Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21. 7. 1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš a koncem prosince 2019 syn Jáchym.

 

Články o celebritě

Marika Šoposká po konci ve StarDance: Dojemný pocit sounáležitosti a nečekaný vzkaz Cinovi! Marika Šoposká po konci ve StarDance: Dojemný pocit sounáležitosti a nečekaný vzkaz Cinovi! Herečka Marika Šoposká (32) v pátém kole populární taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí podl... číst článek
Rozložená matka Lenka Zahradnická: Velký den pro celou rodinu! Rozložená matka Lenka Zahradnická: Velký den pro celou rodinu! Sympatickou herečku Lenku Zahradnickou (36) čeká dnes velký den. Respektive, čeká spíše její malou d... číst článek
Andrea Růžičková se pochlubila dojemným dárkem od manžela a postavou jako před 15 lety v Rafťácích! Andrea Růžičková se pochlubila dojemným dárkem od manžela a postavou jako před 15 lety v Rafťácích! Okatá herečka Andrea Růžičková (37) dostala od svého manžela skutečně dojemný dárek – den, který si ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Teplý mladší
Jan Teplý mladší
zobrazit profil Jana Kopecká
Jana Kopecká
zobrazit profil Anna  Bendová
Anna Bendová
zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková