Sámer Issa

Datum narození: 7. 8. 1985
Přezdívka: Syrský Casanova
Místo narození: Děčín
Výška: 179 cm
Profese: zpěvák, tanečník
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jméno Sámera Issy koresponduje i s jeho zpěvem. Je něčím jiným, novým. Po třetím místě v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar se vydal na dráhu amerických hudebních stylů R’n’B, hip hopu nebo soulu.

Má kořeny v Sýrii i v Česku. Jeho otec pochází z Damašku, z hlavního města africké Sýrie. Matka je z Česka, kam se celá rodina přestěhovala, když mu bylo šest let. Ve stejné době začal Sámer Issa i se zpěvem a s vystupováním na různých kulturních akcích. Poté vystudoval střední hotelovou školu v České Lípě. S herečkami Klárou a Marthou Issovou nejsou v žádném příbuzenském vztahu.

SÁMER ISSA OPUSTIL SNOUBENKU. KVŮLI VONDÁČKOVÉ?!

Na hvězdný vlak českého showbyznysu naskočil Sámer Issa díky soutěži Česko hledá SuperStar. V roce 2004 vydal své první album s názvem Busted, které získalo za padesát tisíc prodaných kusů dvojplatinový lesk. Druhé album Break The Silence už takový úspěch nemělo, ale i přesto patří Issa k předním R’n’B zpěvákům u nás. Dostal několikrát hlavní cenu hudební stanice Óčko právě v kategorii Rhythm and Blues. Většinou zpívá v angličtině a své vystoupení doplňuje tancem.

Večírky navštěvuje Sámer Issa v obklopení mnoha sličných dam. Jeho život je také často spojován s divokými večírky a drogovými aférkami. 

O SÁMERU ISSOVI ČTĚTE ZDE>>

Několikrát byl Sámer Issa také označen za nejpřitažlivější celebritu Česka. Syrský Casanova chodil například s houslistkou Pavlou Dubnou, herečkou a modelkou Dominikou Kadlčkovou, zpěvačkou Terezou Kerndlovou, zpevačkou Šárkou Vaňkovou či poněkud starší partnerkou Jitkou Asterovou. Jeho partnerkou v bulvárem propíraném vztahu byla i modelka Agáta Hanychová.

 

Články o celebritě

Prostřeno! se Sámerem a mámou Štikou: Hysterie a kočka v mrazáku! Prostřeno! se Sámerem a mámou Štikou: Hysterie a kočka v mrazáku! Oblíbený kulinářský pořad Prostřeno! bude tentokrát speciální, s hvězdami z titulních stran. O hlavn... číst článek
Fešáci z první SuperStar opět spolu: Vlasatý Sámer, Záhorovský a šedý vlk Hejma Fešáci z první SuperStar opět spolu: Vlasatý Sámer, Záhorovský a šedý vlk Hejma Setkání zpěváků a jednoho porotce z historicky první řady české SuperStar 2004 bylo nejen pracovní, ... číst článek
Osudoví muži Agáty Hanychové. Kolik jich bylo a vyjde to tentokrát? Osudoví muži Agáty Hanychové. Kolik jich bylo a vyjde to tentokrát? Známá královna večírků Agáta Hanychová vyměnila bujarý život za rodinný a ve společnosti se už neobj... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Debbi (Deborah Kahl)
Debbi (Deborah Kahl)
zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Petra Černocká
Petra Černocká
zobrazit profil Natalia Kličko
Natalia Kličko