Daniela Písařovicová

Daniela Písařovicová

Datum narození: 12. 12. 1978
Místo narození: Znojmo
Profese: moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Daniela Písařovicová se proslavila jako moderátorka hlavní relace Událostí na ČT1 a stala se Objevem roku za rok 2010. Účastnila se soutěže krásy Miss ČR.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Chvíli se Daniela Písařovicová snažila prosadit jako modelka a přihlásila se do soutěže Miss ČR. V posledním kole, před přímým přenosem, ale vypadla, zhroutila se a za dalších pár měsíců přibrala 25 kilo.

DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ O ODCHODU Z ČT

Písařovicová nahradila Voldánovou

V roce 2004 Daniela Písařovicová nastoupila do redakce České televize, kde začala moderovat pořad Ekonomika ČT24, Interview ČT24 a ranní Studio 6 s kolegou Davidem Borkem.

V roce 2010 dostala Daniela Písařovicová významnou diváckou cenu TýTý v kategorii Objev roku.

Začátkem roku 2013 moderovala dvanáctý ročník knižní soutěže Magnesia litera. V červnu téhož roku se Daniele Písařovicové splnil sen každé moderátorky, když dostala místo v Událostech. Tím nahradila Jolanu Voldánovou, která po 18 letech dobrovolně skončila.

Roku 2021 se Daniela Písařovicová stala moderátorkou internetové televize DVTV.

O DANIELE PÍSAŘOVICOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2011 začala Daniela Písařovicová randit s lamačem dívčích srdcí, hercem Lukášem Hejlíkem. Vydrželi spolu ale pouze rok, právě kvůli nedostatku času vzájemně se vídat se jejich vztah rozpadl.

V roce 2022 se objevily spekulace o vztahu Daniely Písařovicové s čerstvě rozvedeným Ondřejem Gregorem Brzobohatým, které se záhy potvrdily.

 

Články o celebritě

Konflikt zachycený na objektiv? Brzobohatý přiškrtil Písařovicovou Konflikt zachycený na objektiv? Brzobohatý přiškrtil Písařovicovou Filmové Karlovy Vary jsou už minulostí, fanoušci zhlédli desítky zajímavých filmů, zblízka viděli hv... číst článek
Brzobohatý a Písařovicová poprvé společně na premiéře: Přilákal je film o polyamorii! Brzobohatý a Písařovicová poprvé společně na premiéře: Přilákal je film o polyamorii! Čerstvě rozvedený Ondřej Brzobohatý (39) a jeho nová partnerka Daniela Písařovicová (43) se poprvé o... číst článek
Brzobohatý chytil ve Varech Písařovicovou pod krkem: Ondro, není to moc? Brzobohatý chytil ve Varech Písařovicovou pod krkem: Ondro, není to moc? Na koncertu kapely PSH v rámci karlovarského filmového festivalu to mezi Ondřejem Brzobohatým (39) a... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský