Michaela Kudláčková | Celebwiki.cz

Michaela Kudláčková

Datum narození: 21. 8. 1968
Místo narození: Praha
Profese: dětská herečka, kartářka, sociální pracovnice
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jako dětská herečka se Michaela Kudláčková proslavila zejména díky roli Barči Hrdinové v seriálu My všichni školou povinní. Na konzervatoř se však nedostala a stala se z ní údajně vyhledávaná kartářka.

Uplynulo řadu let od dětských rolí Michaely Kudláčkové, než se opět dostala do médií. Nepřivedl ji tam herecký comeback, nýbrž pořad VIP Prostřeno TV Prima, jehož se rozhodla zúčastnit. Její „soupeřky“, mj. Dagmar Patrasová, byly mírně řečeno zaskočeny, v jakých podmínkách žije.

Jak se záhy ukázalo, Michaela Kudláčková se dostala do finančních problémů, a začala si půjčovat peníze. Což bývá cesta do pekel. Jak v srpnu 2014 zjistil Blesk, čelila tehdy celkem devatenácti exekucím a dlužila přes 600 tisíc korun.

MICHAELA KUDLÁČKOVÁ SE ZHROUTILA KVŮLI DLUHŮM

Do povědomí divácké veřejnosti se dětská herečka Michaela Kudláčková dostala zejména rolí Barči Hrdinové v rodinném seriálu My všichni školou povinní (1984), kde hráli mj. Miroslav Vladyka, Veronika Žilková, Jiří Bartoška či Jana Šulcová.

Poprvé se talentovaná školačka Michaela Kudláčková objevila v televizním filmu Veronika, prostě Nika (1980), v němž ztvárnila hlavní postavu, stejně jako ve snímku Víta Olmera Skleněný dům (1981) a v dobrodružném příběhu Poslední propadne peklu (1982).

Posléze se Michaela Kudláčková objevila již jen v drobných rolích. Přesto se po základní škole hodlala herectví věnovat nadále, a přihlásila se na konzervatoř, avšak opakovaně neprošla přijímacími zkouškami. Tak vystudovala sociálně-právní obor.

Pracovala kromě jiného jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice, ilustrátorka a nakonec se z ní stala vědma, údajně vyhledávaná kartářka. Byla též šéfredaktorkou dámského magazínu www.popelky.cz. Michaela Kudláčková vydala knihy Jak se modlí čarodějky a Neslibujte Pannám hady.

O MICHAELE KUDLÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Především své blízké a také řadu fanoušků Michaela Kudláčková vyděsila, když uveřejnila článek, ve kterém napsala, že chce umřít, až sama bude chtít, a pak z ničeho nic zmizela, a bylo po ní vyhlášeno pátrání.

Michaela Kudláčková byla dvakrát vdaná. Z prvního manželství se jí narodily dcery Pavlína a Michaela, z druhého Alice. Poté přivedla na svět ještě dceru Johanu.

 

Další Herci

zobrazit profil Sylva Ondrušíková
Sylva Ondrušíková
zobrazit profil Ľubica Blaškovičová
Ľubica Blaškovičová
zobrazit profil Tomáš  Materna
Tomáš Materna
zobrazit profil Ema Švábenská
Ema Švábenská
zobrazit profil Julia Roberts
Julia Roberts
zobrazit profil Alois Švehlík
Alois Švehlík
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer