Kateřina Kristelová | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Kateřina Kristelová nejenže pracovala jako novinářka, ale též fotila erotické snímky a vyhrála anketu o nejkrásnější nohy.

Z Tábora se s rodinou Kateřina Kristelová přestěhovala do Prahy, kde se stala členkou Dismanova rozhlasového dětského souboru. Po Hitu moderovala lifestylový pořad M-fashion, Šedesátku nebo Babyclub pro maminky.

KATEŘINA KRISTELOVÁ - JAK SE PO LETECH ZMĚNILA!

S hercem a zpěvákem Jiřím Kornem Kateřina Kristelová dohlížela na vítězství skupiny Kabát v republikovém kole Eurosongu. Odjela se i na finále, které se konalo ve finských Helsinkách. Mezinárodní zkušenost si zopakovala i o rok později.

Po gymnáziu Kateřina Kristelová vystudovala ještě andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

O KATEŘINĚ KRISTELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Hokejista Martin Tůma si Kateřinu Kristelovou vzal v kostele Nanebevzetí Panny Marie v pražských Klánovicích. Několik měsíců po svatbě se jim narodila dcera Claudia. Po dvou letech se pár rozvedl. Před vztahem s Martinem Tůmou moderátorka chodila s hokejistou Lukášem Filipem či zpěvákem Sámerem Issou. Po rozvodu se po jejím boku ukazoval např. moderátor Kamil Bartošek alias Kazma.

Koncem roku 2016 Kateřina Kristelová v médiích přiznala, že má novou známost. Natrvalo dlouho a ukázalo se, že se schází s bývalým slavným fotbalistou Tomášem Řepkou, exmanželem modelky Vlaďky Erbové, s níž má syna Marcuse.

V únoru 2017 média zveřejnila, že Kateřina Kristelová skutečně tvoří pár s Tomášem Řepkou. Společně byl pár v srpnu 2018 odsouzen za falešné pornoinzeráty Vlaďky Erbové, tehdy zatím nepravomocně. Další odsuzující verdikt přišel v listopadu 2018.

 

Články o celebritě

Řepka, ten tvrdý chleba má! Kolik si vydělá v pekárně? Řepka, ten tvrdý chleba má! Kolik si vydělá v pekárně? Jako hráč anglického West Hamu pobíral měsíční gáži téměř pět milionů korun. To by teď dával do kupy… číst článek
Nové zaměstnání Řepky ve vězení: Tomáš peče buchty! Nové zaměstnání Řepky ve vězení: Tomáš peče buchty! Můj milý peče housky... To si mohla prozpěvovat Kateřina Kristelová (39) po návštěvě Tomáše Řepky… číst článek
Kristelová na návštěvě u odsouzeného Řepky: Do věznice šla s prázdnou Kristelová na návštěvě u odsouzeného Řepky: Do věznice šla s prázdnou Vězeňskou knihovnu prý zásobuje knížkami, které posílá odsouzenému příteli Tomáši Řepkovi (45). Aspoň… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel