Agáta Hanychová-Prachařová | Celebwiki.cz

Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28. 4. 1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Roku 2012 se partnerem Agáty Hanychové stal moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

V říjnu 2019 se v médiích provalilo, že Jakub Prachař sbalil topmodelku. Což by nasvědčovalo rozvodu s Agátou Prachařovou.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Agáta miliony nevrátí! Sourozenci dostanou jinej majetek, směje se Agáta miliony nevrátí! Sourozenci dostanou jinej majetek, směje se Kvůli rozvodovému vyrovnání s Jakubem Prachařem (36) se musela prodat milovaná chalupa. Peníze za ni... číst článek
Nové tetování Agáty Prachařové: Odhalila počet svých milenců?! Nové tetování Agáty Prachařové: Odhalila počet svých milenců?! Léčí si snad rozvádějící se Agáta Prachařová (35) svými tetováními raněnou duši? Poté, co se definit... číst článek
Dva najednou?! Skoro rozvedená Agáta předvedla fešáky, s nimiž tráví čas Dva najednou?! Skoro rozvedená Agáta předvedla fešáky, s nimiž tráví čas Manželství Jakuba Prachaře (36) a Agáty Prachařové (35) by, alespoň dle jejích slov, mělo být defini... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo