Andrea Kerestéšová Růžičková | Celebwiki.cz

Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21. 7. 1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš a koncem prosince 2019 syn Jáchym.

 

Články o celebritě

Módní policie Iny T.: Jak to s módou zvládají těhotné? Vignerová na jedničku, tragická snaha sexbomby, pytle nebrat Módní policie Iny T.: Jak to s módou zvládají těhotné? Vignerová na jedničku, tragická snaha sexbomby, pytle nebrat Začíná nám třetí týden karantény a podle odhadů může mít nucený domácí pobyt za následek větší rozvo... číst článek
Andrea Růžičková prchá z Prahy na venkov: S manželem hodlá rekonstruovat domeček! Andrea Růžičková prchá z Prahy na venkov: S manželem hodlá rekonstruovat domeček! Dvojnásobná maminka Andrea Růžičková (35), která se proslavila pod svým rodným příjmením Kerestešová... číst článek
Dvojnásobná maminka Andrea Růžičková: Zaručený lék na deprese z koronaviru! Dvojnásobná maminka Andrea Růžičková: Zaručený lék na deprese z koronaviru! Vždy usměvavá herečka Andrea Růžičková (35), co se proslavila ještě pod svým rodným příjmením Kerest... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martina Menšíková
Martina Menšíková
zobrazit profil Petr Vondráček
Petr Vondráček
zobrazit profil Melissa Rauch
Melissa Rauch
zobrazit profil Anna Javorková
Anna Javorková
zobrazit profil Martin Zahálka
Martin Zahálka
zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Světlana Nálepková
Světlana Nálepková
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra