Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23. 7. 1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Expartneři Elišky Bučkové táhnou za jeden prut! Co spojilo Noida s Jakubem Vágnerem? Expartneři Elišky Bučkové táhnou za jeden prut! Co spojilo Noida s Jakubem Vágnerem? Co se asi honí hlavou ženě, jejíž dva bývalí partneři se stanou tak trochu kamarády? Zeptat se na to... číst článek
Eliška Bučková jako Pamela Andersonová! Proč oblékla legendární rudé plavky? Eliška Bučková jako Pamela Andersonová! Proč oblékla legendární rudé plavky? Že by se v karanténě tak nudila, že už neví, co by? Eliška Bučková (30) se prohání obývákem za zvuků... číst článek
Eliška Bučková v karanténě: Opečovávaný domov z ní udělal holku na vdávání! Eliška Bučková v karanténě: Opečovávaný domov z ní udělal holku na vdávání! Na začátku nařízené karantény nikdo netušil, jak dlouho potrvá, a hlavně, co přinese. Modelka Eliška... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková