Lucie Borhyová

Datum narození: 16. 4. 1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv TV Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem se stali nejznámější dvojicí Televizních novin.

LUCIE BORHYOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Borhyová tančila v soutěži Bailando

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

O LUCII BORHYOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis a golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) má Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Hrdličkovi Borhyová porodila dceru

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým někdejším "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. Poté se prý Lucie Borhyová scházela s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popřeli.

V roce 2016 se Lucie Borhyová dala dohromady s podnikatelem Michalem Smečkou.

 

Články o celebritě

Margita a spol. na karu za Zagorovou (†75): Úsměvy plné smutku! Margita a spol. na karu za Zagorovou (†75): Úsměvy plné smutku! Slavný operní pěvec Štefan Margita (66) prožívá posledních několik dní hodně těžké chvíle - musí se ... číst článek
Po pietní mši za Zagorovou (†75) v kostele: Dva kary a proudy slz! Hanku zapili »šampíčkem« Po pietní mši za Zagorovou (†75) v kostele: Dva kary a proudy slz! Hanku zapili »šampíčkem« Poté, co skončila zádušní mše za Hanku Zagorovou (†75), hosté se rozešli na dva smuteční kary. Jeden... číst článek
Nejbližší přítel Zagorové (†75) Vágner neunesl pohled na rakev: Zhroutil se i přes antidepresiva! Nejbližší přítel Zagorové (†75) Vágner neunesl pohled na rakev: Zhroutil se i přes antidepresiva! Jeden z nejbližších kamarádů Karel Vágner (80) jen stěží držel slzy. Na zádušní mši Hanky Zagorové (... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Ján Zákopčaník
Ján Zákopčaník