Eva Herzigová | Celebwiki.cz

Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Světoznámá topmodelka Eva Herzigová chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph, která vyrábí podprsenky Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

EVA HERZIGOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe  z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou.

V roce 1995 se Eva Herzigová objevila po boku Gérarda Depardieu ve filmu Strážní andělé. Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

O EVĚ HERZIGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti - spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Zemřel fotograf hvězd Lindbergh: Fotil Herzigovou nebo Kurkovou Zemřel fotograf hvězd Lindbergh: Fotil Herzigovou nebo Kurkovou Ve věku 74 let zemřel legendární módní fotograf Peter Lindbergh, který se proslavil především černobílými… číst článek
Topmodelka Herzigová podepsala smlouvu s ďáblem! Tři děti a postavu má jak dvacítka Topmodelka Herzigová podepsala smlouvu s ďáblem! Tři děti a postavu má jak dvacítka Topmodelka Eva Herzigová (46) má po čtyřicítce lepší postavu jak ve dvaceti.… číst článek
Simona Krainová si vyběhala velikost 34! Oblékla se do 27 let starého korzetu Simona Krainová si vyběhala velikost 34! Oblékla se do 27 let starého korzetu Modelka Simona Krainová (46) už nějaký čas denně běhá minimálně 10 kilometrů. Nejenom že zhubla,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková