Eva Herzigová | Celebwiki.cz

Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Světoznámá topmodelka Eva Herzigová chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph, která vyrábí podprsenky Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

EVA HERZIGOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe  z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou.

V roce 1995 se Eva Herzigová objevila po boku Gérarda Depardieu ve filmu Strážní andělé. Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

O EVĚ HERZIGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti - spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Konec andělské show Victoria’s Secret: Na tohle že nikdo nekoukal?! Konec andělské show Victoria’s Secret: Na tohle že nikdo nekoukal?! Potvrzeno! Letošní zima bude bez andělské show Victoria’s Secret (VS). Jejich každoroční sexy promenáda… číst článek
Unikátní snímky revoluční krásky Evy Herzigové: Jako první z Východu dobyla svět Unikátní snímky revoluční krásky Evy Herzigové: Jako první z Východu dobyla svět Byla první modelkou z Východu, která se prosadila ve světě. Eva Herzigová (46) odjela v září 1989… číst článek
Přehlídka hvězd na pohřbu fotografa: Mossová v slzách, Herzigová s telefonem! Přehlídka hvězd na pohřbu fotografa: Mossová v slzách, Herzigová s telefonem! Pomohl jim se proslavit, teď bohužel zemřel. Není divu, že světové krásky jako Naomi Campbellová… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná