Vica Kerekes | Celebwiki.cz

Vica Kerekes

Datum narození: 28.3.1981
Místo narození: Fiľakovo, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Vica Kerekes je známá i českému - především mužskému publiku - svými půvaby. Nahá se objevila např. ve snímku Muži v naději.

Za uměleckým jménem Vica Kerekes (zkratka z Évica) se skrývá slovenská herečka Éva Kerekesová, která se narodila mamince Maďarce a otci, který je napůl Slovák a napůl Maďar. Herečka Vica Kerekes se k divadlu dostala už jako malá, neboť její matka byla ochotnická režisérka.

Vica Krekes vystudovala bratislavskou VŠMU (obdobu české AMU), nicméně herecké profesi se rozhodla věnovat v Maďarsku. Přestěhovala se do Budapešti, kde se jako divadelní herečka prosadila. Pokud jde o filmové role, natáčí se slovenskými, českými i maďarskými filmaři, a na kontě má přes tři desítky filmů.

Před kamerou se Vica Kerekes poprvé objevila ve třiadvaceti letech ve filmu Konečná stanice. České publikum jí zná především jako milenku Jiřího Macháčka (ovšem jen filmovou), a to z komedií Nestyda a Muži v naději. Ve válečném dramatu 7 dní hříchu byl jejím partnerem Ondřej Vetchý (zahráli si spolu i v Příběhu kmotra), v Křídlech Vánoc zase Richard Krajčo a v Discopříběhu 3 Rudolf Hrušínský nejml.

Vica Kerekes se v roce 2011 po šestileté známosti provdala za uměleckého fotografa Csabu Vigha (ostatně za ním se právě stěhovala do Budapešti), s nímž se ale už po roce manželství rozvedla.

 

Články o celebritě

SuperStar porazil nahý zadek Vicy Kerekes! Reality show plná tklivých příběhů skončila třetí SuperStar porazil nahý zadek Vicy Kerekes! Reality show plná tklivých příběhů skončila třetí Kde jsou ty časy, kdy pěvecká reality show fungovala na diváky jako světlo na můru. Přestože se Nova… číst článek
Trapas Vicy Kerekes: Ku*va, neslo se televizním studiem Trapas Vicy Kerekes: Ku*va, neslo se televizním studiem Že je herečka (36) Vica Kerekes žena s divokým temperamentem, se už dávno ví. A když se tato rezavá… číst článek
Speciální ptačí horoskop: Jste orel, kachna, vrána...? Najděte se! Speciální ptačí horoskop: Jste orel, kachna, vrána...? Najděte se! Teď si jich zřejmě všimneme častěji než kdy jindy. Poskakují po zemi, hledají, co kde najdou k snědku,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová
zobrazit profil Petr Rajchert
Petr Rajchert
zobrazit profil Vávlav Kotva
Vávlav Kotva
zobrazit profil Katarína Šafaříková
Katarína Šafaříková
zobrazit profil Andrea Černá
Andrea Černá
zobrazit profil Veronika Senciová
Veronika Senciová
zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Dana Bartůňková
Dana Bartůňková