Dara Rolins

Datum narození: 7.12.1972
Místo narození: Bratislava
Profese: zpěvačka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Dara Rolins vystupuje od čtyř let. Na první turné vyjela v deseti. Hit s Karlem Gottem Zvonky štěstí se roku 1984 stal druhou hymnou. Zahrála si i v několika hudebních filmech.

Po Pražské konzervatoři se objevila Dara Rolins v muzikálu režiséra Juraje Jakubiska Téměř růžový příběh. V roce 1993 odjela nasávat inspiraci do Spojených států. O pět let později se stala členkou seskupení Sexy Dancers, s jejímž albem Butchers on the road vyhrála tři hudební ceny Grammy. Desky What’s My Name, D1 nebo Stereo vydala už opět jako sólová zpěvačka.

DARA ROLINS O PLASTIKÁCH A CHLASTU

V hudebních soutěžích Česko Slovenská SuperStar nebo Hlas Česko Slovenska hodnotila Dara Rolins výkony soutěžících coby porotkyně. V téže roli se objevila i v tanečním pořadu Let’s Dance. Dara Rolins vystupuje v Česku, Slovensku i v zahraničí. Často jezdí i do Ameriky.

V červenci roku 2010 se její idylický svět poněkud změnil. Srazila tehdy motorkáře, který později svým zraněním podlehl. Dostala za to 18 měsíců podmínečně s odkladem na 2,5 roku, navíc tříletý zákaz řízení a soud jí též vyměřil povinnost odškodnit pozůstalé. Díky amnestii prezidenta Václava Klause z ledna 2013 jí byl ale podmíněný trest prominut a tedy vymazán z rejstříku trestů. Povinnost zaplatit rodině odškodné a tříletý zákaz řízení tím ale dotčeny nebyly.

VŠE O HVĚZDĚ NAJDETE ZDE>>

První velkou láskou - jak sama Dara Rolins přiznala - byl zpěvák Sagvan Tofi. Ještě jako nezletilá měla poměr s hudebníkem Ladislavem Štaidlem (v době, kdy žil s Ivetou Bartošovou) Jejím životním partnerem se ale stal Matěj Homola, kytarista a zpěvák rockové kapely Wohnout. V roce 2008 mu porodila dceru Lauru. Dva roky poté ovšem přišla Dara Rolins na jeho nevěru a rozešla se s ním. Po rozchodu mají dceru Lauru ve střídavé péči.

Bouřivý vztah zažila např. i s hokejovým kanonýrem Jaroslavem Bednářem, tři roky chodila s tanečníkem Janem Bursou. V roce 2012 začala Dara Rolins randit s rapperem Patrikem Vrbovksým známým pod jménem Rytmus. Po sedmi letech vztahu se rozešli. Média přišla s tím, že za rozchodem je zpěvaččin nový vztah s modelem Davidem Mezsarosem.

 

Články o celebritě

Daro, nejsi jedinečná! Rolins má dvojnici k nerozeznání! A úspěšnější, než je ona! Daro, nejsi jedinečná! Rolins má dvojnici k nerozeznání! A úspěšnější, než je ona! Přestože se říká, že každý člověk je unikát, občas se dá najít jeho klon. Takové dvojče má i Dara… číst článek
Rytmusova Jasmina nečekaně zazdila žádost o ruku! Raději barák než zásnuby Rytmusova Jasmina nečekaně zazdila žádost o ruku! Raději barák než zásnuby I když se Patrik Vrbovský (41) tváří jako drsný rapper a téměř každý příspěvek okoření vulgárním… číst článek
Pokořená Dara? Zpěvačka nad věcí, Rytmus utřel! Pokořená Dara? Zpěvačka nad věcí, Rytmus utřel! Pokud rapper Rytmus ve skrytu duše doufal, že teatrálním navlečením snubáku na prstík své Jasminy… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Petr Novák
Petr Novák
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi