Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Expartneři Hrdlička s Borhyovou: Spojila je smrt v rodině! Expartneři Hrdlička s Borhyovou: Spojila je smrt v rodině! Nejenže se Lucie Borhyová (40) musí smířit se ztrátou svého dědečka, ale utěšovat musí i dceru Lindu… číst článek
Lucie Borhyová (40): Dvě smrti v rodině  a starost o dceru! Lucie Borhyová (40): Dvě smrti v rodině a starost o dceru! Dvojnásobná bolest! Tu v posledních dnech prožívá Lucie Borhyová (40). Její čtyřletá dcera Linda,… číst článek
Lucie Borhyová v slzách:  SMRT NEJMILEJŠÍHO ČLOVĚKA! Lucie Borhyová v slzách: SMRT NEJMILEJŠÍHO ČLOVĚKA! Smutné období prožívá věčně usměvavá Lucie Borhyová (40). Moderátorce Televizních novin v pátek zemřel… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková