Dara Rolins

Datum narození: 7. 12. 1972
Místo narození: Bratislava
Profese: zpěvačka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Dara Rolins vystupuje od čtyř let. Na první turné vyjela v deseti. Hit s Karlem Gottem Zvonky štěstí se roku 1984 stal druhou hymnou. Zahrála si i v několika hudebních filmech.

Po Pražské konzervatoři se objevila Dara Rolins v muzikálu režiséra Juraje Jakubiska Téměř růžový příběh. V roce 1993 odjela nasávat inspiraci do Spojených států. O pět let později se stala členkou seskupení Sexy Dancers, s jejímž albem Butchers on the road vyhrála tři hudební ceny Grammy. Desky What’s My Name, D1 nebo Stereo vydala už opět jako sólová zpěvačka.

DARA ROLINS O PLASTIKÁCH A CHLASTU

Dara Rolins srazila motorkáře

V hudebních soutěžích Česko Slovenská SuperStar nebo Hlas Česko Slovenska hodnotila Dara Rolins výkony soutěžících coby porotkyně. V téže roli se objevila i v tanečním pořadu Let’s Dance. Dara Rolins vystupuje v Česku, Slovensku i v zahraničí. Často jezdí i do Ameriky.

V červenci roku 2010 se její idylický svět poněkud změnil. Srazila tehdy motorkáře, který později svým zraněním podlehl. Dostala za to 18 měsíců podmínečně s odkladem na 2,5 roku, navíc tříletý zákaz řízení a soud jí též vyměřil povinnost odškodnit pozůstalé. Díky amnestii prezidenta Václava Klause z ledna 2013 jí byl ale podmíněný trest prominut a tedy vymazán z rejstříku trestů. Povinnost zaplatit rodině odškodné a tříletý zákaz řízení tím ale dotčeny nebyly.

VŠE O HVĚZDĚ NAJDETE ZDE>>

První velkou láskou - jak sama Dara Rolins přiznala - byl zpěvák Sagvan Tofi. Ještě jako nezletilá měla poměr s hudebníkem Ladislavem Štaidlem (v době, kdy žil s Ivetou Bartošovou) Jejím životním partnerem se ale stal Matěj Homola, kytarista a zpěvák rockové kapely Wohnout. V roce 2008 mu porodila dceru Lauru. Dva roky poté ovšem přišla Dara Rolins na jeho nevěru a rozešla se s ním. Po rozchodu měli dceru Lauru ve střídavé péči.

Rolins utvořila pár s Nedvědem

Bouřivý vztah zažila např. i s hokejovým kanonýrem Jaroslavem Bednářem, tři roky chodila s tanečníkem Janem Bursou. V roce 2012 začala Dara Rolins randit s rapperem Patrikem Vrbovksým známým pod jménem Rytmus. Po sedmi letech vztahu se rozešli. Média přišla s tím, že za rozchodem je zpěvaččin nový vztah s modelem Davidem Mezsarosem.

V roce 2021 se Dara Rolins dala dohromady s bývalou fotbalovou hvězdou Pavlem Nedvědem.

 

Články o celebritě

Sexuální deník Ladislava Štaidla (†75): Mladičká Darinka i dcera slavného zpěváka, "zdravě promiskuitní" Zelenková Sexuální deník Ladislava Štaidla (†75): Mladičká Darinka i dcera slavného zpěváka, "zdravě promiskuitní" Zelenková Velikán Ladislav Štaidl (†75) odešel v roce 2021 do hudebního nebe. Vedle jeho pozoruhodné umělecké ... číst článek
Zásadní změna u Rolins! To všechno kvůli Nedvědovi Zásadní změna u Rolins! To všechno kvůli Nedvědovi Zpěvačka Dara Rolins (49) vedle fotbalové legendy, Pavla Nedvěda (49), jen kvete. Zdá se, že konečně... číst článek
Dara Rolins s dcerou Laurou: Smůla, neletíte, slyšely na letišti... Dara Rolins s dcerou Laurou: Smůla, neletíte, slyšely na letišti... Také slavných osobností se teď často dotýká rušení leteckých spojení, k němuž dochází napříč světem ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Vendula Příhodová
Vendula Příhodová
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine