Lucie Borhyová | Celebwiki.cz

Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv TV Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem se stali nejznámější dvojicí Televizních novin.

LUCIE BORHYOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

O LUCII BORHYOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis a golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) má Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým někdejším "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. Poté se prý Lucie Borhyová scházela s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popřeli.

V roce 2016 se Lucie Borhyová dala dohromady s podnikatelem Michalem Smečkou.

 

Články o celebritě

Takhle Lucii Borhyovou ze zpráv neznáte: Stala se z ní sexy disco žínka! Takhle Lucii Borhyovou ze zpráv neznáte: Stala se z ní sexy disco žínka! Škoda, že takhle oblečená nemoderuje Lucie Borhyová (41) zprávy na Nově. O víkendu v oblečku à la… číst článek
Deset let od drsného gesta: Gott tasil zdvižený prostředníček Deset let od drsného gesta: Gott tasil zdvižený prostředníček Je to 10 let, co Karel Gott (†80) ukázal vulgární gesto, které nikdo nečekal! Mistr si na konci října… číst článek
Měsíc po smrti Gotta: PRODÁVAJÍ JEHO NEJSLAVNĚJŠÍ OBRAZ! Měsíc po smrti Gotta: PRODÁVAJÍ JEHO NEJSLAVNĚJŠÍ OBRAZ! To by snad nikdy za života nedopustil. Galerie Kodl připravuje dražbu obrazu Karla Gotta (†80) Mona… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá