Barbra Streisand | Celebwiki.cz

Barbra Streisand

Datum narození: 24. 4. 1942
Místo narození: New York City, New York, USA
Profese: herečka, zpěvačka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Barbra Streisand se odmala trápila svým vzhledem. Ale kromě talentu dostala do vínku i obrovskou vnitřní sílu. Komplexy hodila za hlavu a vypracovala se na úplný vrchol v herecké i pěvecké kariéře.

Zpěv a herectví však nebyl jediný úspěch, kterého kdy dosáhla. Kniha amerického novináře Christophera Andersona Je jaká je, odhalila dlouho utajovanou informaci o milostném románku Barbryprince Charlese v době, kdy byl s princeznou Dianou.

Krátce po maturitě zazářila Barbra na amatérské soutěži zpěváků a o rok později dostala hlavní roli v muzikálu Funny Girl, který byl i zfilmován. Vidět jsme ji mohli také ve filmu Hello Dolly, Co dál doktore, Yentl, Dvě tváře lásky, Takoví jsme byli, Pán přílivu anebo v úspěšné komedii Jeho fotr, to je lotr!, kde si zahrála po boku Roberta De Nira, Dustina Hoffmana a Bena Stillera.

Svůj život věnovala Barbra také humanitární práci, a svým působením pracovala na získání rovnoprávného postavení žen, na ochranu lidských a občanských práv a svobod, za zachování životního prostředí a bojuje také ve fondu Spojených států, proti globálnímu oteplování.

V roce 1963 se vdala za herce Elliotta Goulda, se kterým má syna Jasona- ten se netají svou homosexualitou. Proto se není čemu divit, že je nakažen virem HIV. Barbra a Elliott se rozvedli v roce 1971. Od roku 1998 je manželkou herce a režiséra Jamese Brolina, který ji údajně sbalil na domácí sushi.

 

Články o celebritě

Děti, které Jackson zneužíval, to nezabilo, šokovala veřejnost Streisandová svým prohlášením Děti, které Jackson zneužíval, to nezabilo, šokovala veřejnost Streisandová svým prohlášením Americká zpěvačka Barbra Streisandová čelí ostré kritice za své výroky na adresu dvou mužů, kteří v ... číst článek
Olga Schoberová slaví 76: Podívejte se na odhalené fotky sexbomby 60. let! Olga Schoberová slaví 76: Podívejte se na odhalené fotky sexbomby 60. let! Muži jí leželi u nohou, točila jeden film za druhým. Toužili po ní čeští i evropští režiséři, ona se... číst článek
Herečka Jaroslava Kretschmerová (63): Má prsa z kovu! Herečka Jaroslava Kretschmerová (63): Má prsa z kovu! Je jako uragán. Kamkoli vtrhne, stane se okamžitě středem pozornosti. Energie z ní čiší na všechny s... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rostislav Novák starší
Rostislav Novák starší
zobrazit profil Marie Drahokoupilová
Marie Drahokoupilová
zobrazit profil Sára Affašová
Sára Affašová
zobrazit profil Silvia Petöová
Silvia Petöová
zobrazit profil Jamie Belman
Jamie Belman
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Veronika Kánská
Veronika Kánská
zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden