Daniela Písařovicová

Datum narození: 12. 12. 1978
Místo narození: Znojmo
Profese: moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Daniela Písařovicová se proslavila jako moderátorka hlavní relace Událostí na ČT1 a stala se Objevem roku za rok 2010. Účastnila se soutěže krásy Miss ČR.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Chvíli se Daniela Písařovicová snažila prosadit jako modelka a přihlásila se do soutěže Miss ČR. V posledním kole, před přímým přenosem, ale vypadla, zhroutila se a za dalších pár měsíců přibrala 25 kilo.

DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ O ODCHODU Z ČT

Písařovicová nahradila Voldánovou

V roce 2004 Daniela Písařovicová nastoupila do redakce České televize, kde začala moderovat pořad Ekonomika ČT24, Interview ČT24 a ranní Studio 6 s kolegou Davidem Borkem.

V roce 2010 dostala Daniela Písařovicová významnou diváckou cenu TýTý v kategorii Objev roku.

Začátkem roku 2013 moderovala dvanáctý ročník knižní soutěže Magnesia litera. V červnu téhož roku se Daniele Písařovicové splnil sen každé moderátorky, když dostala místo v Událostech. Tím nahradila Jolanu Voldánovou, která po 18 letech dobrovolně skončila.

Roku 2021 se Daniela Písařovicová stala moderátorkou internetové televize DVTV.

O DANIELE PÍSAŘOVICOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2011 začala Daniela Písařovicová randit s lamačem dívčích srdcí, hercem Lukášem Hejlíkem. Vydrželi spolu ale pouze rok, právě kvůli nedostatku času vzájemně se vídat se jejich vztah rozpadl.

V roce 2022 se objevily spekulace o vztahu Daniely Písařovicové s čerstvě rozvedeným Ondřejem Gregorem Brzobohatým, které se záhy potvrdily. V září 2023 se tajně vzali.

 

Články o celebritě

Ondra Brzobohatý opět natáhl silonky a nasadil paruku: Tiffany ukradla kolegovi show! Ondra Brzobohatý opět natáhl silonky a nasadil paruku: Tiffany ukradla kolegovi show! Na víkendové premiéře komedie Klec bláznů byl Ondřej Brzobohatý (41) ještě jako divák, ehm, vlastně ... číst článek
Ondřej Brzobohatý: Poprvé na veřejnosti jako Tiffany! I s převlečenou Danielou… Ondřej Brzobohatý: Poprvé na veřejnosti jako Tiffany! I s převlečenou Danielou… Tohle na premiéře Klece bláznů ve Švandově divadle opravdu nikdo nečekal! V publiku usedla i hvězda ... číst článek
Brzobohatý přiznal: Strach o zdraví mámy Gregorové (71)! Brzobohatý přiznal: Strach o zdraví mámy Gregorové (71)! Herečka Hana Gregorová (71) je nejstarší účastnicí slovenské taneční show, která už za několik dní o... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eduard Hrubeš
Eduard Hrubeš
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Martin Šmahel
Martin Šmahel
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Vera Renovica
Vera Renovica
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková