Elisabett Canalis | Celebwiki.cz

Elisabett Canalis

Datum narození: 12.9.1978
Místo narození: Sassari, Itálie
Výška: 170 cm
Profese: modelka, moderátorka, herečka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Profesionální modelku, moderátorku a herečku Elisabett Canalis si přivedl známý proutník George Clooney na předávání Oscarů 2010, kde byl nominován za film Lítám v tom.

Elisabett Canalis pochází z italské Sardinie. Její otec Cesare pracoval jako radiolog, matka Bruna jako učitelka. Po střední škole se Elisabett Canalis přestěhovala do Milána, kde studovala cizí řeči. Dala však přednost tanci a začala spolupracovat s televizním kanálem Canale 5, mediálního magnáta a někdejšího italského premiéra Silvia Berlusconiho. Hrála například v seriálu Dokonalý podraz.

S krásnou Elizabet Canalis se George Clooney pochlubil na Oscarech 2010, kdy drama Lítám v tom získalo šest nominací. George Clooney sošku nedostal, ostatně stejně jako Zlatý glóbus. Pro jeho tehdejší partnerku, modelku, moderátorku a herečku Elisabett Canalis to ale musel být poučný večer. Zvlášť hercova odpověď na dotazy novinářů, co si ze svého hrdiny vzal k srdci: „I já jsem podobný cestovatel, který neustále balí svůj batoh a pohybuje se od jednoho filmu k dalšímu, místo abych se už oženil a měl kupu dětí. To zatím ale není nezbytně pro mě. Já sice upřímně věřím v rodinu, ale zároveň si užívám život, který vedu. Kromě hraní mám mnoho jiných zájmů. Jistě bych ještě nebyl tím nejlepším manželem. Citovým vztahům se ale, jak vidíte, nevyhýbám.“

S Elisabett Cannalis udržoval hollywoodský sex symbol poměr od července 2009. Seznámili se na prý již začátkem roku, ale podle časopisu People ji měl George Clooney vyhlédnutou už dlouho předtím. K jejich odloučení došlo v červnu 2011. Hned od následujícího měsíce byl herec zainteresovaný jinde - žil s americkou herečkou, modelkou a wrestlerkou (zapasnicí) Stacy Keibler.

V roce 2013 začala oslnivá bruneta Elisabett Canalis chodit s americkým chirurgem, ortopédem Brianem Perrim. Rok nato se vzali a narodila se jim dcera Skyler Eva Perri. Rodina někdejší modelky a herečky žije v Los Angeles, její vlast - Itálii - navštěvují zejména o dovolené.

 

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková