Pavol Habera

Datum narození: 12. 4. 1962
Místo narození: Brezno
Profese: zpěvák, moderátor, skladatel, muzikálový herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Pavol Habera vystudoval ekonomii, už od mládí ovšem tíhl k hudbě. Kromě vlastních hitů se proslavil i jako kat soutěžících v Česko Slovenské SuperStar.

První Kapelu Pavol Habera založil již na střední škole. Tehdy se ovšem úspěchu nedočkal a rozpadem skončila i jeho druhá kapela. Třetí pokus už mu ovšem vyšel a s Martinskou kapelou Team zažil první úspěchy.

Písničky Paľo Habery zlidověly

Po třech letech s kapelou Team ovšem zatoužil po sólové dráze. Ať už za sebe, nebo jako frontman kapely Team nazpíval Pavol Habera řadu nesmrtelných a někdy i zlidovělých hitů. Jeho publikum miluje písně Láska, Boli sme raz milovaní, Kým ťa mám, Je to vo hviezdach, Necestuj tým vlakom, Svet lásku má. Vystupuje také jako Paľo Habera.

PAVOL HABERA - V SUPERSTAR KATEM I RASISTOU

Pavol Habera ovšem není jen hudebník, ale také muzikálový herec. K vidění byl např. v Divadle Brodway ve Třech mušketýrech. Je také skladatel. Složil mj. hudbu k nesmrtelnému hitu Karla Gotta Když muž se ženou snídá.

Ukázal se ve filmech Fontána pre Zuzanu a Fontána pre Zuzanu 2. K druhému dílu Paľo Habera složil muziku.

V SuperStar se stal Habera nemilosrdným katem

Velkou diváckou popularitu Paľo Habera získal i jako nemilosrdný kat v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde začal porotcovat hned od počátku existence pořadu, tedy od roku 2009. 

Pravidelně sbírá hudební ocenění. V roce 1991 Paľo Habera dosáhl dokonce na Zlatého slavíka, v témž roce vydal album Pavol Habera a navždy se stal součástí Česko Slovenské hudební scény.

O PAVOLOVI HABEROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má dceru Zuzanu, která se již stala matkou, a tudíž je Paľo Habera dědečkem.

Podruhé se Pavol Habera oženil s českou topmodelkou Danielou Peštovou. Ta mu v New Yorku porodila dceru Ellu Joy Annu a v Praze syna Paula Henryho. Kuriózní je, že jeho syn i vnuk se narodili téměř ve stejné době.

 

Články o celebritě

Krásná, ale opuštěná Daniela Peštová ve Varech! Proč s ní není Habera? Krásná, ale opuštěná Daniela Peštová ve Varech! Proč s ní není Habera? Randění bez dětí, tak před rokem Daniela Peštová (51) a Paľo Habera (60) pojali karlovarský filmový ... číst článek
Prvomájové líbačky hvězd! Křížková se záskokem za manžela a Týnuš odtajnila pracháče Prvomájové líbačky hvězd! Křížková se záskokem za manžela a Týnuš odtajnila pracháče Na neděli připadl první máj, lásky čas... a kdo nevyrazil pro políbení pod rozkvetlý strom, jako by ... číst článek
Čerstvý šedesátník Pavol Habera: Kdo je matkou jeho krásné dcery Zuzany?! Čerstvý šedesátník Pavol Habera: Kdo je matkou jeho krásné dcery Zuzany?! Slovenský zpěvák a lídr kapely Team Pavol Habera (60), jenž před pár dny oslavil kulaté životní jubi... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil David Stypka
David Stypka
zobrazit profil Ricky Martin
Ricky Martin
zobrazit profil  Annet X (Aneta Charitonova)
Annet X (Aneta Charitonova)
zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil Zdeněk Vokatý
Zdeněk Vokatý
zobrazit profil Jitka Šuranská
Jitka Šuranská