Alexandra Mynářová | Celebwiki.cz

Alexandra Mynářová

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Profese: moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Mynářová (rozená Nosková) pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Mynářová vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra (tehdy ještě Nosková) poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Mynářové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna Vratislava a v srpnu 2019 syna Viktora.

Podle svých slov má Alexandra Mynářová ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zeman o tanci s Babišovou i „nátlaku“ dcery: Přibral díky pudinku a políbení Zeman o tanci s Babišovou i „nátlaku“ dcery: Přibral díky pudinku a políbení Nabral už sedm kilo a střídal teď jednu společenskou akci za druhou. Prezident Miloš Zeman v pořadu… číst článek
Zakázané video tance Zemana s Babišovou: Mynářová konečně řekla, proč ho smazala Zakázané video tance Zemana s Babišovou: Mynářová konečně řekla, proč ho smazala Prezident Miloš Zeman se v pátek bolavým nohám navzdory roztančil. A provedl nejen první dámu Ivanu… číst článek
Ples na Hradě: Zeman si zatančil s Ivanou, pak šel na Babišovu Moniku. Nechyběla Kate Ples na Hradě: Zeman si zatančil s Ivanou, pak šel na Babišovu Moniku. Nechyběla Kate V pátek večer začal projevem prezidenta Miloše Zemana na Pražském hradě pátý charitativní ples. Hosté… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová