Andrea Kerestéšová Růžičková | Celebwiki.cz

Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš a koncem prosince 2019 syn Jáchym.

 

Články o celebritě

Po manželovi jí zbyly dluhy, na dceru je sama a bojuje s rakovinou. Z problémů ji může dostat veřejná sbírka! Po manželovi jí zbyly dluhy, na dceru je sama a bojuje s rakovinou. Z problémů ji může dostat veřejná sbírka! Rozvod, splácení dluhů po manželovi, a nakonec těžká diagnóza. Paní Amálii, mladé mamince samoživitelce,… číst článek
Kristýna Leichtová čeká druhé dítě! Rovnou se pochlubila snímkem z ultrazvuku Kristýna Leichtová čeká druhé dítě! Rovnou se pochlubila snímkem z ultrazvuku Herečka a maminka malé Dorotky Kristýna Leichtová (34) se pochlubila krásnou novinkou. Rodina se… číst článek
Takhle sexy už dlouho nebyla! Zasloužilá mamina Tomešová ukázala zadeček Takhle sexy už dlouho nebyla! Zasloužilá mamina Tomešová ukázala zadeček Zpěvačka Míša Tomešová (28) se na sociálních sítích ukázala tak sexy, jako už dlouho nebyla. Pochlubila… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Veronika Jeníková
Veronika Jeníková
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková
zobrazit profil Ladislav Županič
Ladislav Županič
zobrazit profil Vlasta Chramostová
Vlasta Chramostová
zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Martin Donutil
Martin Donutil
zobrazit profil Pavel Soukup
Pavel Soukup