Mikoláš Růžička

Datum narození: 2. 1. 1979
Místo narození: Bechyně
Profese: hudebník, producent, malíř

Související celebrity

Životopis

Mikoláš Růžička se oženil s herečkou Andreou Kerestéšovou, která ihned přijala jeho jméno. Pár, jehož vztah trval již několik let, si své ano řekl v srpnu 2016.

Malíř, skladatel, producent a hudebník ze skupiny Republic of Two (klavír, kytara) Mikoláš Růžička s tváří drsňáka se s krásnou herečkou Andreou Kerestéšovou seznámil v říjnu 2012.

S Andreou Kerestéšovou se potkal na její výstavě

Jak k jejich prvnímu setkání došlo, popsal absolvent pražské AVU Mikoláš Růžička takto: „Na Andrejčině výstavě fotek. V tom má prsty můj kamarád Jirka Burian, se kterým hraju v Republic of Two. Byli jsme zrovna u něj doma, něco jsme točili a Jirka říká, ať s ním jdu potom na jednu vernisáž. Věděl jsem, že tam bude spousta známých, umění mě zajímá, tak jsem rád šel. Do té doby jsem o Andrejce věděl jen jako o herečce, vůbec nic osobního.“ Herečku na vernisáž doprovázel její tehdejší přítel, asistent režie Jakub Strangmüller.

Svůdná Slovenka a její partner, který je z části Španěl a z části Nor, svazek manželský uzavřeli v kostele sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců v úzkém kruhu rodiny a nejbližších přátel. A svatba to nebyla jen tak obyčejná.

MIKOLÁŠ RŮŽIČKA A DŘEVĚNÝ MOTÝLEK

Novomanželé Andrea a Mikoláš Růžičkovi podle informací serveru iDnes odletěli 24. srpna 2016 na týdenní svatební cestu do Itálie. Herečka líbánky v Toskánsku jistě zvěční svým fotoaparátem, dodal server. Potomka se pár dočkal v srpnu 2017. Narodil se jim syn Tobiáš. Koncem prosince 2019 se rodina rozrostla o syna Jáchyma.

O MIKOLÁŠI RŮŽIČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Velkou zálibou Mikoláše Růžičky je běhání.

 

Články o celebritě

Andrea Růžičková se pochlubila dojemným dárkem od manžela a postavou jako před 15 lety v Rafťácích! Andrea Růžičková se pochlubila dojemným dárkem od manžela a postavou jako před 15 lety v Rafťácích! Okatá herečka Andrea Růžičková (37) dostala od svého manžela skutečně dojemný dárek – den, který si ... číst článek
Žhavé Slovenky, které klofly Čechy: Rozvedená Svátková, lovkyně Verešová a silikonka Lela! Žhavé Slovenky, které klofly Čechy: Rozvedená Svátková, lovkyně Verešová a silikonka Lela! Československo už téměř 30 let není jednotný stát, ale i po odtržení v roce 1993 mají Češi a Slováci... číst článek
Doběla rozzuřená Andrea Růžičková obětí nechutného podvodu: Budu se soudit! Doběla rozzuřená Andrea Růžičková obětí nechutného podvodu: Budu se soudit! Vždy usměvavá herečka Andrea Růžičková (36) se předvedla svým fanouškům tak, jak ji rozhodně dosud n... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Petr Hannig
Petr Hannig
zobrazit profil Richard Kovalčík
Richard Kovalčík
zobrazit profil Karel Vágner
Karel Vágner
zobrazit profil Stanislav Wabi Daněk
Stanislav Wabi Daněk
zobrazit profil Jan Pešout
Jan Pešout
zobrazit profil Jaroslav Svěcený
Jaroslav Svěcený
zobrazit profil Pavel Krejča
Pavel Krejča