Petra Svoboda

Datum narození: 24. 2. 1983
Místo narození: Soběslav
Výška: 165 cm
Profese: modelka, moderátorka, playmate
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Petra Svoboda začínala jako modelka a playmate časopisu Playboy, pro nějž nafotila pěkně žhavé snímky. Zazářila jako moderátorka zpráv na TV Nova.

Na TV Nova začínala jako rosnička, tedy moderátorka Počasí. Diváci si ji velmi rychle oblíbili. A tak uplynulo jen pár měsíců a Petra Svoboda, rozená Petra Mojtová, se ve svých třiceti letech postavila za pult poledních a odpoledních Televizních novin. To se psal rok 2013.

PETRA SVOBODA - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Petra Svoboda žila v Abú Dhabí

Vzdělání Petra Svoboda získala na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, kde dosáhla na bakalářský titul. Koncem 90. let  20. století začala s profesionální novinařinou, působila v několika magazínech.

Dva roky Petra Svoboda žila ve Spojených Arabských Emirátech v Abú Dhabí, kde pracovala jako PR manažerka u firmy, která zprostředkovávala půjčování luxusních lodí. Do Česka se vracela kvůli své lásce, budoucímu manželovi Janu Svobodovi.

Pro Playboy Petra Svoboda úplně nahá?

Do povědomí především pánské veřejnosti se Petra Svoboda zapsala již jako mladinká, kdy nafotila sérii pěkně žhavých fotek.

V roce 2008 se stala playmate časopisu Playboy a o dva roky později se objevila i v jeho exkluzivním obrázkovém vydání. Aby byl dojem opravdu skvělý, nechala si Petra Svoboda vylepšit poprsí silikonem.

O PETŘE KŘIVKOVÉ-SVOBODA ČTĚTE ZDE>>

Petra Svoboda se vdávala dvakrát

Za manažera Jana Svobodu se Petra Svoboda vdala v roce 2010. Porodila mu dceru Ráchel (*2011). Svého budoucího muže poznala na tiskové konferenci, kterou Jan Svoboda pořádal. Dohromady se ale dali až dva roky poté, pak spolu další dva roky chodili, než se vzali. Jejich vztah skončil závěrem roku 2013 rozvodem.

V květnu 2019 se Petra Svoboda provdala za přítele Ondřeje Křivku. V srpnu 2019 mu porodila syna Eduarda.

 

Články o celebritě

Smrtelná nehoda manžela Petry Svobody Ondry (†38): Tady došlo ke střetu Smrtelná nehoda manžela Petry Svobody Ondry (†38): Tady došlo ke střetu Další bolestivé detaily z tragédie moderátorské hvězdy Petry Svobody (41) se pomalu dostávají na pov... číst článek
Zdrcená moderátorka Petra Svoboda: První slova o smrti manžela (†38) Zdrcená moderátorka Petra Svoboda: První slova o smrti manžela (†38) Jedním slovem obrovská tragédie! Manžel moderátorky Petry Svobody (41) Ondřej Křivka (†38) přišel v ... číst článek
Moderátorka Svoboda oplakává manžela (†38): Petra promluvila Moderátorka Svoboda oplakává manžela (†38): Petra promluvila Petra Křivka Svoboda (41) včera přišla tragicky o manžela!  Ondřeje Křivku (†38) po 16. hodině srazi... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký