Dominika Kadlčková | Celebwiki.cz

Dominika Kadlčková

Datum narození: 22. 7. 1989
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Modelka a herečka Dominika Kadlčková chtěla být původně baletkou. Jako herečka se ukázala třeba v seriálu Ulice, jako modelka se prosadila i v zahraničí.

V páté třídě přešla Dominika Kadlčková na taneční konzervatoř. Vždycky chtěla být baletkou. Kvůli zdravotním důvodům ale musela s tancem přestat. Přes casting se poté dostala do televize. Získala roli v nekonečném seriálu Ulice. Sekretářku si zahrála v komedii Vy nám taky, šéfe! od režiséra Martina Kotíka.

Dominika Kadlčková se věnuje i modelingu. Šest let strávila na mole v zahraničí. Smyslnost křivek předváděla v italském Miláně, ve Velké Británii nebo v Japonsku. V Číně se stala pátou nejkrásnější modelkou světa. V soutěži Asia Pacific Top Model vyhrála i vedlejší cenu Miss Sympatie a Miss Tvář. Jeden čas se spekulovalo o tom, že Kadlčková trpí anorexií. 

Dva roky chodila Dominika Kadlčková s jihoafrickým přítelem Leonem. S italským právníkem a fotbalistou Federicem byla na krátký čas i zasnoubena. Mezi její bývalé partnery patří například i zpěvák Sámer Issa. Slávistický fotbalista Jiří Böhm je jejím partnerem od roku 2012. Kromě tance ráda plave a chodí do fitcentra. Naopak nerada jezdí výtahem, trpí totiž klaustrofobií.

 

Další Modelky

zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová