Kateřina Kristelová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Kateřina Kristelová nejenže pracovala jako novinářka, ale též fotila erotické snímky a vyhrála anketu o nejkrásnější nohy.

Z Tábora se s rodinou Kateřina Kristelová přestěhovala do Prahy, kde se stala členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru. Po Hitu moderovala lifestylový pořad M-fashion, Šedesátku nebo Babyclub pro maminky.

KATEŘINA KRISTELOVÁ - JAK SE PO LETECH ZMĚNILA!

S hercem a zpěvákem Jiřím Kornem Kateřina Kristelová dohlížela na vítězství skupiny Kabát v republikovém kole Eurosongu. Odjela se i na finále, které se konalo ve finských Helsinkách. Mezinárodní zkušenost si zopakovala i o rok později.

Po gymnáziu Kateřina Kristelová vystudovala ještě andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

O KATEŘINĚ KRISTELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Hokejista Martin Tůma si Kateřinu Kristelovou vzal v kostele Nanebevzetí Panny Marie v pražských Klánovicích. Několik měsíců po svatbě se jim narodila dcera Claudia. Po dvou letech se pár rozvedl. Před vztahem s Martinem Tůmou moderátorka chodila s hokejistou Lukášem Filipem či zpěvákem Sámerem Issou. Po rozvodu se po jejím boku ukazoval např. moderátor Kamil Bartošek alias Kazma.

Koncem roku 2016 Kateřina Kristelová v médiích přiznala, že má novou známost. Natrvalo dlouho a ukázalo se, že se schází s bývalým slavným fotbalistou Tomášem Řepkou, exmanželem modelky Vlaďky Erbové, s níž má syna Marcuse.

V únoru 2017 média zveřejnila, že Kateřina Kristelová skutečně tvoří pár s Tomášem Řepkou. Společně byl pár v srpnu 2018 odsouzen za falešné pornoinzeráty Vlaďky Erbové, tehdy zatím nepravomocně. Další odsuzující verdikt přišel v listopadu 2018.

 

Články o celebritě

Řepkův soud o alimenty. Nemám peníze a nikdo mě nezaměstná, hájil se Řepkův soud o alimenty. Nemám peníze a nikdo mě nezaměstná, hájil se Hrozí mu několik let vězení a navíc je na tom finančně hodně mizerně. Bývalý fotbalista a milionář… číst článek
Řepka tváří v tvář Erbové u soudu: Proč nepracujete, když jste zdravý, zpražil ho soudce Řepka tváří v tvář Erbové u soudu: Proč nepracujete, když jste zdravý, zpražil ho soudce Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) se dnes zpovídal u Městského soudu v Brně, kde se potkal i se… číst článek
Kristelová se po dlouhé době ozvala: Vytočená zasáhla po prvním komentáři! Kristelová se po dlouhé době ozvala: Vytočená zasáhla po prvním komentáři! Až na nezvykle dlouhou dobu se Kateřina Kristelová (39) odmlčela na sociální síti. Poslední fotku… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba