Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Přijde Koranteng o parťačku? Borhyovou táhne srdce jinam Přijde Koranteng o parťačku? Borhyovou táhne srdce jinam Je známé, že se Lucie Borhyová (40) už řadu let věnuje charitě. Tato činnost se pro ni stala srdeční… číst článek
Vánoční koncert Hany Zagorové: Borhyová ho celý protančila! Vánoční koncert Hany Zagorové: Borhyová ho celý protančila! Hana Zagorová (72) koncertovala v pražské Lucerně a na jejím tradičním vánočním vystoupení se objevila… číst článek
Mikulášská přehlídka hvězd: Čertice Geislerová, Mikuláš Vojtko a překvapení těhotné Maurerové! Mikulášská přehlídka hvězd: Čertice Geislerová, Mikuláš Vojtko a překvapení těhotné Maurerové! Ve středu večer chodil jako každý rok Mikuláš rozdávat nadílky. Jak tento svátek slavily některé… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala