Vica Kerekes | Celebwiki.cz

Vica Kerekes

Datum narození: 28. 3. 1981
Místo narození: Fiľakovo, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Vica Kerekes je známá i českému - především mužskému publiku - svými půvaby. Nahá se objevila např. ve snímku Muži v naději.

Za uměleckým jménem Vica Kerekes (zkratka z Évica) se skrývá slovenská herečka Éva Kerekesová, která se narodila mamince Maďarce a otci, který je napůl Slovák a napůl Maďar. Herečka Vica Kerekes se k divadlu dostala už jako malá, neboť její matka byla ochotnická režisérka.

Vica Krekes vystudovala bratislavskou VŠMU (obdobu české AMU), nicméně herecké profesi se rozhodla věnovat v Maďarsku. Přestěhovala se do Budapešti, kde se jako divadelní herečka prosadila. Pokud jde o filmové role, natáčí se slovenskými, českými i maďarskými filmaři, a na kontě má přes tři desítky filmů.

Před kamerou se Vica Kerekes poprvé objevila ve třiadvaceti letech ve filmu Konečná stanice. České publikum jí zná především jako milenku Jiřího Macháčka (ovšem jen filmovou), a to z komedií Nestyda a Muži v naději. Ve válečném dramatu 7 dní hříchu byl jejím partnerem Ondřej Vetchý (zahráli si spolu i v Příběhu kmotra), v Křídlech Vánoc zase Richard Krajčo a v Discopříběhu 3 Rudolf Hrušínský nejml.

Vica Kerekes se v roce 2011 po šestileté známosti provdala za uměleckého fotografa Csabu Vigha (ostatně za ním se právě stěhovala do Budapešti), s nímž se ale už po roce manželství rozvedla.

 

Články o celebritě

Hvězda Tváře Fialová (22): Našla oběšenou maminku! Týden po smrti táty Hvězda Tváře Fialová (22): Našla oběšenou maminku! Týden po smrti táty Je čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu a nyní zpívá v show Tvoje tvář má známý hlas. Herečka Kateři... číst článek
Svůdná zrzka Vica Kerekes už dlouho sama! Kam zmizel fešák Musa? Svůdná zrzka Vica Kerekes už dlouho sama! Kam zmizel fešák Musa? Slovenská kráska, která své vnady ráda odhaluje před kamerou, Vica Kerekes (38) na karlovarský festi... číst článek
Velký slet nahotinek: Největší hanbářky filmu na festivalu v Karlových Varech Velký slet nahotinek: Největší hanbářky filmu na festivalu v Karlových Varech Takováhle sestavička se po červeném koberci ve Varech už dlouho neprocházela. Sešly se na něm krásky... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Jakub Štěpán
Jakub Štěpán
zobrazit profil Martina Krátká
Martina Krátká
zobrazit profil Gabriela Míčová
Gabriela Míčová
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý