Dara Rolins

Datum narození: 7. 12. 1972
Místo narození: Bratislava
Profese: zpěvačka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Dara Rolins vystupuje od čtyř let. Na první turné vyjela v deseti. Hit s Karlem Gottem Zvonky štěstí se roku 1984 stal druhou hymnou. Zahrála si i v několika hudebních filmech.

Po Pražské konzervatoři se objevila Dara Rolins v muzikálu režiséra Juraje Jakubiska Téměř růžový příběh. V roce 1993 odjela nasávat inspiraci do Spojených států. O pět let později se stala členkou seskupení Sexy Dancers, s jejímž albem Butchers on the road vyhrála tři hudební ceny Grammy. Desky What’s My Name, D1 nebo Stereo vydala už opět jako sólová zpěvačka.

DARA ROLINS O PLASTIKÁCH A CHLASTU

Dara Rolins srazila motorkáře

V hudebních soutěžích Česko Slovenská SuperStar nebo Hlas Česko Slovenska hodnotila Dara Rolins výkony soutěžících coby porotkyně. V téže roli se objevila i v tanečním pořadu Let’s Dance. Dara Rolins vystupuje v Česku, Slovensku i v zahraničí. Často jezdí i do Ameriky.

V červenci roku 2010 se její idylický svět poněkud změnil. Srazila tehdy motorkáře, který později svým zraněním podlehl. Dostala za to 18 měsíců podmínečně s odkladem na 2,5 roku, navíc tříletý zákaz řízení a soud jí též vyměřil povinnost odškodnit pozůstalé. Díky amnestii prezidenta Václava Klause z ledna 2013 jí byl ale podmíněný trest prominut a tedy vymazán z rejstříku trestů. Povinnost zaplatit rodině odškodné a tříletý zákaz řízení tím ale dotčeny nebyly.

VŠE O HVĚZDĚ NAJDETE ZDE>>

První velkou láskou - jak sama Dara Rolins přiznala - byl zpěvák Sagvan Tofi. Ještě jako nezletilá měla poměr s hudebníkem Ladislavem Štaidlem (v době, kdy žil s Ivetou Bartošovou) Jejím životním partnerem se ale stal Matěj Homola, kytarista a zpěvák rockové kapely Wohnout. V roce 2008 mu porodila dceru Lauru. Dva roky poté ovšem přišla Dara Rolins na jeho nevěru a rozešla se s ním. Po rozchodu měli dceru Lauru ve střídavé péči.

Rolins utvořila pár s Nedvědem

Bouřivý vztah zažila např. i s hokejovým kanonýrem Jaroslavem Bednářem, tři roky chodila s tanečníkem Janem Bursou. V roce 2012 začala Dara Rolins randit s rapperem Patrikem Vrbovksým známým pod jménem Rytmus. Po sedmi letech vztahu se rozešli. Média přišla s tím, že za rozchodem je zpěvaččin nový vztah s modelem Davidem Mezsarosem.

V roce 2021 se Dara Rolins dala dohromady s bývalou fotbalovou hvězdou Pavlem Nedvědem.

 

Články o celebritě

Nový azyl Rolins a Nedvěda: Proč Polsko? A proč ne? Nový azyl Rolins a Nedvěda: Proč Polsko? A proč ne? Dara Rolins (50) si spolu s partnerem Pavlem Nedvědem (50) plánují pořídit letní sídlo u polského je... číst článek
To nejlepší z letošních Oscarů: Medvěd na pódiu, sladká prvenství a Lady Gaga, co sbírala fotografa! To nejlepší z letošních Oscarů: Medvěd na pódiu, sladká prvenství a Lady Gaga, co sbírala fotografa! A je to tady! Filmový průmysl má za sebou další ročník předávání prestižních Cen akademie. Jak vypad... číst článek
Věk ani Dara nezastaví! Potupný útok na Rolins Věk ani Dara nezastaví! Potupný útok na Rolins Zpěvačka Dara Rolins (50) vypadá na svůj věk neskutečně a do kapsy by strčila i o generaci mladší že... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová