Eva Herzigová

Datum narození: 10. 3. 1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Světoznámá topmodelka Eva Herzigová chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph, která vyrábí podprsenky Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

EVA HERZIGOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe  z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou.

V roce 1995 se Eva Herzigová objevila po boku Gérarda Depardieu ve filmu Strážní andělé. Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

O EVĚ HERZIGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti - spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Královna modelek Milada Karasová v slzách: Náhlý skon manžela! Královna modelek Milada Karasová v slzách: Náhlý skon manžela! Významná česká ex-modelka Milada Karasová (71), která je zakladatelkou agentury Czechoslovak Models,... číst článek
Modelka Eva Herzigová (48): Covid ji zpomalil! Následky pociťuje i po 9 měsících Modelka Eva Herzigová (48): Covid ji zpomalil! Následky pociťuje i po 9 měsících Zákeřná choroba si vybrala svou daň. Poté, co v prosinci prodělala koronavirus, se Eva Herzigová (48... číst článek
Topmodelka Eva Herzigová slaví výročí: Zamilovaná již 20 let! Topmodelka Eva Herzigová slaví výročí: Zamilovaná již 20 let! Krásná a zamilovaná jako před lety! Eva Herzigová (48) v úterý oslavila 20 let velké lásky. Na své k... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková