Sámer Issa

Datum narození: 7. 8. 1985
Přezdívka: Syrský Casanova
Místo narození: Děčín
Výška: 179 cm
Profese: zpěvák, tanečník
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jméno Sámera Issy koresponduje i s jeho zpěvem. Je něčím jiným, novým. Po třetím místě v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar se vydal na dráhu amerických hudebních stylů R’n’B, hip hopu nebo soulu.

Má kořeny v Sýrii i v Česku. Jeho otec pochází z Damašku, z hlavního města africké Sýrie. Matka je z Česka, kam se celá rodina přestěhovala, když mu bylo šest let. Ve stejné době začal Sámer Issa i se zpěvem a s vystupováním na různých kulturních akcích. Poté vystudoval střední hotelovou školu v České Lípě. S herečkami Klárou a Marthou Issovou nejsou v žádném příbuzenském vztahu.

SÁMER ISSA OPUSTIL SNOUBENKU. KVŮLI VONDÁČKOVÉ?!

Na hvězdný vlak českého showbyznysu naskočil Sámer Issa díky soutěži Česko hledá SuperStar. V roce 2004 vydal své první album s názvem Busted, které získalo za padesát tisíc prodaných kusů dvojplatinový lesk. Druhé album Break The Silence už takový úspěch nemělo, ale i přesto patří Issa k předním R’n’B zpěvákům u nás. Dostal několikrát hlavní cenu hudební stanice Óčko právě v kategorii Rhythm and Blues. Většinou zpívá v angličtině a své vystoupení doplňuje tancem.

Večírky navštěvuje Sámer Issa v obklopení mnoha sličných dam. Jeho život je také často spojován s divokými večírky a drogovými aférkami. 

O SÁMERU ISSOVI ČTĚTE ZDE>>

Několikrát byl Sámer Issa také označen za nejpřitažlivější celebritu Česka. Syrský Casanova chodil například s houslistkou Pavlou Dubnou, herečkou a modelkou Dominikou Kadlčkovou, zpěvačkou Terezou Kerndlovou, zpevačkou Šárkou Vaňkovou či poněkud starší partnerkou Jitkou Asterovou. Jeho partnerkou v bulvárem propíraném vztahu byla i modelka Agáta Hanychová.

 

Články o celebritě

SÁMER ISSA: Náš vztah s Agátou měl být na oko, ale pak jsme se do sebe zabouchli SÁMER ISSA: Náš vztah s Agátou měl být na oko, ale pak jsme se do sebe zabouchli V novém pořadu Prostě fenomén! se Sámer Issa otevřeně rozpovídal nejen o svém vztahu s Agátou Hanych... číst článek
Osudoví muži Agáty Hanychové. Který vztah byl nejkratší a s kým vydržela nejdéle? Osudoví muži Agáty Hanychové. Který vztah byl nejkratší a s kým vydržela nejdéle? Známá královna večírků Agáta Hanychová vyměnila bujarý život za rodinný a ve společnosti se už neobj... číst článek
Sraz první SuperStar po 19 letech: Tour po Praze a naštvaná Šárka Vaňková! Sraz první SuperStar po 19 letech: Tour po Praze a naštvaná Šárka Vaňková! Když se v Česku na jaře roku 2004 rozeběhla v televizi Nova první řada soutěže SuperStar, pobláznila... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Juwana Jenkins
Juwana Jenkins
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová