Alexandra Mynářová | Celebwiki.cz

Alexandra Mynářová

Datum narození: 25. 5. 1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Profese: moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Mynářová (rozená Nosková) pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Mynářová vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra (tehdy ještě Nosková) poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Mynářové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna Vratislava a v srpnu 2019 syna Viktora.

Podle svých slov má Alexandra Mynářová ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Bizár a naprostá absence vkusu! Módní kritička Ina T. ostře zhodnotila narozeninový mejdan Michala Davida Bizár a naprostá absence vkusu! Módní kritička Ina T. ostře zhodnotila narozeninový mejdan Michala Davida Všudypřítomná vůně květin, slunečné počasí, tráva pod nohama a koktejl. Právě díky specifické atmosf... číst článek
Proč může mít Witowská cenu pro ředitele ČT? Slib a spojka na Hrad! Proč může mít Witowská cenu pro ředitele ČT? Slib a spojka na Hrad! Jednání o budoucím působení Světlany Witowské (47) v České televizi není jen o naplnění ambice moder... číst článek
Možný střet zájmů moderátorky Witowské bude mít dohru! Co na to říká Rada ČT? Možný střet zájmů moderátorky Witowské bude mít dohru! Co na to říká Rada ČT? Budoucnost moderátorky Světlany Witowské (47) bude pravděpodobně řešit v České televizi ten nejvyšší... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička