Andrea Kerestéšová Růžičková | Celebwiki.cz

Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Tomáš Krejčíř VELKÝ NÁVRAT DO ORDINACE! Totální proměna role Tomáš Krejčíř VELKÝ NÁVRAT DO ORDINACE! Totální proměna role Dlouhé pocuchané vlasy a nedbale upravená bradka. Krasavec Tomáš Krejčíř (48) se po dlouhé době vrátil… číst článek
Těhotná Berenika Kohoutová: Vystrčila bříško! Kolegyně jen zírají Těhotná Berenika Kohoutová: Vystrčila bříško! Kolegyně jen zírají Ještě nedávno nikdo ani netušil, že je herečka Berenika Kohoutová (28) těhotná, teď už by ale své… číst článek
Hvězda Ordinace Hájek: Epileptický záchvat na place! Oko zalité krví Hvězda Ordinace Hájek: Epileptický záchvat na place! Oko zalité krví V Ordinaci sice hraje lékaře, ovšem ani to mu v nejhorší chvíli nepomohlo. Přímo na place natáčení… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Jiří Maryško
Jiří Maryško
zobrazit profil Dana Syslová
Dana Syslová
zobrazit profil Michal Nesvadba
Michal Nesvadba
zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Tomáš Juřička
Tomáš Juřička