Světlana Zárubová-Witowská

Datum narození: 6. 1. 1973
Profese: moderátorka, novinářka

Související celebrity

Životopis

Televizní moderátorka Světlana Zárubová, bývalá manželka sporťáka ČT Roberta Záruby, se na podzim 2010 vdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského.

Právnička Světla Zárubová se novinářkou stala v podstatě náhodou. „Ještě na studiích jsem chtěla pomoct sestře mého tehdejšího přítele. Ona byla soudkyně a ministr spravedlnosti Novák ji tehdy odvolal. Přišlo mi to hrozně nespravedlivé. Shodou okolností v té době v Mladé frontě hledali elévku na soudnictví. Tak jsem si řekla, že se to třeba povede a já napíšu o té soudkyni. Do novin mě vzali, ale článek o ní jsem nikdy nenapsala…,“ zavzpomínala na své začátky v médiích Světla Zárubová-Witowská. Pak pracovala v agentuře ČTK. V roce 1996 dostala nabídku z České televize, odkud odešla na Primu. Na Kavčí hory se vrátila v roce 2010. V lednu 2011 krátce moderovala magazín pro ženy Sama doma a následně zakotvila v ČT24.

SVĚTLANA ZÁRUBOVÁ-WITOWSKÁ A MUŽI JEJÍHO ŽIVOTA

Se svým prvním manželem, sportovním komentátorem a moderátorem Robertem Zárubou, se půvabná novinářka seznámila v roce 1996. Vzali se koncem roku 1999. O rok později se jim narodil syn Viktor. Jejich manželství vydřelo osm let. Rozvod proběhl hladce, dohodli se na střídavé péči o syna. Robert Záruba se posléze oženil s Norou Fridrichovou (exmanželkou zahraničního reportéra ČT Milana Fridricha). Záruba s novou chotí počal dvě děti.

Ani krásná moderátorka Světlana, nezůstala sama. Tajně se provdala za vysoce postaveného úředníka České spořitelny Petra Witowského. O svatbě veřejnosti řekla přímo z obrazovky TV Prima. I druhému manželovi porodila syna. Jmenuje se Filip (narozen 2011).

O SVĚTLANĚ WITOWSKÉ ČTĚTE ZDE>>

V červnu 2020 začala média, po krachu jejího druhého manželství, spekulovat o vztahu Světlany Witowské s manažerem a bývalým diplomatem Petrem Kolářem, otcem strarosty Prahy 6 Ondřeje Koláře.

Postavu si Světlana Zárubová-Witowská neudržuje dietami, ale posilovnou. Nedá dopustit na českou kuchyni.

 

Články o celebritě

Zákulisí u Pavla, které v televizi nebylo: Svěrák líbal Pavlovou, Kolář s Witowskou ruku v ruce Zákulisí u Pavla, které v televizi nebylo: Svěrák líbal Pavlovou, Kolář s Witowskou ruku v ruce Byla sláva. Byla hymna. Bylo všechno. Ale i tak největším okamžikem sobotního podvečera ve volebním ... číst článek
Schwarzenberg to na narozeninovém večírku roztočil s Geislerovou a Witowskou. Vopěnková na oslavě chyběla Schwarzenberg to na narozeninovém večírku roztočil s Geislerovou a Witowskou. Vopěnková na oslavě chyběla Bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg nedávno oslavil požehnaných 85 let. Blesku se tehdy svě... číst článek
Noční můra Witowské! Rychlý zásah policie Noční můra Witowské! Rychlý zásah policie Oblíbená novinářka a také bývalá moderátorka Světlana Witowská (49) má za sebou chvíle hrůzy. Stala ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský