Agáta Hanychová-Prachařová | Celebwiki.cz

Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Roku 2012 se partnerem Agáty Hanychové stal moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

V říjnu 2019 se v médiích provalilo, že Jakub Prachař sbalil topmodelku. Což by nasvědčovalo rozvodu s Agátou Prachařovou.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Mariana Prachařová utrácí za módu: Paráda za 100 tisíc! Mariana Prachařová utrácí za módu: Paráda za 100 tisíc! Co vydělá, to utratí! Mariana Prachařová (25) si na sociálních sítích nevede vůbec špatně. Poznat… číst článek
Jak si Žilková žije v Izraeli? Tři ložnice a palmy v zahradě! Jak si Žilková žije v Izraeli? Tři ložnice a palmy v zahradě! Rezidence českého velvyslanectví v Izraeli slouží nejen ke státním návštěvám, ale i jako byt velvyslance… číst článek
Otec Agátina syna Kryšpína (8) se po letech vrátil! Mirek Dopita překvapuje vzhledem Otec Agátina syna Kryšpína (8) se po letech vrátil! Mirek Dopita překvapuje vzhledem Kvůli opletačkám s policií se Mirek Dopita (35) stáhl z veřejného života a opustil sociální sítě.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová