Agáta Hanychová-Prachařová

Datum narození: 28.4.1985
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: modelka, skandalistka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Agáta Hanychová Prachařová je ďábel s… ďáblem v těle. Dcera herečky Veroniky Žilkové se neztratí na žádné party. Byla i jednou z vyhledávaných českých modelek.

Po třetím ročníku italsko-českého gymnázia přestoupila Agáta Hanychová na Střední odbornou školu umění a managementu. Po ní absolvovala Slezskou universitu v Opavě. Do modelingu fušovala už od třinácti let. Známou se ale stala až v roce 2005, kdy obdržela blyštivý diadém za druhé místo v soutěži krásy Miss České republiky.

AGÁTA HANYCHOVÁ - SKANDALISTKA

Už ve svých jedenácti si zahrála po boku své matky Veroniky Žilkové a herce Bolka Polívky ve filmu Zapomenuté světlo, který režíroval Vladimír Michálek. Malou roli stihla i v seriálu Ulice. Tu velkou si zkusila v ne příliš divácky oblíbeném snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. V Divadle Palace se objevila v Kachně na pomerančích, komedii o manželské krizi.

Agáta Hanychová zná prostředí modelingu jako svoje lodičky, proto si založila vlastní modelingovou agenturu. Má také svou módní značku. Miluje sport a nakupování. Ráda by se stala fotografkou.

S přítelem Miroslavem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína. Jejich vztach ovšem nevydržel. Mezi její bývalé partnery patřili například motocyklový závodník Jan Brabec nebo zpěvák Sámer Issa (byla jich spousta, na další Agátiny expartnery se podívejte do rubriky související celebrity). Její vztahy většinou provázely skandály a aféry.

Od roku 2012 je partnerem Agáty Hanychové moderátor, herec a zpěvák Jakub Prachař, který ji patrně uhranul svým přirozením. Jejich vztah prošel mnoha peripetiemi. V září 2017 se páru narodila dcera. Dali jí jméno Mia.

O AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Jejím otcem je český reklamní režisér Jiří Hanych. Rodiče Agáty Hanychové Prachařové se ovšem rozvedli a matka Veronika Žilková se dala dohromady s divadelním režisérem, hercem a ministrem za Babišovo hnutí ANO 2011 Martinem Stropnickým.

 

Články o celebritě

Údajná nevěrnice Agáta Prachařová: Zakopala válečnou sekeru! Údajná nevěrnice Agáta Prachařová: Zakopala válečnou sekeru! Vše odpuštěno! Agáta Prachařová (33) je zase »jedna rodina« s tchyní Danou Batulkovou (60) i švagrovou… číst článek
Agáta Prachařová si poranila nohu: Pracovala i v bolestech Agáta Prachařová si poranila nohu: Pracovala i v bolestech Vytrpěla si své, teď už je ale zase volná. Agáta Prachařová (33) musela nosit ortézu kvůli nepříjemnému… číst článek
Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Modelka Dominika Mesarošová (33) se už před měsícem stala maminkou, teprve nyní ale prozradila jméno… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková