Eliška Bučková

Datum narození: 23. 7. 1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Na co ženáč Vágner sbalil krásnou Němku Claudii? Nejodhodlanější lovec, jakého znám! Na co ženáč Vágner sbalil krásnou Němku Claudii? Nejodhodlanější lovec, jakého znám! Svůj vztah na odiv příliš nedávali, teď ale přišla romantická svatba. Jakub Vágner (39) si v sobotu ... číst článek
Bude zase o Kolečko víc? Aneta Vignerová naznačuje, že je v jiném stavu! Bude zase o Kolečko víc? Aneta Vignerová naznačuje, že je v jiném stavu! Jak se zdá, rodina modelky Anety Vignerové (34) a scenáristy Petra Kolečka (37) se rozroste o další ... číst článek
Bučková přestala schovávat ženatého milence: První zamilované foto! Bučková přestala schovávat ženatého milence: První zamilované foto! Nejdříve si Eliška Bučková (32) zkrátila vlasy a nyní se pochlubila prvním romantickým snímkem se sv... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková