Vica Kerekes

Datum narození: 28. 3. 1981
Místo narození: Fiľakovo, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Vica Kerekes je známá i českému - především mužskému publiku - svými půvaby. Nahá se objevila např. ve snímku Muži v naději.

Za uměleckým jménem Vica Kerekes (zkratka z Évica) se skrývá slovenská herečka Éva Kerekesová, která se narodila mamince Maďarce a otci, který je napůl Slovák a napůl Maďar. Herečka Vica Kerekes se k divadlu dostala už jako malá, neboť její matka byla ochotnická režisérka.

Vica Krekes vystudovala bratislavskou VŠMU (obdobu české AMU), nicméně herecké profesi se rozhodla věnovat v Maďarsku. Přestěhovala se do Budapešti, kde se jako divadelní herečka prosadila. Pokud jde o filmové role, natáčí se slovenskými, českými i maďarskými filmaři, a na kontě má přes tři desítky filmů.

Před kamerou se Vica Kerekes poprvé objevila ve třiadvaceti letech ve filmu Konečná stanice. České publikum jí zná především jako milenku Jiřího Macháčka (ovšem jen filmovou), a to z komedií Nestyda a Muži v naději. Ve válečném dramatu 7 dní hříchu byl jejím partnerem Ondřej Vetchý (zahráli si spolu i v Příběhu kmotra), v Křídlech Vánoc zase Richard<strong> </strong>Krajčo a v Discopříběhu 3 Rudolf Hrušínský nejml.

Vica Kerekes se v roce 2011 po šestileté známosti provdala za uměleckého fotografa Csabu Vigha (ostatně za ním se právě stěhovala do Budapešti), s nímž se ale už po roce manželství rozvedla.

 

Články o celebritě

Nestyda Vica Kerekes (41) si splnila sen: Konečně potvora!  Nestyda Vica Kerekes (41) si splnila sen: Konečně potvora!  Proslavila se jako nahá kráska z filmu Nestyda. Až teď si ale Vica Kerekes (41) splnila herecký sen.... číst článek
Aleš Háma přišel o pořad v karavanu! Nahradila ho sexy zrzka Vica Kerekes Aleš Háma přišel o pořad v karavanu! Nahradila ho sexy zrzka Vica Kerekes Moderátor Aleš Háma (49) natočil dva cykly pořadu V karavanu po Česku, ale volant musel předat dál. ... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T.: I kůže zradit může! Dráždivá Bebarová, dusivá Čvančarová a nuda u Bárdos! Módní kritička Blesku Ina T.: I kůže zradit může! Dráždivá Bebarová, dusivá Čvančarová a nuda u Bárdos! Patří mezi avizované trendy letošního jara, ač ji můžeme směle, při vhodně zvoleném střihu, zařadit ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Geislerová
Anna Geislerová
zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Alexej Pyško
Alexej Pyško
zobrazit profil Jaroslav Čejka
Jaroslav Čejka
zobrazit profil Jiří Wohanka
Jiří Wohanka
zobrazit profil Lujza Garajová Schrameková
Lujza Garajová Schrameková
zobrazit profil Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
zobrazit profil Vladimír Brabec
Vladimír Brabec