Melanie Knaussová Trumpová | Celebwiki.cz

Melanie Knaussová Trumpová

Datum narození: 26. 4. 1970
Místo narození: Sevnica, Slovinsko
Profese: první dáma USA, manželka 45. amerického prezidenta, modelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Melanie Knaussová se sňatkem s Donaldem Trumpem, realitním magnátem a miliardářem, stala jednou z nejbohatších žen světa a po jeho zvolení prezidentem USA 45. americkou první dámou.

Slovinská kráska Melanie Knaussová Trumpová, rodným jménem Melanija Knavs, vystudovala design a architekturu na univerzitě v Lublani. S modellingem začala již v šestnácti letech a brzy předváděla na molech v Miláně a v Paříži. Z Evropy se v roce 1996 přestěhovala do New Yorku. Objevila se na titulních stranách módních magazínů Vogue, Harper's Bazaar, Ocean Drive, In Style, New York Magazine, Avenue, Allure, Vanity Fair, Self, Glamour, GQ či Elle. V rámci prezidentské kampaně 2016 byly zveřejněny i její nahé fotky.

MELANIE TRUMPOVÁ A PLASTIKY

S miliardářem a realitním magnátem Donaldem Trumpem se svůdná modelka potkala poprvé na večírku módního týdnu Fashion Week v září 1998. Jejich partnerský vztah se stal veřejně známým následující rok. Po boháčově boku se objevila během jeho snahy získat nominaci v prezidentských volbách 2000. Jejich zásnuby se konaly roku 2004, velkolepá svatba, při níž nevěsta zářila v šatech za dva miliony korun, pak 22. ledna 2005 při episkopálním obřadu v Bethesdě-by-the-Sea floridského Palm Beach. Následovala hostina v tanečním sále nemovitosti Donalda Trumpa Mar-A-Lago. Pozvána byla řada známých osobností. Nechyběl bývalý guvernér Arnold Swarzenegger, zpěvák Elton John, britský korunní princ Charles, modelka Heidi Klumová či tehdejší demokratická senátorka Hillary Clintonová s bývalým prezidentem Billem Clintonem.

Přestože ženy Donalda Trumpa nikdy netrpěly nouzí, práci se nevyhýbají. Melanie Knaussová roku 2010 vytvořila vlastní kolekci hodin a klenotů „Melania™ Timepieces & Jewelry a o tři roky později představila řadu krémů pleťové kosmetiky „Melania™ Caviar Complexe C6“.

VŠE O MELANII KNAUSSOVÉ TRUMPOVÉ ČTĚTE ZDE

Melanie Knaussová nepochází z nijak honosných poměrů. Otec Viktor Knavs byl prodejce automobilů a motocyklů; matka Amalija Knavsová pracovala jako módní návrhářka. Rodina žila v panelovém domě. Kromě slovinštiny a angličtiny Melanie Knaussová ovládá ještě francouzštinu. Americké občanství získala rok po sňatku s Donaldem Trumpem.

Donald Thrump byl patnáct let ženatý s českou modelkou a podnikatelkou Ivanou Zelníčkovou. S ní má syny Donalda a Erica a dceru Ivanu. Z druhého manželství s manekýnou Marlou Maplesovou má dceru Tiffany. Melanie Knaussová mu roku 2006 porodila syna Barrona Williama. Rodina 8. listopadu 2016 zvoleného 45. amerického prezidenta bydlí v manhattanském mrakodrapu Trump Tower, kde obývá vlastní patro.

 

Články o celebritě

Brigitte Macronová nasadila roušku a vyšla z „vězení“ v paláci. Co jí chybělo nejvíc? Brigitte Macronová nasadila roušku a vyšla z „vězení“ v paláci. Co jí chybělo nejvíc? První dáma Francie Brigitte Macronová (67) si stejně jako miliony Francouzů užívá rozvolnění restrik... číst článek
Macronová v karanténě oslavila 67. narozeniny. Chybí jí podpatky a zmínila testy Macronová v karanténě oslavila 67. narozeniny. Chybí jí podpatky a zmínila testy První dáma Francie Brigitte Macronová v rámci dlouhé karantény v Elysejském paláci oslavila 67. naro... číst článek
Trump řeší problém s krysami. První dáma nasadila roušku prezidentovi navzdory Trump řeší problém s krysami. První dáma nasadila roušku prezidentovi navzdory První dáma Spojených států Melania Trumpová už několikrát vyzvala k nošení roušek, sama šla příklade... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková