Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21. 7. 1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš a koncem prosince 2019 syn Jáchym.

 

Články o celebritě

Vesnický ráj hvězdy Vyprávěj Růžičkové: Tradice i moderna vysvěcená knězem! Vesnický ráj hvězdy Vyprávěj Růžičkové: Tradice i moderna vysvěcená knězem! Herečka Andrea Růžičková (38), za svobodna Kerestešová, kterou proslavila role Evy Dvořákové v retro... číst článek
Postav si svůj sen! Verešová, Kadeřávková  a spol. se změn nebojí Postav si svůj sen! Verešová, Kadeřávková a spol. se změn nebojí České známé osobnosti ukazují, že se toho rozhodně nebojí a pouští se do odvážných rekonstrukcí ať u... číst článek
Marta Dřímal Ondráčková (39) se pochlubila radostnou novinkou: Miminko na cestě! Marta Dřímal Ondráčková (39) se pochlubila radostnou novinkou: Miminko na cestě! Moderátorka Marta Dřímal Ondráčková (39) se pochlubila velmi radostnou novinkou. Její rodina se rozr... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Magdaléna Zimová
Magdaléna Zimová
zobrazit profil Oldřich Hajlich
Oldřich Hajlich
zobrazit profil Daniel Craig
Daniel Craig
zobrazit profil Vladimír Hajdu
Vladimír Hajdu
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Jiří Bartoška
Jiří Bartoška
zobrazit profil Klára Doležalová
Klára Doležalová
zobrazit profil Kateřina Kaira Hrachovcová
Kateřina Kaira Hrachovcová