Agáta Hanychová-Prachařová | Celebwiki.cz

Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Roku 2012 se partnerem Agáty Hanychové stal moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

V říjnu 2019 se v médiích provalilo, že Jakub Prachař sbalil topmodelku. Což by nasvědčovalo rozvodu s Agátou Prachařovou.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Zklamaná Agáta Prachařová: První reakce na Kubovu hvězdnou milenku! Zklamaná Agáta Prachařová: První reakce na Kubovu hvězdnou milenku! I když jejich manželství už půl roku spěje k rozvodu, tak Agáta Prachařová (34) možná stále doufala,… číst článek
Nástupkyně Agáty: Její minulost nevěstí nic dobrého Nástupkyně Agáty: Její minulost nevěstí nic dobrého Jako modelce se Denise Dvořákové (28), která je dle některých zdrojů novou partnerkou Jakuba Prachaře… číst článek
Ženatý Prachař sbalil slavnou superkrásku! Fotky mluví za vše! Ženatý Prachař sbalil slavnou superkrásku! Fotky mluví za vše! A je to venku! Jakub Prachař (36) je sice stále ženatý s Agátou (34), ale už několik měsíců si užívá… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis