Alexandra Mynářová | Celebwiki.cz

Alexandra Mynářová

Datum narození: 25. 5. 1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Profese: moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Mynářová (rozená Nosková) pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Mynářová vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra (tehdy ještě Nosková) poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Mynářové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna Vratislava a v srpnu 2019 syna Viktora.

Podle svých slov má Alexandra Mynářová ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Moderátorka Witowská po krachu druhého manželství: Polibky a doteky s vlivným mužem! Moderátorka Witowská po krachu druhého manželství: Polibky a doteky s vlivným mužem! Má zase důvod k radosti? Po krachu manželství s šéfem pražského dopravního podniku Petrem Witowským ... číst článek
Alex Mynářová prodává šaty za desetitisíce a přiznala: Mám chůvu, co nám i uklízí Alex Mynářová prodává šaty za desetitisíce a přiznala: Mám chůvu, co nám i uklízí V poslední době zaujala vášnivou líbačkou na oslavě známého lobbisty. Drama se ale nekoná. Alex Myná... číst článek
Proč Michal David zpíval na svatbě lobbisty Hrdličky? Měl k tomu dobrý důvod! Proč Michal David zpíval na svatbě lobbisty Hrdličky? Měl k tomu dobrý důvod! Na party mocného lobbisty Tomáše Hrdličky (51) s hradními pány zpíval i Michal David (59). Blesku pr... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda