Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Ve StarDance vedle ní září! Už vzal rybář Vágner tanečnici konečně na rande? Ve StarDance vedle ní září! Už vzal rybář Vágner tanečnici konečně na rande? Jak se ukázalo, rybář Jakub Vágner (37) je talentovaný nejen ve svém řemeslu, ale i v tanci. Sám… číst článek
Krásná Eliška Bučková zase randí! Její slova ale dotyčného nepotěší Krásná Eliška Bučková zase randí! Její slova ale dotyčného nepotěší Už je to rok, co se Eliška Bučková (30) a rybář Jakub Vágner (37) rozešli. Ani jeden nového partnera… číst článek
Závislosti slavných! Borhyová přiznala, čeho se nechce vzdát Závislosti slavných! Borhyová přiznala, čeho se nechce vzdát Většina žen má slabost pro nakupování a téměř vždy je to jeden kousek, který je oblíbenější. Boty,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová