Související celebrity

Životopis

Moderátorka Kateřina Kristelová nejenže pracovala jako novinářka, ale též fotila erotické snímky a vyhrála anketu o nejkrásnější nohy.

Z Tábora se s rodinou Kateřina Kristelová přestěhovala do Prahy, kde se stala členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru. Po Hitu moderovala lifestylový pořad M-fashion, Šedesátku nebo Babyclub pro maminky.

KATEŘINA KRISTELOVÁ - JAK SE PO LETECH ZMĚNILA!

S hercem a zpěvákem Jiřím Kornem Kateřina Kristelová dohlížela na vítězství skupiny Kabát v republikovém kole Eurosongu. Odjela se i na finále, které se konalo ve finských Helsinkách. Mezinárodní zkušenost si zopakovala i o rok později.

Po gymnáziu Kateřina Kristelová vystudovala ještě andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

O KATEŘINĚ KRISTELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Hokejista Martin Tůma si Kateřinu Kristelovou vzal v kostele Nanebevzetí Panny Marie v pražských Klánovicích. Několik měsíců po svatbě se jim narodila dcera Claudia. Po dvou letech se pár rozvedl. Před vztahem s Martinem Tůmou moderátorka chodila s hokejistou Lukášem Filipem či zpěvákem Sámerem Issou. Po rozvodu se po jejím boku ukazoval např. moderátor Kamil Bartošek alias Kazma.

Koncem roku 2016 Kateřina Kristelová v médiích přiznala, že má novou známost. Natrvalo dlouho a ukázalo se, že se schází s bývalým slavným fotbalistou Tomášem Řepkou, exmanželem modelky Vlaďky Erbové, s níž má syna Marcuse.

V únoru 2017 média zveřejnila, že Kateřina Kristelová skutečně tvoří pár s Tomášem Řepkou. Společně byl pár v srpnu 2018 odsouzen za falešné pornoinzeráty Vlaďky Erbové, tehdy zatím nepravomocně. Další odsuzující verdikt přišel v listopadu 2018.

 

Články o celebritě

Zpátky ke kořenům: Vlaďka Erbová se vyprsila na pláži jako před lety Zpátky ke kořenům: Vlaďka Erbová se vyprsila na pláži jako před lety O víkendu napadl první letošní sníh, mrzlo, až praštělo, byl první advent – a Vlaďka Erbová (37)… číst článek
Řepka si zahrál futsal proti Slavii. Dvě minuty bez blikance před plnou halou Řepka si zahrál futsal proti Slavii. Dvě minuty bez blikance před plnou halou Tomáš Řepka v pátek odehrál dvě minuty za futsalový tým Bazooka Uherské Hradiště proti Slavii. Přišlo… číst článek
Řepka si po soudu ulevil: Za tyhle věci se do vězení nechodí Řepka si po soudu ulevil: Za tyhle věci se do vězení nechodí Ulevilo se mu. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka po čtvrtečním verdiktu Krajského soudu v Brně nemusí… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák