Alexandra Mynářová | Celebwiki.cz

Alexandra Mynářová

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Profese: Moderátorka, manželka kancléře
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Mynářová (rozená Nosková) pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Mynářová vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra (tehdy ještě Nosková) poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Mynářové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna.

Podle svých slov má Alexandra Mynářová ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

„Mám tě rád.“ Zeman rozplakal Alex Mynářovou, zmínil miminko i ztracenou dceru „Mám tě rád.“ Zeman rozplakal Alex Mynářovou, zmínil miminko i ztracenou dceru Miloš Zeman oslavil v neděli na Pražském hradě šest let ve funkci prezidenta. Spolu s ním si přišli… číst článek
Na Hrad přiletí čáp: Alex Mynářová je po ztrátě dcery znovu těhotná Na Hrad přiletí čáp: Alex Mynářová je po ztrátě dcery znovu těhotná Hrad může pomalu nakupovat dětskou výbavičku a kolébku. Kancléř prezidenta Vratislav Mynář a jeho… číst článek
Gratulace krásné Alex: Horor střídá neskutečná radost Gratulace krásné Alex: Horor střídá neskutečná radost Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (51) Alexandra (35) potvrdila týdeníku Sedmička radostnou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng