Kateřina Kristelová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Kateřina Kristelová nejenže pracovala jako novinářka, ale též fotila erotické snímky a vyhrála anketu o nejkrásnější nohy.

Z Tábora se s rodinou Kateřina Kristelová přestěhovala do Prahy, kde se stala členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru. Po Hitu moderovala lifestylový pořad M-fashion, Šedesátku nebo Babyclub pro maminky.

KATEŘINA KRISTELOVÁ - JAK SE PO LETECH ZMĚNILA!

S hercem a zpěvákem Jiřím Kornem Kateřina Kristelová dohlížela na vítězství skupiny Kabát v republikovém kole Eurosongu. Odjela se i na finále, které se konalo ve finských Helsinkách. Mezinárodní zkušenost si zopakovala i o rok později.

Po gymnáziu Kateřina Kristelová vystudovala ještě andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

O KATEŘINĚ KRISTELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Hokejista Martin Tůma si Kateřinu Kristelovou vzal v kostele Nanebevzetí Panny Marie v pražských Klánovicích. Několik měsíců po svatbě se jim narodila dcera Claudia. Po dvou letech se pár rozvedl. Před vztahem s Martinem Tůmou moderátorka chodila s hokejistou Lukášem Filipem či zpěvákem Sámerem Issou. Po rozvodu se po jejím boku ukazoval např. moderátor Kamil Bartošek alias Kazma.

Koncem roku 2016 Kateřina Kristelová v médiích přiznala, že má novou známost. Natrvalo dlouho a ukázalo se, že se schází s bývalým slavným fotbalistou Tomášem Řepkou, exmanželem modelky Vlaďky Erbové, s níž má syna Marcuse.

V únoru 2017 média zveřejnila, že Kateřina Kristelová skutečně tvoří pár s Tomášem Řepkou. Společně byl pár v srpnu 2018 odsouzen za falešné pornoinzeráty Vlaďky Erbové, tehdy zatím nepravomocně. Další odsuzující verdikt přišel v listopadu 2018.

 

Články o celebritě

Smělé plány uvězněného Řepky: Velký návrat k fotbalu! Chce i učit Smělé plány uvězněného Řepky: Velký návrat k fotbalu! Chce i učit I když si ještě neodseděl všechno, co měl, už teď Tomáš Řepka (45) řeší, co ho čeká po návratu do… číst článek
Kristelová přijela za Řepkou do kriminálu: Selfíčka před věznicí a jehlové podpatky Kristelová přijela za Řepkou do kriminálu: Selfíčka před věznicí a jehlové podpatky Odsouzenec Tomáš Řepka (45) měl v sobotu ráno Vánoce. Do věznice v Plzni na Borech za ním na návštěvu… číst článek
Řepkův dopis z vězení je podvod, víme, kdo ho psal, tvrdí fanoušci! A předložili důkaz Řepkův dopis z vězení je podvod, víme, kdo ho psal, tvrdí fanoušci! A předložili důkaz Poprvé od jeho květnového nástupu do vězení se Tomáš Řepka (45) ozval svým fanouškům, aby jim popsal,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Jan Musil
Jan Musil
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich