Alexandra Mynářová | Celebwiki.cz

Alexandra Mynářová

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Profese: moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Mynářová (rozená Nosková) pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Mynářová vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra (tehdy ještě Nosková) poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Mynářové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna Vratislava a v srpnu 2019 syna Viktora.

Podle svých slov má Alexandra Mynářová ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Porod Mynářové za dveřmi! Zemanův návrh Alex rázně zamítla Porod Mynářové za dveřmi! Zemanův návrh Alex rázně zamítla Šestatřicetiletá Alex Mynářová (36) už s manželem Vratislavem Mynářem (52) pořídili kočárek… číst článek
Mynář se stěhuje do vily, Alex porodí v novém. Rekonstrukce spolkla miliony Mynář se stěhuje do vily, Alex porodí v novém. Rekonstrukce spolkla miliony Před pěti lety koupil hradní kancléř Vratislav Mynář (52) podle realitních odborníků podezřele levnou… číst článek
Krásná Alex porodí už v novém: Stěhování do luxusu za miliony! Krásná Alex porodí už v novém: Stěhování do luxusu za miliony! Po dlouhých pěti letech je konečně hotovo. Vratislav Mynář (52) se co nevidět i se svou manželkou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová