Andrea Kerestéšová Růžičková | Celebwiki.cz

Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Sebevražda v Ordinaci v růžové zahradě 2: Stach se klepal strachy před Kerestešovou! Sebevražda v Ordinaci v růžové zahradě 2: Stach se klepal strachy před Kerestešovou! Drama na kameře i před ní! Tak vypadalo poslední natáčení Libora Stacha (28) v seriálu Ordinace v… číst článek
Den matek u našich celebrit: Fotky z dětství a moudrá slova o mateřství! Den matek u našich celebrit: Fotky z dětství a moudrá slova o mateřství! Svátek matek se dotýká srdcí úplně každého, a proto i hvězdy českého šoubyznysu zalovily ve svých… číst článek
Schovej ty prsa! Kráska Kerestešová to drsně schytala za fotku v trávě Schovej ty prsa! Kráska Kerestešová to drsně schytala za fotku v trávě Krásná herečka Andrea Růžičková (34), která se proslavila pod svým rodným příjmením Kerestešová,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Cristiano Donati
Cristiano Donati
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz
zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden
zobrazit profil Jiří Štrébl
Jiří Štrébl