Světlana Zárubová-Witowská | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Televizní moderátorka Světlana Zárubová, bývalá manželka sporťáka ČT Roberta Záruby, se na podzim 2010 vdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského.

Právnička Světla Zárubová se novinářkou stala v podstatě náhodou. „Ještě na studiích jsem chtěla pomoct sestře mého tehdejšího přítele. Ona byla soudkyně a ministr spravedlnosti Novák ji tehdy odvolal. Přišlo mi to hrozně nespravedlivé. Shodou okolností v té době v Mladé frontě hledali elévku na soudnictví. Tak jsem si řekla, že se to třeba povede a já napíšu o té soudkyni. Do novin mě vzali, ale článek o ní jsem nikdy nenapsala…,“ zavzpomínala na své začátky v médiích Světla Zárubová-Witowská. Pak pracovala v agentuře ČTK. V roce 1996 dostala nabídku z České televize, odkud odešla na Primu. Na Kavčí hory se vrátila v roce 2010. V lednu 2011 krátce moderovala magazín pro ženy Sama doma a následně zakotvila v ČT24.

SVĚTLANA ZÁRUBOVÁ-WITOWSKÁ A MUŽI JEJÍHO ŽIVOTA

Se svým prvním manželem, sportovním komentátorem a moderátorem Robertem Zárubou, se půvabná novinářka seznámila v roce 1996. Vzali se koncem roku 1999. O rok později se jim narodil syn Viktor. Jejich manželství vydřelo osm let. Rozvod proběhl hladce, dohodli se na střídavé péči o syna. Robert Záruba se posléze oženil s Norou Fridrichovou (exmanželkou zahraničního reportéra ČT Milana Fridricha). Záruba s novou chotí počal dvě děti.

Ani krásná moderátorka Světlana, nezůstala sama. Tajně se provdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského. O svatbě veřejnosti řekla přímo z obrazovky TV Prima. I druhému manželovi porodila syna. Jmenuje se Filip (narozen 2011).

O SVĚTLANĚ WITOWSKÉ ČTĚTE ZDE>>

V červnu 2020 začala média, po krachu jejího druhého manželství, spekulovat o vztahu Světlany Witowské s manažerem a bývalým diplomatem Petrem Kolářem, otcem strarosty Prahy 6 Ondřeje Koláře.

Postavu si Světlana Zárubová-Witowská neudržuje dietami, ale posilovnou. Nedá dopustit na českou kuchyni.

 

Články o celebritě

Nestydatá Heidi Klumová (47) opět dráždí: Kvůli manželovi (31) odhalila nahé tělo! Nestydatá Heidi Klumová (47) opět dráždí: Kvůli manželovi (31) odhalila nahé tělo! Silně zamilovaná modelka Heidi Klumová (47) pro svého manžela, člena před 15 lety nesmírně populární... číst článek
Koronavirus drtí celebrity: Dwayne Johnson potvrdil nákazu! Odnesly to i malé dcery Koronavirus drtí celebrity: Dwayne Johnson potvrdil nákazu! Odnesly to i malé dcery Jeden z nejlépe placených herců posledních let Dwayne „The Rock“ Johnson (48) se nakazil koronavirem... číst článek
Velkolepý návrat ratolestí slavných rodičů do škol: Tajný pláč v autě i slova nadšení! Velkolepý návrat ratolestí slavných rodičů do škol: Tajný pláč v autě i slova nadšení! Školy se po půl roce otevřely a přivítaly nejen natěšené prvňáčky, ale i žáky, jež koronavirová pand... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček