Lucie Borhyová | Celebwiki.cz

Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv TV Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem se stali nejznámější dvojicí Televizních novin.

LUCIE BORHYOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

O LUCII BORHYOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis a golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým někdejším "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. Poté se prý Lucie Borhyová scházela s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popřeli.

V roce 2016 se Lucie Borhyová dala dohromady s podnikatelem Michalem Smečkou.

 

Články o celebritě

Borhyová o plánech do budoucna: Třetí potomek se Smečkou? Borhyová o plánech do budoucna: Třetí potomek se Smečkou? Lucie Borhyová (41) své soukromí úzkostlivě tají a nerada ventiluje ven, co se právě v jejím osobním… číst článek
 Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Velký třesk na Primě: Kdo se klepe o místo? Situace mezi televizními stanicemi Nova a Prima momentálně připomíná trochu hru „Škatulata, hýbejte… číst článek
Zlatý důl Ondřeje Sokola: Moderování Tváře mu hodilo neskutečný balík! Zlatý důl Ondřeje Sokola: Moderování Tváře mu hodilo neskutečný balík! Odstartovala již šestá řada oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas, jako tradičně ji uvádí moderátor… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp