Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Štefan Margita konečně zpíval i doma: Dostal obraz od krále! Štefan Margita konečně zpíval i doma: Dostal obraz od krále! Po letošním účinkování v Londýně a San Francisku se Štefan Margita (62) postavil i na jeviště Nové… číst článek
Michal Hrdlička zve na rozlučku s tátou (†56), který podlehl nemoci. Oznámení ve zlatě Michal Hrdlička zve na rozlučku s tátou (†56), který podlehl nemoci. Oznámení ve zlatě Otec Michala Hrdličky (29) Václav v pouhých 56 letech 2. září podlehl zákeřné nemoci. Jelikož byl… číst článek
Takhle se chovat k rodině? Plíšková nemile překvapila! Takhle se chovat k rodině? Plíšková nemile překvapila! Michal Hrdlička (39) prozradil v rozhovoru pro Blesku zajímavosti kolem svatby s tenistkou Karolínou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová