Andrea Kerestéšová Růžičková | Celebwiki.cz

Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21. 7. 1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš a koncem prosince 2019 syn Jáchym.

 

Články o celebritě

Marií od Růžičky cloumají emoce: Přestali jsme fungovat v rodině Marií od Růžičky cloumají emoce: Přestali jsme fungovat v rodině Koronavirus zasahuje do života celé planety, celebrity nevyjímaje. Sociální sítě ve velkém zaplavují... číst článek
Herečka Marie Doležalová má syna! Předčasný porod víc než týden tajila Herečka Marie Doležalová má syna! Předčasný porod víc než týden tajila Teprve v listopadu se herečka Marie Doležalová (33) pochlubila, že se svým přítelem tanečníkem Marke... číst článek
Rouška není hanba! Rytmus i Pazderková propagují ochranu před koronavirem Rouška není hanba! Rytmus i Pazderková propagují ochranu před koronavirem Situace kolem koronaviru přiostřuje. Vláda rozhodla o omezení pohybu v naší republice a lidé zoufale... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ha Thanh Nguyen Špetlíková
Ha Thanh Nguyen Špetlíková
zobrazit profil Veronika Senciová
Veronika Senciová
zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler
zobrazit profil Paolo Villaggio
Paolo Villaggio