Táňa Pauhofová | Celebwiki.cz

Táňa Pauhofová

Datum narození: 13.8.1983
Místo narození: Bratislava, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Táňa Pauhofová se nebojí ukázat svým obdivovatelům nahá, jako třeba ve snímcích Kousek nebe či Ženy mého muže.

Slovenka Táňa Pauhofová (jde o uměleckou variantu jejího jména Tatiana Pauhofová) prý jako malá chtěla dělat plastickou chirurgii nebo být soudní lékařkou. Nakonec se stala vyhledávanou herečkou, a to i pro české filmaře.

TÁŇA PAUHOFOVÁ ZBOURALA VILU BEZ POVOLENÍ

České publikum zná Táňu Pauhofovou např. ze snímků Román pro muže, Tři životy, Hořící keř, Tři sezóny v pekle či Vlna, rovněž z pohádek Čert ví proč a Láska rohatá a pak také ze seriálu Kriminálka Staré Město nebo Terapie, kde si zahrála po boku Karla Rodena. Táňa Pauhofová je v česku velmi populární a setkává se tak s pomluvami a nenávistí od kolegyň.

Poté, co Táňa Pauhofová ukončila roku 2001 gymnázium (třetí ročník strávila v USA), začala studovat herectví na VŠMU v Bratislavě. Dnes působí nejen jako herečka filmová, ale také divadelní (Slovenské národní divadlo) a uplatní se i v dabingu a reklamě. Před kamerou se poprvé objevila už jako desetiletá, a to v seriálu Škriatok.

Táňa Pauhofová získala v roce 2006 slovenskou divadelní cenu sezóny DOSKY za nejlepší ženský herecký výkon v představení Manon Lescaut. V roce 2007 byla zařazena Evropskou organizací pro propagaci a export filmů European Film Promotion do seznamu Shooting Stars 2007.

Z dalších filmů, v nichž se půvabná herečka Táňa Pauhofová objevila, jmenujme: Kruté radosti, Kousek nebe, Indián a sestřička, Jánošík - Pravdivá historie, Ženy mého muže či Lída Baarová.

O TÁŇĚ PAUHOFOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ráda prý vaří a řídí auta, baví ji karate (devět let se mu Táňa Pauhofová věnovala) a snowboard a zajímají ji také knihy o anatomii človeka.

Táňa Pauhofová je svobodná. Jejím přítelem byla nějaký čas hvězda slovenské Ordinace v růžové zahradě, o šest let starší herec Tomáš Maštalír

Poté se Táňa Pauhofová zamilovala do tanečníka Daniela Antálka, ale nevydrželi spolu ani rok. V letech 2014 až 2016 pak randila s podnikatelem Martinem Vaľovským. Rozešli se údajně kvůli hereččinu přílišnému pracovnímu vytížení.

Na podzim 2018 média odhalila, že Táňa Pauhofová utvořila pár s o deset let mladším zvukovým technikem a hudebníkem Jonatánem Pastirčákem

 

Články o celebritě

Pokračování velkofilmu o Marii Terezii: Kotek pokukoval po nové manželce! Pokračování velkofilmu o Marii Terezii: Kotek pokukoval po nové manželce! Když se před rokem a půl objevila Marie Terezie v televizi, stal se z ní okamžitě divácký hit. Přestože… číst článek
Bez vědomí: Trhák televizního podzimu. Někdo lže, otázkou zůstává, kdo všechno! Bez vědomí: Trhák televizního podzimu. Někdo lže, otázkou zůstává, kdo všechno! Je podzim 1989, za pár dnů jejich moc skončí. Do té doby mohou ale ublížit. Jsou všude, o všem vědí,… číst článek
Randí se synem kazatele! Zrzka Pauhofová odtajnila o 10 let mladšího přítele Randí se synem kazatele! Zrzka Pauhofová odtajnila o 10 let mladšího přítele O jejich vztahu se mluví už delší dobu, ale Táňa Pauhofová (36) si mladého hudebníka a zvukového… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Vojtěch Havelka
Vojtěch Havelka
zobrazit profil Pavel Řezníček
Pavel Řezníček
zobrazit profil Miloň Čepelka
Miloň Čepelka
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková
zobrazit profil Adrian  Jastraban
Adrian Jastraban