Sámer Issa | Celebwiki.cz

Sámer Issa

Datum narození: 7. 8. 1985
Přezdívka: Syrský Casanova
Místo narození: Děčín
Výška: 179 cm
Profese: zpěvák, tanečník
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jméno Sámera Issy koresponduje i s jeho zpěvem. Je něčím jiným, novým. Po třetím místě v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar se vydal na dráhu amerických hudebních stylů R’n’B, hip hopu nebo soulu.

Má kořeny v Sýrii i v Česku. Jeho otec pochází z Damašku, z hlavního města africké Sýrie. Matka je z Česka, kam se celá rodina přestěhovala, když mu bylo šest let. Ve stejné době začal Sámer Issa i se zpěvem a s vystupováním na různých kulturních akcích. Poté vystudoval střední hotelovou školu v České Lípě. S herečkami Klárou a Marthou Issovou nejsou v žádném příbuzenském vztahu.

SÁMER ISSA OPUSTIL SNOUBENKU. KVŮLI VONDÁČKOVÉ?!

Na hvězdný vlak českého showbyznysu naskočil Sámer Issa díky soutěži Česko hledá SuperStar. V roce 2004 vydal své první album s názvem Busted, které získalo za padesát tisíc prodaných kusů dvojplatinový lesk. Druhé album Break The Silence už takový úspěch nemělo, ale i přesto patří Issa k předním R’n’B zpěvákům u nás. Dostal několikrát hlavní cenu hudební stanice Óčko právě v kategorii Rhythm and Blues. Většinou zpívá v angličtině a své vystoupení doplňuje tancem.

Večírky navštěvuje Sámer Issa v obklopení mnoha sličných dam. Jeho život je také často spojován s divokými večírky a drogovými aférkami. 

O SÁMERU ISSOVI ČTĚTE ZDE>>

Několikrát byl Sámer Issa také označen za nejpřitažlivější celebritu Česka. Syrský Casanova chodil například s houslistkou Pavlou Dubnou, herečkou a modelkou Dominikou Kadlčkovou, zpěvačkou Terezou Kerndlovou, zpevačkou Šárkou Vaňkovou či poněkud starší partnerkou Jitkou Asterovou. Jeho partnerkou v bulvárem propíraném vztahu byla i modelka Agáta Hanychová.

 

Články o celebritě

Vondráčková už není sama? Překvapivé tvrzení z nečekané strany Vondráčková už není sama? Překvapivé tvrzení z nečekané strany Lucie Vondráčková (40) od rozchodu s Tomášem Plekancem (36) byla spojována už s několika muži, zpěva... číst článek
Zadek až ke kolenům! Zpěvačce spadlo silikonem vylepšení pozadí. Volá o pomoc Zadek až ke kolenům! Zpěvačce spadlo silikonem vylepšení pozadí. Volá o pomoc Nizozemská zpěvačka Kasia Dolkowská má závažný problém – zadek jí klesá ke kolenům! Tak popsala chir... číst článek
Sámer Issa šokuje: Za jeho rozchod se snoubenkou může Lucie Vondráčková! Sámer Issa šokuje: Za jeho rozchod se snoubenkou může Lucie Vondráčková! Ještě v září loňského roku mluvil zpěvák Sámer Issa (35) o veselce se svou o osm let starší partnerk... číst článek
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Barbora Piešová
Barbora Piešová
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek