Sámer Issa

Datum narození: 7. 8. 1985
Přezdívka: Syrský Casanova
Místo narození: Děčín
Výška: 179 cm
Profese: zpěvák, tanečník
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jméno Sámera Issy koresponduje i s jeho zpěvem. Je něčím jiným, novým. Po třetím místě v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar se vydal na dráhu amerických hudebních stylů R’n’B, hip hopu nebo soulu.

Má kořeny v Sýrii i v Česku. Jeho otec pochází z Damašku, z hlavního města africké Sýrie. Matka je z Česka, kam se celá rodina přestěhovala, když mu bylo šest let. Ve stejné době začal Sámer Issa i se zpěvem a s vystupováním na různých kulturních akcích. Poté vystudoval střední hotelovou školu v České Lípě. S herečkami Klárou a Marthou Issovou nejsou v žádném příbuzenském vztahu.

SÁMER ISSA OPUSTIL SNOUBENKU. KVŮLI VONDÁČKOVÉ?!

Na hvězdný vlak českého showbyznysu naskočil Sámer Issa díky soutěži Česko hledá SuperStar. V roce 2004 vydal své první album s názvem Busted, které získalo za padesát tisíc prodaných kusů dvojplatinový lesk. Druhé album Break The Silence už takový úspěch nemělo, ale i přesto patří Issa k předním R’n’B zpěvákům u nás. Dostal několikrát hlavní cenu hudební stanice Óčko právě v kategorii Rhythm and Blues. Většinou zpívá v angličtině a své vystoupení doplňuje tancem.

Večírky navštěvuje Sámer Issa v obklopení mnoha sličných dam. Jeho život je také často spojován s divokými večírky a drogovými aférkami. 

O SÁMERU ISSOVI ČTĚTE ZDE>>

Několikrát byl Sámer Issa také označen za nejpřitažlivější celebritu Česka. Syrský Casanova chodil například s houslistkou Pavlou Dubnou, herečkou a modelkou Dominikou Kadlčkovou, zpěvačkou Terezou Kerndlovou, zpevačkou Šárkou Vaňkovou či poněkud starší partnerkou Jitkou Asterovou. Jeho partnerkou v bulvárem propíraném vztahu byla i modelka Agáta Hanychová.

 

Články o celebritě

Zamilovaný Sámer Issa: Nová láska je o 13 let mladší Zamilovaný Sámer Issa: Nová láska je o 13 let mladší Před časem se po dvou letech vztahu rozešel Sámer Issa (35) s partnerkou Pavlou (44), nyní mu ale no... číst článek
David po čtvrt roce na Kanárech: Návrat pouze pod touto podmínkou David po čtvrt roce na Kanárech: Návrat pouze pod touto podmínkou Stejně jako Ondřej Ládek (41) alias Xindl X i zpěvák Michal David (60) využil svou nemovitost v Tene... číst článek
Kolega jako nový partner? Lucie Vondráčková přiznala, jak to teď má s muži! Kolega jako nový partner? Lucie Vondráčková přiznala, jak to teď má s muži! Je krásná, sympatická, talentovaná, úspěšná… a přece nemá štěstí na partnery. Řeč je o zpěvačce a he... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa