Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23. 7. 1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Žhavá Eliška Bučková: Na baru u bazénu se pořádně vyprsila! Žhavá Eliška Bučková: Na baru u bazénu se pořádně vyprsila! Když už musela letos cestovní pas uklidit hluboko do šuplíku, vystavuje svoje sexy křivky alespoň u ... číst článek
Maturita českých hvězd: Takhle vypadaly v době zkoušky dospělosti! Maturita českých hvězd: Takhle vypadaly v době zkoušky dospělosti! Už pomalu začínali doufat, že se jim kvůli pandemii letos vyhnou. Omyl. Na většině středních škol js... číst článek
Kost a kůže jí není dost? Vyhublá Bučková podstupuje drastickou proceduru! Kost a kůže jí není dost? Vyhublá Bučková podstupuje drastickou proceduru! Problémy s váhou vyvolanými nespokojeností s vlastním tělem trpěla Eliška Bučková (30) v minulosti n... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská