Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Stud jim je cizí! Která kráska ukázala nejvíc? Slováková nezklamala! Stud jim je cizí! Která kráska ukázala nejvíc? Slováková nezklamala! Když dvě dělají totéž, není to totéž. To se opět potvrdilo na večírku v casinu, kde se sešlo slušné… číst článek
Bučková a Průšová spolu na dovolené: Tasily silikony na Kosu! Bučková a Průšová spolu na dovolené: Tasily silikony na Kosu! Už třetí léto jezdí na dámskou jízdu k moři. Po Bulharsku a Krétě tentokrát Kateřina Průšová (35)… číst článek
Bučková se rozvášnila: Já vám dám hubeňoura s napíchanou pusou! Bučková se rozvášnila: Já vám dám hubeňoura s napíchanou pusou! Už hodně let musí Eliška Bučková (30) číst a poslouchat narážky a urážky lidí, již hodnotí její na… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová