Táňa Pauhofová | Celebwiki.cz

Táňa Pauhofová

Datum narození: 13. 8. 1983
Místo narození: Bratislava, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Táňa Pauhofová se nebojí ukázat svým obdivovatelům nahá, jako třeba ve snímcích Kousek nebe či Ženy mého muže.

Slovenka Táňa Pauhofová (jde o uměleckou variantu jejího jména Tatiana Pauhofová) prý jako malá chtěla dělat plastickou chirurgii nebo být soudní lékařkou. Nakonec se stala vyhledávanou herečkou, a to i pro české filmaře.

TÁŇA PAUHOFOVÁ ZBOURALA VILU BEZ POVOLENÍ

České publikum zná Táňu Pauhofovou např. ze snímků Román pro muže, Tři životy, Hořící keř, Tři sezóny v pekle či Vlna, rovněž z pohádek Čert ví proč a Láska rohatá a pak také ze seriálu Kriminálka Staré Město nebo Terapie, kde si zahrála po boku Karla Rodena. Táňa Pauhofová je v česku velmi populární a setkává se tak s pomluvami a nenávistí od kolegyň.

Poté, co Táňa Pauhofová ukončila roku 2001 gymnázium (třetí ročník strávila v USA), začala studovat herectví na VŠMU v Bratislavě. Dnes působí nejen jako herečka filmová, ale také divadelní (Slovenské národní divadlo) a uplatní se i v dabingu a reklamě. Před kamerou se poprvé objevila už jako desetiletá, a to v seriálu Škriatok.

Táňa Pauhofová získala v roce 2006 slovenskou divadelní cenu sezóny DOSKY za nejlepší ženský herecký výkon v představení Manon Lescaut. V roce 2007 byla zařazena Evropskou organizací pro propagaci a export filmů European Film Promotion do seznamu Shooting Stars 2007.

Z dalších filmů, v nichž se půvabná herečka Táňa Pauhofová objevila, jmenujme: Kruté radosti, Kousek nebe, Indián a sestřička, Jánošík - Pravdivá historie, Ženy mého muže či Lída Baarová.

O TÁŇĚ PAUHOFOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ráda prý vaří a řídí auta, baví ji karate (devět let se mu Táňa Pauhofová věnovala) a snowboard a zajímají ji také knihy o anatomii človeka.

Táňa Pauhofová je svobodná. Jejím přítelem byla nějaký čas hvězda slovenské Ordinace v růžové zahradě, o šest let starší herec Tomáš Maštalír

Poté se Táňa Pauhofová zamilovala do tanečníka Daniela Antálka, ale nevydrželi spolu ani rok. V letech 2014 až 2016 pak randila s podnikatelem Martinem Vaľovským. Rozešli se údajně kvůli hereččinu přílišnému pracovnímu vytížení.

Na podzim 2018 média odhalila, že Táňa Pauhofová utvořila pár s o deset let mladším zvukovým technikem a hudebníkem Jonatánem Pastirčákem

 

Články o celebritě

Jiří Bartoška o filmu Šťastný nový rok: Ukecali mě na Vášáryovou! Jiří Bartoška o filmu Šťastný nový rok: Ukecali mě na Vášáryovou! Patří mezi filmové i televizní legendy, a přestože zakrátko oslaví třiasedmdesáté narozeniny, je stá... číst článek
Tohle filmaři nedomysleli! Dvě Marie Terezie se objevily ve stejném díle Tohle filmaři nedomysleli! Dvě Marie Terezie se objevily ve stejném díle V prvních dvou dílech propůjčila svůj hlas Marii Terezii. A v pokračování úspěšné historické minisér... číst článek
Tajemství TV hitu Marie Terezie: Nečekaný zvrat! Tajemství TV hitu Marie Terezie: Nečekaný zvrat! V prvních dvou dílech propůjčila svůj hlas Marii Terezii. A v pokračování úspěšné historické minisér... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Sylva Ondrušíková
Sylva Ondrušíková
zobrazit profil Jiřina Jirásková
Jiřina Jirásková
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
zobrazit profil Marián Slovák
Marián Slovák
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus
zobrazit profil Věra Galatíková
Věra Galatíková