Dara Rolins

Datum narození: 7. 12. 1972
Místo narození: Bratislava
Profese: zpěvačka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Dara Rolins vystupuje od čtyř let. Na první turné vyjela v deseti. Hit s Karlem Gottem Zvonky štěstí se roku 1984 stal druhou hymnou. Zahrála si i v několika hudebních filmech.

Po Pražské konzervatoři se objevila Dara Rolins v muzikálu režiséra Juraje Jakubiska Téměř růžový příběh. V roce 1993 odjela nasávat inspiraci do Spojených států. O pět let později se stala členkou seskupení Sexy Dancers, s jejímž albem Butchers on the road vyhrála tři hudební ceny Grammy. Desky What’s My Name, D1 nebo Stereo vydala už opět jako sólová zpěvačka.

DARA ROLINS O PLASTIKÁCH A CHLASTU

V hudebních soutěžích Česko Slovenská SuperStar nebo Hlas Česko Slovenska hodnotila Dara Rolins výkony soutěžících coby porotkyně. V téže roli se objevila i v tanečním pořadu Let’s Dance. Dara Rolins vystupuje v Česku, Slovensku i v zahraničí. Často jezdí i do Ameriky.

V červenci roku 2010 se její idylický svět poněkud změnil. Srazila tehdy motorkáře, který později svým zraněním podlehl. Dostala za to 18 měsíců podmínečně s odkladem na 2,5 roku, navíc tříletý zákaz řízení a soud jí též vyměřil povinnost odškodnit pozůstalé. Díky amnestii prezidenta Václava Klause z ledna 2013 jí byl ale podmíněný trest prominut a tedy vymazán z rejstříku trestů. Povinnost zaplatit rodině odškodné a tříletý zákaz řízení tím ale dotčeny nebyly.

VŠE O HVĚZDĚ NAJDETE ZDE>>

První velkou láskou - jak sama Dara Rolins přiznala - byl zpěvák Sagvan Tofi. Ještě jako nezletilá měla poměr s hudebníkem Ladislavem Štaidlem (v době, kdy žil s Ivetou Bartošovou) Jejím životním partnerem se ale stal Matěj Homola, kytarista a zpěvák rockové kapely Wohnout. V roce 2008 mu porodila dceru Lauru. Dva roky poté ovšem přišla Dara Rolins na jeho nevěru a rozešla se s ním. Po rozchodu mají dceru Lauru ve střídavé péči.

Bouřivý vztah zažila např. i s hokejovým kanonýrem Jaroslavem Bednářem, tři roky chodila s tanečníkem Janem Bursou. V roce 2012 začala Dara Rolins randit s rapperem Patrikem Vrbovksým známým pod jménem Rytmus. Po sedmi letech vztahu se rozešli. Média přišla s tím, že za rozchodem je zpěvaččin nový vztah s modelem Davidem Mezsarosem.

 

Články o celebritě

Dara Rolins měla namále! Dovolená v krutých bolestech Dara Rolins měla namále! Dovolená v krutých bolestech Tak to je smůla! Místo toho, aby si užívala u moře, se Dara Rolins ošklivě zranila u bazénu. Co se s... číst článek
Nepříjemná zápletka na dovolené Dary Rolins: Bolestivé zranění v Dubaji! Nepříjemná zápletka na dovolené Dary Rolins: Bolestivé zranění v Dubaji! Slovenská zpěvačka Dara Rolins (48) si aktuálně užívá dovolené v exotické destinaci, odkud pozdravil... číst článek
Pavlína Filipovská slaví 80: Co si nese z minulosti? Byla hrdá Štaidlova (†75) milenka! Pavlína Filipovská slaví 80: Co si nese z minulosti? Byla hrdá Štaidlova (†75) milenka! Neoháněla se žalobami jako její kolegyně, naopak! Pavlína Filipovská, jež právě dnes slaví 80. naroz... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Soňa Červená
Soňa Červená
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Marie Křížová
Marie Křížová
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr