Celine Balitran | Celebwiki.cz
Celine Balitran

Celine Balitran

Datum narození: 31. 10. 1974
Místo narození: Francie
Profese: modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Francouzská modelka Celine Balitran prožila tříletý milostný románek s hollywoodskou star Georgem Clooneyem. Poté, co se herec s modelkou rozešel, dal se dohromady s její přítelkyní Jennifer Silbel.

Celine Balitran se v médiích nechala slyšet, že milovat se z Georgem Clooneyem je hotový zázrak. „Ale pokud bych ho měla volit za přítele, partnera, oporu v životě, nebo dokonce za manžela - otce mých dětí, to bych raději zemřela,“ konstatovala. Tato ostrá slova o slavném herci a proslulém milovníkovi opačného pohlaví nepronesla přímo po jeho jejich rozchodu, ale poté, co mu do náruče padla další kráska. A na potvoru to byla zrovna její nejlepší přítelkyně Jennifer Silbel. Kromě chvály na jeho mužnou zdatnost, modelka již novinářům neprozradila o svém bývalém nic pozitivního. „On je dítě. Nechutně infantilní kluk s mužnou tváří. Nehodí se do vztahu,“ podotkla.

Půvabná Celine Balitran byla milenkou George Clooneyho tři roky (1996 až 1999). V roce 2002 se provdala za amerického režiséra a scénáristu Davida M. Rosenthala. Jejich manželství vydrželo pouhé dva roky.

 

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko