Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Eliška Bučková po anorexii: Opět hladoví! Eliška Bučková po anorexii: Opět hladoví! O jídle si může nechat tak maximálně zdát. Eliška Bučková (30) se jako správná křesťanka již tradičně… číst článek
Po rybáři nová láska? Bučková se polonahá chlubila kyticí! Po rybáři nová láska? Bučková se polonahá chlubila kyticí! Dobrý den, růže a naditý hrudník ven! Eliška Bučková (30) se nestydí podělit se s fanoušky o puget… číst článek
Eliška Bučková vyrazila do Španělska! Rovnou s fešákem po boku Eliška Bučková vyrazila do Španělska! Rovnou s fešákem po boku Až do slunného Španělska se vypravila Eliška Bučková (30) na nákup bot. Cestu letadlem ale někdejší… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková