s jedním z porotců, producentem Jaro Slávikem. Ten měl kvůli tomu, že si začal se soutěžící, potíže.

KAROLÍNA KRÉZLOVÁ NAVRHLA KOLEKCI PLAVEK A PRÁDLA

Krézlová zaujala rolí v První republice

V roce 2013 byla Karolína Krézlová úspěšnější - její vnady ocenil časopis pro pány Playboy a nafotil s ní sérii aktů.

Jako herečka na sebe Karolína Krézlová poprvé výrazněji upozornila postavou Zuzany v seriálu První republika. Na filmovém plátně se objevila mj. ve snímcích Decibely lásky, Po čem muži touží 2 nebo Když prší slzy. Roli dostala též např. v dramatu Její tělo.

Moderovat Karolína Krézlová začala na ČT Sport, kde uváděla Karting M. Dále uváděla mj. přímého přenosu pro Adidas Neo k nové kolekci, kde v živém vstupu vedeném v angličtině vedla interview se Selenou Gomez.

V roce 2017 Karolína Krézlová moderovala společně s Marií Zelinovou Prague Polo Open ve Španělském sále Pražského hradu.

V roce 2023 Karolína Krézlová přijala nabídku účastnit se nejdrsnější reality show všech dob Survivor Česko & Slovensko.

O KAROLÍNĚ KRÉZLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Karolína Krézlová je známá tím, že ráda randí se sportovci. Např. s fenomenálním sprinterem Usainem Boltem. „Samozřejmě to bylo moc hezký, když jsme spolu byli sedm měsíců. Kdyby mi to s chlapem v posteli nefungovalo, tak dlouho bych s ním nevydržela,“ pochvalovala si poté.

Krézlová byla zasnoubená s Polívkou

Předtím měla Karolína Krézlová poměr s exfotbalistou Slavie Tijanim Belaidem. V půlce června roku 2013 zase prosákl její románek se slavným italským motocyklovým závodníkem a milionářem, o 16 let starším Maxem Biaggim, jemuž se přezdívá Šílený Max.

Randila i se zpěvákem Sámerem Issou. Jejím milencem se stal též herec Vladimír Polívka, který koncem roku 2016 Karolínu Krézlovou požádal o roku. Vztah místo svatbou skončil rozchodem. 

V říjnu 2017 Karolína Krézlová prozradila, že má novou lásku.

 

 

Články o celebritě

Premiéra Mission: Impossible – Slavné páry, intriky a elixír mládí! Premiéra Mission: Impossible – Slavné páry, intriky a elixír mládí! Do kin přichází nový díl slavného akčního filmu s Tomem Cruisem (61) v hlavní roli – Mission: Imposs... číst článek
Muž roku a účastník Survivora Kůrka je otcem! Jeho miminko má přímo andělské jméno Muž roku a účastník Survivora Kůrka je otcem! Jeho miminko má přímo andělské jméno O tom, že bude mít dítě, se dozvěděl ve Výměně manželek, o pohlaví miminka v Survivoru. Teď už je al... číst článek
Karolína Krézlová ze Survivora: Provokace v prádle! Do kolen šel i jehovista Karolína Krézlová ze Survivora: Provokace v prádle! Do kolen šel i jehovista Takhle ji ze Survivoru neznáte! Herečka a modelka Karolína Krézlová (36) se pochlubila novými fotkam... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Angelika Kostyshynová
Angelika Kostyshynová