Petra Svoboda | Celebwiki.cz

Petra Svoboda

Datum narození: 24. 2. 1983
Místo narození: Soběslav
Výška: 165 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Modelka Petra Svoboda, která začínala jako playmate a ukázala se nahá na stránkách časopisu Playboy, se na obrazovce proslavila coby moderátorka zpráv na TV Nova

Na TV Nova se Petra Svoboda (rozená Mojtová) začínal jako rosnička, tedy moderátorka Počasí. Diváci si ji velmi rychle oblíbili. A tak uplynulo jen pár měsíců a Petra Svoboda se ve svých třiceti letech postavila za pult poledních a odpoledních Televizních novin. To se psal rok 2013.

PETRA SVOBODA - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Vzdělání předtím získala na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, kde dosáhla na bakalářský titul. Koncem 90. let  20. století začala Petra Svoboda s profesionální novinařinou, působila v několika magazínech.

Dva roky Petra Svoboda žila ve Spojených Arabských Emirátech v Abú Dhabí, kde pracovala jako PR manažerka u firmy, která zprostředkovávala půjčování luxusních lodí. Do Česka se vracela kvůli své lásce, budoucímu manželovi Janu Svobodovi.

Do povědomí především pánské veřejnosti se Petra Svoboda zapsala proto, že jako mladinká nafotila sérii pěkně žhavých fotek. V roce 2008 se stala Playmate časopisu Playboy a o dva roky později se objevila i v jeho exkluzivním obrázkovém vydání. Aby byl dojem opravdu skvělý, nechala si Petra Svoboda vylepšit poprsí silikonem.

O PETŘE KŘIVKOVÉ - SVOBODA ČTĚTE ZDE>>

Za manažera Jana Svobodu se Petra Svoboda vdala v roce 2010. Má s ním dceru Ráchel (narozena 2011). Svého budoucího muže poznala díky své profesi, jako novinářka přišla na tiskovou konferenci, kterou Jan Svoboda pořádal. Dohromady se ale dali až dva roky poté, pak spolu další dva roky chodili, než se vzali. Jejich vztah ale skončil koncem roku 2013 po tříletém manželství rozvodem.

V květnu 2019 se Petra Svoboda provdala za přítele Ondřeje Křivku. V srpnu 2019 mu porodila syna Eduarda.

 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný