Marián Čekovský

Marián Čekovský

Datum narození: 12. 4. 1977
Přezdívka: Čeky
Místo narození: Humenné
Profese: zpěvák, skladatel, komik, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hudebník a komik Marián Čekovský, přezdívaný Čeky, se v roce 2020 poprvé stal jedním z pěti členů poroty talentové pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Na Slovenské televizi Marián Čekovský společně s Petrem Marcinem moderoval pořad Mini Talent Show. Hrál ve skupinách No Name či Čekovský Band, kterou si založil. Spolupracoval s Rytmusem, Darou Rolins, Henry Tóth Bandem nebo s Wedding Bandem.

MARIÁN ČEKOVSKÝ SE V DĚTSTVÍ MÁLEM OTRÁVIL

Čekovský si zahrál v seriálu Kuchyňa

Marián Čekovský složil hudbu k několika divadelním inscenacím (mj. Sanatórium, Medeia, Čakanie na turka, Príšerka Charlie) a také k filmům a televizním pořadům. Zahrál si třeba v komediálním seriálu Kuchyňa, v němž si šéfkuchařskou vařečkou zamával Martin Dejdar.

V roce 2020 se Marián Čekovský společně s hudebníkem Pavlem Haberou, zpěvačkou Monikou Bagárovou, herečkou Patricií Pagáčovou a moderátorem Leošem Marešem stal členem poroty pěvecké show Česko Slovenská SuperStar. V roce 2021 do poroty usedl znovu, a to stejně jako ostatní.

O MARIÁNOVI ČEKOVSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Muzikant Marián Čekovský je čtyřnásobným otcem. Dvě dcery má s bývalou manželkou Ľubkou a dva syny se zpěvačkou Natašou Džunkovou.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Tomáš Hanzel
Tomáš Hanzel
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Kim Čong-un
Kim Čong-un
zobrazit profil Tereza Cinková
Tereza Cinková
zobrazit profil Jelena Mašínová
Jelena Mašínová
zobrazit profil Martin Sitta
Martin Sitta
zobrazit profil Tomáš Vaclík
Tomáš Vaclík