Lucie Hadašová

Datum narození: 8. 7. 1986
Místo narození: Strážnice
Výška: 178 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Víno, ženy a zpěv. Tuto jihomoravskou trojkombinaci potvrzuje dokonale Lucie Hadašová, rodačka ze Strážnice a vítězka soutěže Česká Miss 2007.

S modelingem začala Lucie Hadašová už ve třinácti, brala to jako brigádu. Práce ji zaujala natolik, že se přihlásila i do modelingové školy. Už v šestnácti odjela s agenturou do Milána.

O LUCII HADAŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Zlom přišel po maturitě na Obchodní a hotelové škole v Brně. Lucie Hadašová se přihlásila do České Miss, soutěže krásy, a v roce 2007 ji vyhrála.

Svým vtipem a úsměvem Lucie Hadašová zazářila i na Miss Universe v Mexiku. Dosáhla na dvanácté místo (i její nástupkyně v letech 2008 a 2009 Eliška Bučková a Iveta Lutovská se pak dostaly na Miss Universe mezi 15 nejlepších).

Díky své kráse a zvětšenému poprsí (některé kolegyně z branže se do ní za to pustily) se skví Lucie Hadašová i v jednom čísle pánského časopisu Playboy. Ale nebyly to poslední sexy fotky, které nafotila.

Mezi záliby Lucie Hadašové patří četba, řízení a sport. Pro zvířata by udělala první poslední. Nejraději je ale se svými dcerami Denisou a Venessou, které má s hokejistou Jaroslavem Bednářem, jehož si vzala v roce 2013. Deset let nato se manželům narodil syn.

 

Články o celebritě

Narodily se 2023... Nejkrásnější miminka slavných Narodily se 2023... Nejkrásnější miminka slavných Není šťastnější události, než narození potomka. A letos se jich celebritám ze světa showbyznysu i sp... číst článek
Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář: Dočkali se syna! Dostal dvě jména Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář: Dočkali se syna! Dostal dvě jména Lucie Hadašová (37) se v srpnu podělila o krásnou novinku. S hokejistou Jaroslavem Bednářem (46) se ... číst článek
První foto Hadašové těsně po porodu: Fantastický vzhled s nadupaným dekoltem! První foto Hadašové těsně po porodu: Fantastický vzhled s nadupaným dekoltem! Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (37) se v pondělí stala trojnásobnou maminkou. Do třetice přivedla na... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová