Marek Navrátil

Marek Navrátil

Profese: stavař, exmanžel Veroniky Žilkové

Související celebrity

Životopis

Marek Navrátil byl druhým manželem herečky Veroniky Žilkové. Měli spolu syny Cyrila a Vincenta.

Velmi náhle zemřel otec dvou synů Veroniky Žilkové, její druhý exmanžel Marek Navrátil (†55). Táta hereččiných synů, Cyrila a Vincenta Navrátila - dětské hvězdy seriálu Cesty domů -, dostal mrtvici a byl s krvácením do mozku převezen do nemocnice. Tam 20. května 2016 zemřel. „Bylo to náhlé,“ řekla Blesku Veronika Žilková a dodala: „Je pro mě těžké k tomu něco říkat. Byli jsme rozvedení, ale byl to otec mých dvou dětí, a spolu jsme jich vychovávali dokonce pět.“

MAREK NAVRÁTIL UMŘEL - VERONIKA ŽILKOVÁ TRUCHLILA

O smrti Marka Navrátila se Veronika Žilková dozvěděla před premiérou 

S herečkou Veronikou Žilkovou se stavař Marek Navrátil oženil poté, co se rozvedla s Jiřím Hanychem (spolu měli dceru Agátu, která byla manželkou herce Davida Prachaře).

Zpráva o skonu bývalého muže Veroniku Žilkovou zastihla krátce před premiérou hry Mnoho povyku pro nic v Divadle Bez zábradlí. „Bylo to už podruhé, co jsem v takové situaci musela na jeviště. Premiéru Adiny v roce 2007 jsem musela dát v den smrti syna Melichara,“ zamyslela se Veronika Žilková nad nejtěžšími okamžiky svého života. Melichar byl syn herce a politika hnutí ANO 2011 Martina Stropnického. Spolu mají dceru Kordulu Stropnickou, která již od svého dětství projevuje vlohy po rodičích.

 

 

Články o celebritě

Další Ostatní

zobrazit profil Robert Redford
Robert Redford
zobrazit profil Antonín Charouz
Antonín Charouz
zobrazit profil Petr Wajsar
Petr Wajsar
zobrazit profil Jan Moťovský
Jan Moťovský
zobrazit profil Jiří Paroubek
Jiří Paroubek
zobrazit profil Jan Hamáček
Jan Hamáček
zobrazit profil Petr Poledňák
Petr Poledňák
zobrazit profil Niels Högel
Niels Högel