Petr Jablonský

Datum narození: 15. 10. 1979
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, bavič, imitátor, herec
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Imitátor a bavič Petr Jablonský byl středem pozornosti již na základní škole. Od té doby mu na jeho konto přibyla řada úspěchů, ale též smůly.

Už na základní škole si Petr Jablonský založil s kamarádem komediální duo, které napodobovalo scénky známých osobností. Poté se hlásil na hudebně-dramatický obor pražské konzervatoře. Přijat ale nebyl, a tak vystudoval SOU obchodní.

PETR JABLONSKÝ - SVÁR S MISTREM KARLEM GOTTEM

Dnes ale dokáže perfektně napodobit hlas i vystupování kde koho, ať už je to Miloš Zeman, Václav Klaus, nebo Karel Schwarzenberg. Napálil tak dokonce Miroslava Kalouska, když mu prezidentským hlasem vytkl, že ho označil za prase.

V osmnácti letech Petr Jablonský odešel z domova a začal aktivně hrát v kabaretu Srdce a kámen. Tam si ho všimla manažerka, majitelka agentury Step-D Halina Němcová. Spolu rozeslali několik nabídek a odpověděl jim režisér a dramaturg ČT František Polák.

Ten Petra Jablonského angažoval v zábavním pořadu Šance a hned i v silvestrovském programu Paráda z Kavčích hor. To byl začátek několika televizních Silvestrů, ve kterých se Petr Jablonský objevil, a Silvestrovský program z roku 2000 i moderoval.

Dále účinkoval v Neváhej a toč – speciál, Carusošou, Prima jízdy a v satirickém pořadu Budování státu. Z rozhlasových pořadů se objevil na stanici Praha v Pět P Petra Novotného a roku 2000 Petr Jablonský začal každé ráno glosovat na Frekvenci 1 aktuální politické a kulturní události.

Pro Českou televizi Petr Jablonský natočil s Jurajem Šajmovičem zábavně publicistický pořad České hlasování, dále účinkoval v pořadech na TV Nova a spolupracuje i s TV Prima.

O PETROVI JABLONSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Petr Jablonský trpěl depresemi a utápěl se v alkoholu. Jako začátek nového života vypadalo zasnoubení s přítelkyní Martou. Ta mu však utekla za sousedem. Nevyšel mu ani vztah s o 13 mladší brunetou Denisou.

 

Články o celebritě

Moderátoři Frekvence 1 předávají osobně posluchačům vysněné vánoční dárky za statisíce Moderátoři Frekvence 1 předávají osobně posluchačům vysněné vánoční dárky za statisíce Ježíšek Frekvence 1 v podobě oblíbených moderátorů Marty Jandové, Lubky Ponížilové, Míry Michálka, J... číst článek
Stísněný křest Luďka Soboty (78): Krampol na JIPce, smutný Slováček a roztančená Voborníková! Stísněný křest Luďka Soboty (78): Krampol na JIPce, smutný Slováček a roztančená Voborníková! Herec Luděk Sobota (78) se rozhodl zdokumentovat svou životní cestu, kterou ušel. Knihu Paraziti mez... číst článek
Miloš a Andrej převzali Frekvenci 1: Jablonský v aprílovém vysílání perlil jako Zeman a Babiš Miloš a Andrej převzali Frekvenci 1: Jablonský v aprílovém vysílání perlil jako Zeman a Babiš Vtípky a legrácky k prvnímu dubnu prostě patří. Moderátoři Frekvence 1 Lubka Ponížilová a Míra Michá... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Martin Šmahel
Martin Šmahel
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová