Melanie Knaussová Trumpová

Melanie Knaussová Trumpová

Datum narození: 26. 4. 1970
Místo narození: Sevnica, Slovinsko
Profese: někdejší první dáma USA, modelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Melanie Knaussová se sňatkem s Donaldem Trumpem, realitním magnátem a miliardářem, stala jednou z nejbohatších žen světa a po jeho zvolení prezidentem USA 45. americkou první dámou.

Slovinská kráska Melanie Knaussová Trumpová, rodným jménem Melanija Knavs, vystudovala design a architekturu na univerzitě v Lublani. S modellingem začala již v šestnácti letech a brzy předváděla na molech v Miláně a v Paříži. Z Evropy se v roce 1996 přestěhovala do New Yorku. Objevila se na titulních stranách módních magazínů Vogue, Harper's Bazaar, Ocean Drive, In Style, New York Magazine, Avenue, Allure, Vanity Fair, Self, Glamour, GQ či Elle. V rámci prezidentské kampaně 2016 byly zveřejněny i její nahé fotky.

MELANIE TRUMPOVÁ A PLASTIKY

S miliardářem a realitním magnátem Donaldem Trumpem se svůdná modelka potkala poprvé na večírku módního týdnu Fashion Week v září 1998. Jejich partnerský vztah se stal veřejně známým následující rok. Po boháčově boku se objevila během jeho snahy získat nominaci v prezidentských volbách 2000. Jejich zásnuby se konaly roku 2004, velkolepá svatba, při níž nevěsta zářila v šatech za dva miliony korun, pak 22. ledna 2005 při episkopálním obřadu v Bethesdě-by-the-Sea floridského Palm Beach. Následovala hostina v tanečním sále nemovitosti Donalda Trumpa Mar-A-Lago. Pozvána byla řada známých osobností. Nechyběl bývalý guvernér Arnold Swarzenegger, zpěvák Elton John, britský korunní princ Charles, modelka Heidi Klumová či tehdejší demokratická senátorka Hillary Clintonová s bývalým prezidentem Billem Clintonem.

Přestože ženy Donalda Trumpa nikdy netrpěly nouzí, práci se nevyhýbají. Melanie Knaussová roku 2010 vytvořila vlastní kolekci hodin a klenotů „Melania™ Timepieces & Jewelry a o tři roky později představila řadu krémů pleťové kosmetiky „Melania™ Caviar Complexe C6“.

Melanie Trump a její manžel byli 1. října 2020 pozitivně testováni na koronavirus. Okamžitě nastoupili do karantény.

VŠE O MELANII KNAUSSOVÉ TRUMPOVÉ ČTĚTE ZDE

Melanie Knaussová nepochází z nijak honosných poměrů. Otec Viktor Knavs byl prodejce automobilů a motocyklů; matka Amalija Knavsová pracovala jako módní návrhářka. Rodina žila v panelovém domě. Kromě slovinštiny a angličtiny Melanie Knaussová ovládá ještě francouzštinu. Americké občanství získala rok po sňatku s Donaldem Trumpem.

Donald Thrump byl patnáct let ženatý s českou modelkou a podnikatelkou Ivanou Zelníčkovou. S ní má syny Donalda a Erica a dceru Ivanu. Z druhého manželství s manekýnou Marlou Maplesovou má dceru Tiffany. Melanie Knaussová mu roku 2006 porodila syna Barrona Williama. Rodina v letech 2017 až 2021 45. amerického prezidenta bydlí v manhattanském mrakodrapu Trump Tower, kde obývá vlastní patro.

 

Články o celebritě

Putinova tajná zbraň: Krásná Darja mluví několika jazyky. „Nasadil“ ji i na Trumpa Putinova tajná zbraň: Krásná Darja mluví několika jazyky. „Nasadil“ ji i na Trumpa Díky nové knize o exprezidentovi Spojených států Donaldovi Trumpovi se dostala do zájmu novinářů jed... číst článek
Nohy nahoře a odhalená stehna: Je Trumpová za únikem fotek personální exšéfky z volební noci? Nohy nahoře a odhalená stehna: Je Trumpová za únikem fotek personální exšéfky z volební noci? Když bývalá personální šéfka Melanie Trumpové Stephanie oznámila, že na začátku října vydá své memoá... číst článek
Co na Melanii prozradí její personální exšéfka? Už teď ji před odplatou Trumpových varují Co na Melanii prozradí její personální exšéfka? Už teď ji před odplatou Trumpových varují Melania Trumpová byla pro mnohé Američany jako první dáma Spojených států záhadná a nepřístupná. Pří... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková