Agáta Hanychová-Prachařová | Celebwiki.cz

Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28. 4. 1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Roku 2012 se partnerem Agáty Hanychové stal moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

V říjnu 2019 se v médiích provalilo, že Jakub Prachař sbalil topmodelku. Což by nasvědčovalo rozvodu s Agátou Prachařovou.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Agáta oznámila definitivní konec manželství s Prachařem! Šokující reakce Jakuba Agáta oznámila definitivní konec manželství s Prachařem! Šokující reakce Jakuba Oba na konečný verdikt rozvodového soudu čekali jako na smilování. A podle posledního statusu Agáty ... číst článek
Rozvod a rovnou i proměna?! Agáta ukázala přirozený vzhled a všichni se diví Rozvod a rovnou i proměna?! Agáta ukázala přirozený vzhled a všichni se diví Čeká ji životní změna v podobě rozvodu, ale Agáta Hanychová (35) se rozhodla ještě pro další radikál... číst článek
Agáta má problém! Máte to taky tak? ptá se fanoušků Agáta má problém! Máte to taky tak? ptá se fanoušků Místo toho, aby si užívala idylku s novým partnerem, řeší Agáta Prachařová (35) blbosti. Na sociální... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková