Tereza Pergnerová | Celebwiki.cz

Tereza Pergnerová

Datum narození: 25. 6. 1974
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Tereza Pergnerová byla idolem mnoha teenagerů v 90. letech 20. století. Proslula drogovou závislostí, nad níž zvítězila, a též svými milostnými karamboly.

Tereza Pergnerová začínala v rádiu Golem. Proslavilo ji moderování hudebně zábavné hitparády Eso TV Nova. Přes noc se z ní stala hvězda a ona to neunesla. Sláva a bohatství si vybralo daň v podobě drogové závislosti. Začala s pervitinem, poté natočila o závislosti dokument, k drogám se ovšem vrátila a brala heroin. Za peníze rovněž nafotila velmi choulostivé snímky.

TEREZA PERGNEROVÁ SKONČILA MEZI NUZÁKY

Moderátorka Tereza Pergnerová měla po kom zdědit talent, jejím otcem byl Eduard Pergner scénárista a textař, známý pod pseudonymem Boris Janíček. Její talent jí pomohl získat herecké příležitosti. Objevila se např. v Diskopříběhu 2, Akumulátorovi 1 a nebo v Dobrodružství kriminalistiky.

V roce 2000 se Tereze Pergnerové narodil syn Samuel. Vychovávala ho s Daliborem Korejsem, jehož si v roce 2001 vzala (ale brzy se rozvedli). V té době bylo závislá na drogách a o syna přišla. Její oporou v odvykání byli rodiče.

V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení ze závislosti a o rok později se vrátila k práci, dostala nabídku od rádia Frekvence 1 na pořad Rande. Na TV Primě moderovala úspěšnou reality show VyVolení. Tereza Pergnerová se dokázala vrátit nejen do práce, ale v roce 2005 získala zpět do péče svého syna.

O TEREZE PERGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnery Terezy Pergnerové byli např. číšník Jan Mikulecký, který se zúčastnil televizní reality show VyVolení, režisér Adrian Stojkov, jenž vysílání VyVolených vedl nebo moderátor Bořek Slezáček.

Jejím dlouholetým partnerem se stal podnikatel Jiří Chlebeček, se kterým má dceru Natálii. Dali se dohromady v roce 2006, avšak na jaře 2012 se rozešli. A to ne zrovna v dobrém (podnikatel nechal moderátorce podle médií velké dluhy). Nicméně už koncem téhož roku byli opět spolu. V roce 2016 Tereza Pergnerová prozradila, že chystají svatbu kvůli adopci.

 

Články o celebritě

Devatenáct let od smrti otce Terezy Pergnerové: Mrtvice téměř v přímém přenosu! Devatenáct let od smrti otce Terezy Pergnerové: Mrtvice téměř v přímém přenosu! Je to už devatenáct let, co svět navždy opustil Eduard Pergner (†65). Jeden z nejvyhledávanějších sc... číst článek
Neskutečné ZOO Pergnerové: U nás doma není příliš pořádek… Neskutečné ZOO Pergnerové: U nás doma není příliš pořádek… Tereza Pergnerová (45) je známá nejen jako zkušená moderátorka, ale také kvůli své závislosti na dro... číst článek
Mise nový domov: Učiteli pomáhalo celé Česko! Mise nový domov: Učiteli pomáhalo celé Česko! Tentokrát si celý tým bude muset poradit s daleko většími rekonstrukcemi domů i bytů, kde se skrývaj... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz