Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Borhyová, Verešová a spol.: Ohromují svět sexy křivkami! Borhyová, Verešová a spol.: Ohromují svět sexy křivkami! To, že jsou Česky a Slovenky jedny z nejkrásnějších žen na světě, potvrzují Lucie Borhyová (40),… číst článek
Moderátorka Lucie Borhyová na výletě: Sexy baťůžkářka Moderátorka Lucie Borhyová na výletě: Sexy baťůžkářka Podpatky vyměnila Lucie Borhyová (40) za tenisky. S batohem na zádech vyrazila sbírat zážitky a energii… číst článek
Celebrity na síti: Solaříková cvičila, Kokta se líbal pod třešní Celebrity na síti: Solaříková cvičila, Kokta se líbal pod třešní Které známé celebrity odhalily svá těla?  Proč musela Hanka Mašlíková na operaci? A kdo si domů brzy… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň