Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Prachařová fotkou rozběsnila biomatky! Tohle udělá dítěti jen p**a, pustily se do ní! Agáta Prachařová (33) nechce ukazovat fotky malé dcerky Mii (9 měsíců), ale zároveň by se jako každá… číst článek
Prachařová šla zase do plavek: A to kvůli nim brečela... Prachařová šla zase do plavek: A to kvůli nim brečela... Do plavek už nikdy! To Agáta Prachařová (33) tvrdila po přehlídce v březnu, když se na její postavu… číst článek
Agáta Prachařová si konečně dala říct: První fotky s miminkem! Agáta Prachařová si konečně dala říct: První fotky s miminkem! Osm měsíců si svou holčičku nechávala jen pro sebe. Blesk nyní získal snímky, na kterých se s ní… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková