Světlana Zárubová-Witowská | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Televizní moderátorka Světlana Zárubová, bývalá manželka sporťáka ČT Roberta Záruby, se na podzim 2010 vdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského.

Právnička Světla Zárubová se novinářkou stala v podstatě náhodou. „Ještě na studiích jsem chtěla pomoct sestře mého tehdejšího přítele. Ona byla soudkyně a ministr spravedlnosti Novák ji tehdy odvolal. Přišlo mi to hrozně nespravedlivé. Shodou okolností v té době v Mladé frontě hledali elévku na soudnictví. Tak jsem si řekla, že se to třeba povede a já napíšu o té soudkyni. Do novin mě vzali, ale článek o ní jsem nikdy nenapsala…,“ zavzpomínala na své začátky v médiích Světla Zárubová-Witowská. Pak pracovala v agentuře ČTK. V roce 1996 dostala nabídku z České televize, odkud odešla na Primu. Na Kavčí hory se vrátila v roce 2010. V lednu 2011 krátce moderovala magazín pro ženy Sama doma a následně zakotvila v ČT24.

SVĚTLANA ZÁRUBOVÁ-WITOWSKÁ A MUŽI JEJÍHO ŽIVOTA

Se svým prvním manželem, sportovním komentátorem a moderátorem Robertem Zárubou, se půvabná novinářka seznámila v roce 1996. Vzali se koncem roku 1999. O rok později se jim narodil syn Viktor. Jejich manželství vydřelo osm let. Rozvod proběhl hladce, dohodli se na střídavé péči o syna. Robert Záruba se posléze oženil s Norou Fridrichovou (exmanželkou zahraničního reportéra ČT Milana Fridricha). Záruba s novou chotí počal dvě děti.

Ani krásná moderátorka Světlana, nezůstala sama. Tajně se provdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského. O svatbě veřejnosti řekla přímo z obrazovky TV Prima. I druhému manželovi porodila syna. Jmenuje se Filip (narozen 2011).

O SVĚTLANĚ WITOWSKÉ ČTĚTE ZDE>>

V červnu 2020 začala média, po krachu jejího druhého manželství, spekulovat o vztahu Světlany Witowské s manažerem a bývalým diplomatem Petrem Kolářem, otcem strarosty Prahy 6 Ondřeje Koláře.

Postavu si Světlana Zárubová-Witowská neudržuje dietami, ale posilovnou. Nedá dopustit na českou kuchyni.

 

Články o celebritě

Další šokující odchod! Královská dvojice po vzoru Harryho a Meghan utíká do Itálie Další šokující odchod! Královská dvojice po vzoru Harryho a Meghan utíká do Itálie Vévodský pár ze Sussexu možná nebude poslední, kdo zanechá královských povinností a vrhne se na sólo... číst článek
Witowská dostane nový pořad?! I přes aférku s diplomatem Witowská dostane nový pořad?! I přes aférku s diplomatem Zbrusu nový diskusní pořad. To prý přislíbil generální ředitel České televize Petr Dvořák (55) už v ... číst článek
Z »Langoše« Krakonošem? Langmajer rok po svatbě zestárl rovnou o 10 let! Z »Langoše« Krakonošem? Langmajer rok po svatbě zestárl rovnou o 10 let! Bílá Jiřímu Langmajerovi (54) sluší, v případě vousů mu ale přidává minimálně deset let na věku. Na ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová