Jaroslav Bednář

Datum narození: 9. 11. 1976
Místo narození: Praha
Váha: 93 kg kg
Výška: 190 cm
Profese: hokejista
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Hokejový kanonýr Jaroslav Bednář prověřoval brankářský ostrohled v Česku, Americe, Rusku i ve Švýcarsku. Krom toho vybruslil s národním týmem stříbro z mistrovství světa roku 2006.

S vrcholovým hokejem začal Jaroslav Bednář v roce 1994 za pražskou Slavii. O pět let později přesídlil do Finska a následně do USA, kde odehrál více než sto zápasů.

VŠE O JAROSLAVU BEDNÁŘOVI NAJDETE ZDE>>

Jaroslav Bednář má čtyři děti

Na zteč vyrážel v ledových soubojích za losangeleské Krále nebo floridské Pantery. Úspěchu se dočkal hokejista Jaroslav Bednář v barvách kontinentálního Avandgardu Omsk, se kterým získal v roce 2004 titul Mistra Ruské ligy.

Mezi nejlepší borce Česka Jaroslav Bednář patřil o čtyři zimy později, kdy ovládl se Slavií Extraligu. V následující sezoně vyhrál kanadské bodování. Poté uspěl i ve švýcarských týmech HC Lugano a SC Bern.

S Lucií Hadašovou, s níž se Jaroslav Bednář roku 2013 oženil, vychovávají dcery Denisu a Vanessu. Z prvního manželství s Martinou Bednářovou má sportovec ještě dceru Natálii. S matkou svého prvního dítěte se rozvedl kvůli tomu, že jeho srdce okouzlila Dara Rolins. Zažili spolu bouřlivý vztah. Mezi jeho expartnerky patří i zpěvačka Helena Zeťová.

deset let po svatbě se manželé Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář dočkali syna.

 

Články o celebritě

Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář: Dočkali se syna! Dostal dvě jména Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář: Dočkali se syna! Dostal dvě jména Lucie Hadašová (37) se v srpnu podělila o krásnou novinku. S hokejistou Jaroslavem Bednářem (46) se ... číst článek
Radovánky u těhotné Hadašové: Psí mejdan! I s dortem Radovánky u těhotné Hadašové: Psí mejdan! I s dortem Na psí kuchařku si zahrála modelka Lucie Hadašová (37). Se skoro snědeným dortem Lucie ukázala i svo... číst článek
Těhotná Hadašová oslavila rok se psy: Dort chutnal dětem Těhotná Hadašová oslavila rok se psy: Dort chutnal dětem Na psí kuchařku si zahrála modelka Lucie Hadašová (37). Se skoro snědeným dortem Lucie ukázala i svo... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jiří Kladrubský
Jiří Kladrubský
zobrazit profil Daniel Havel
Daniel Havel
zobrazit profil Ota Zaremba
Ota Zaremba
zobrazit profil Adam Ptáčník
Adam Ptáčník
zobrazit profil Lucie Švecová
Lucie Švecová
zobrazit profil Lucie Anovčínová
Lucie Anovčínová
zobrazit profil Stanislav Tecl
Stanislav Tecl
zobrazit profil Ronald Knot
Ronald Knot