Aneta Savarová | Celebwiki.cz

Aneta Savarová

Datum narození: 19.2.1986
Místo narození: Uherský Brod
Profese: bývalá moderátorka, někdejší fotomodelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá fotomodelka Aneta Savarová se nakonec rozhodla raději pro dráhu moderátorky. Televizní diváci ji znají z hlavní zpravodajské relace ČT a ČT24.

Po vystudování gymnázia v rodném Uherském Brodě zamířila Aneta Savarová do Prahy na Fakultu sociálních věd, kde studovala obor žurnalistika a následně obor mediální a komunikační studia. Novinařině se ale věnovala už od 16 let, kdy začala přispívat do MF Dnes do regionální rubriky. Během studia v Praze se věnovala moderování na Českém rozhlasu 4 – Wave. Než ale nastoupila skutečně profesionální novinářskou dráhu, živila se Aneta Savarová jako fotomodelka a tehdy vznikla série jejích odvážných fotografií v rajcovním spodním prádle.

ANETA SAVAROVÁ - MĚLA SEXY KRÁSKA PROTEKCI?

V roce 2007 začala Aneta Savarová pracovat pro Českou televizi, kde se stala moderátorkou na kanálu ČT24. V roce 2010 přešla do televize Z1, kde uváděla hlavní zprávy a věnovala se ekonomice. Další rok ale opět nastoupila v ČT, nejprve ve studiu Brno, poté byla přeložená do pražské redakce kanálu ČT24 a v roce 2012 se stala novou tváří hlavní zpravodajské relace na ČT1, a to spolu s Jakubem Železným, Marcelou Augustovou či Danielou Písařovicovou. Její charisma jí dokonce vyneslo ocenění: MF DNES ji vybrala mezi české osobnosti roku 2012.

O ANETĚ SAVAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Aneta Savarová má za sebou i pár skandálů. Jednou ji hrozil vyhazov z televize, protože se nevhodně oblékla na veřejnosti, a to tak, že ji přes bílé minišatičky prosvítalo černé spodní prádlo. Nakonec to spravila "jen" pokuta 45 tisíc korun. Mnoho lidí ji odsoudilo i za změnu jejího albánského jména (Hajrullahiová) a další skandál přišel, když obvinila svého kolegu Jana Hrubeše ze stalkingu poté, co skončil jejich milostný románek. Policie ale stalking nepotvrdila.

Poprvé se Aneta Savarová provadala za kontroverzního podnikatele Jana Harangozzu. Krach manželství přišel roku 2016, tedy po dvou letech. Exmoderátorka Událostí ČT Aneta Savarová v červnu 2017 porodila svému druhému manželovi Patriku Flaišingerovi syna.

 

Články o celebritě

Moderátorka Savarová po rychlosvatbě: Těšíme se na miminko Moderátorka Savarová po rychlosvatbě: Těšíme se na miminko Moderátorka Aneta Savarová (31) září štěstím. Nejenom, že oslavila v neděli narozeniny, ale navíc… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Jolana Voldánová slaví 48 Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Jolana Voldánová slaví 48 Jolana Voldánová po 18 let uváděla Události ČT a v kategorii Osobnost TV zpravodajství… číst článek
Nejdrsnější rozchody roku 2016: Jaké války zuřily v Česku? Nejdrsnější rozchody roku 2016: Jaké války zuřily v Česku? Také rozvodů a rozchodů má rok 2016 na kontě požehnaně! Nejvíce zaujali herci Brad Pitt a Angelina… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell