Eliška Bučková | Celebwiki.cz

Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Bučková letí na Srí Lanku provětrat bikiny! Bučková letí na Srí Lanku provětrat bikiny! Někdo jezdí na Srí Lanku kvůli azurovému moři a nekonečným písčitým plážím, jiný kvůli čajovým plantážím. … číst článek
Nový doplněk Elišky Bučkové: I rovnátka můžou být sexy! Nový doplněk Elišky Bučkové: I rovnátka můžou být sexy! Přiznala vadu na kráse, a je sexy jako nikdy. Eliška Bučková (29) nasadila neviditelná rovnátka,… číst článek
Zoufalý mistr basů Karel Vágner: Strach o syna i vnučku kvůli přírodní katastrofě! Zoufalý mistr basů Karel Vágner: Strach o syna i vnučku kvůli přírodní katastrofě! Dává rodičům zabrat. Zpěvák Josef Vágner (28) se chystá se sedmiměsíční dcerou Amélií a manželkou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková