Eva Herzigová | Celebwiki.cz

Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Světoznámá topmodelka Eva Herzigová chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph, která vyrábí podprsenky Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

EVA HERZIGOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe  z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou.

V roce 1995 se Eva Herzigová objevila po boku Gérarda Depardieu ve filmu Strážní andělé. Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

O EVĚ HERZIGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti - spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Herzigová v Cannes: Přelet nad filmařským hnízdem Herzigová v Cannes: Přelet nad filmařským hnízdem Slavný filmový festival neláká jen osobnosti z branže, na Riviéru se teď slétá smetánka všeho druhu.… číst článek
Herzigová (46) podcenila blesky fotoaparátů a ukázala prsa v celé kráse! Herzigová (46) podcenila blesky fotoaparátů a ukázala prsa v celé kráse! Ve francouzském Cannes byl zahájen prestižní Mezinárodní filmový festival, na který se vypravila… číst článek
Premiéra filmu s Bohdalovou: Gott prosil Bílou o pomoc! Premiéra filmu s Bohdalovou: Gott prosil Bílou o pomoc! Slavnostní premiéru nového filmu Klec v hlavní roli s Jiřinou Bohdalovou (88) si nenechala ujít ani… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková