Vincent Navrátil

Datum narození: 9. 4. 1997
Místo narození: Praha
Profese: herec, režisér, scenárista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Vincent Navrátil, syn herečky Veroniky Žilkové, se ještě jako dítě stal hvězdou seriálu Cesty domů.

Před kamerou se Vincent Navrátil objevil už v útlém věku, jako čtyřletý. V roce 2000 si zahrál ve filmu Otesánek. Později bylo možné ho vídat hlavně v seriálu Cesty domů TV Prima a Vyprávěj na ČT. Jako chlapec se předvedl i na divadelních prknech: v Mladé Boleslavi a v pražském divadle Palace.

VINCENT NAVRÁTIL S BRATREM REKONSTRUOVAL DŮM

Navrátil zazářil v Božích mlýnech

S rokem 2013 se začaly role hrnout. Vincent Navrátil se objevil v Kameňáku 4 (který navazuje na úspěšnou komediální sérii Zdeňka Trošky), v dramatu Zatím dobrý o útěku bratrů Mašínových z komunistického Československa v 50. letech 20. století na Západ či v Töpferově Posledním cyklistovi. 

Z dalších filmů, v nichž si Vincent Navrátil zahrál, jmenujme životopisné drama Roberta Sedláčka Jan Palach nebo komedii režisérky a scenáritsky Zity Marinovové Román pro pokročilé. Marek Najbrt Vincenta Navrátila obsadil do seriálu Já, Mattoni, Jan Hřebejk do Božích mlýnů.

Jak zdatný režisér se Vincent Navrátil předvedl při natáčení skečové show pro TV Nova vysílané na Voyo s názvem První dobrá. Podílel se i na jejím scénáři.

Navrátil miluje své psy

Na základní školu chodil Vincent Navrátil v místě bydliště v Praze 6. V roce 2012 nastoupil na Pražskou konzervatoř na obor hudebně dramatické umění.

Má dva psy, které miluje: zlatého retrívra Pipa a tibetského španěla Cyrana (o něm Vincent Navrátil tvrdí, že je tak inteligentní, že dokáže sám cestovat MHD, přestoupit a pak se stejnou trasou vrátit zpět domů).

Vincent Navrátil má šest sourozenců

O VINCENTU NAVRÁTILOVI ČTĚTE ZDE>>

Vincent Navrátil je synem herečky Veroniky Žilkové z jejího druhého manželství se stavařem Markem Navrátilem. Má vlastního bratra Cyrila a nevlastní sourozence Agátu, Matěje, Kordulu, Janu a Markétu.

Talentovaný Vincent Navrátil chodil s kolegyní z konzervatoře Sabinou Rojkovou. Pár se rozešel v červenci 2017.

 

Články o celebritě

Pyšná máma Veronika Žilková: To je můj fešák! Vincent má geny i po sousedovi? Pyšná máma Veronika Žilková: To je můj fešák! Vincent má geny i po sousedovi? Ten se ale povedl! Veronika Žilková (60) je na všechny své děti náležitě pyšná. Nyní se herečka poch... číst článek
Pyšná máma Veronika Žilková: To je můj fešák! Pyšná máma Veronika Žilková: To je můj fešák! Ten se ale povedl! Veronika Žilková (60) je na všechny své děti náležitě pyšná. Nyní se herečka poch... číst článek
Největší skandalista v rodině Žilkové? Aguš to není... Největší skandalista v rodině Žilkové? Aguš to není... Je sice pravda, že si Agáta Hanychová (37) svého času na účet připisovala jeden metál za druhým za s... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson
zobrazit profil Sandra Pogodová
Sandra Pogodová
zobrazit profil Petra Vajdová
Petra Vajdová
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Jaroslav Blažek
Jaroslav Blažek
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.