Lucie Borhyová | Celebwiki.cz

Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv TV Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem se stali nejznámější dvojicí Televizních novin.

LUCIE BORHYOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

O LUCII BORHYOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis a golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) má Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým někdejším "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. Poté se prý Lucie Borhyová scházela s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popřeli.

V roce 2016 se Lucie Borhyová dala dohromady s podnikatelem Michalem Smečkou.

 

Články o celebritě

Lucie Borhyová v Ordinaci! Žhavá postelová scéna s Robertem Jaškówem Lucie Borhyová v Ordinaci! Žhavá postelová scéna s Robertem Jaškówem Takhle jste ji ještě neviděli! Lucie Borhyová (41) skončila v posteli s Robertem Jaškówem (50). Hvězda… číst článek
Lucie Borhyová (41): Nová hvězda Ordinace! Lucie Borhyová (41): Nová hvězda Ordinace! Takhle jste ji ještě neviděli! Lucie Borhyová (41) skončila v posteli s Robertem Jaškówem (50). Hvězda… číst článek
Hvězdy Novy Puhajková a Borhyová v ohrožení? Hasiči v akci Hvězdy Novy Puhajková a Borhyová v ohrožení? Hasiči v akci Drama jako z vysílání Televizních novin zažily na vlastní kůži moderátorky Lucie Borhyová (41) a… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai