Tereza Pergnerová

Datum narození: 25.6.1974
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Tereza Pergnerová byla idolem mnoha teenagerů v 90. letech 20. století. Proslula drogovou závislostí, nad níž zvítězila, a též svými milostnými karamboly.

Tereza Pergnerová začínala v rádiu Golem. Proslavilo ji moderování hudebně zábavné hitparády Eso TV Nova. Přes noc se z ní stala hvězda a ona to neunesla. Sláva a bohatství si vybralo daň v podobě drogové závislosti. Začala s pervitinem, poté natočila o závislosti dokument, k drogám se ovšem vrátila a brala heroin. Za peníze rovněž nafotila velmi choulostivé snímky.

TEREZA PERGNEROVÁ SKONČILA MEZI NUZÁKY

Moderátorka Tereza Pergnerová měla po kom zdědit talent, jejím otcem byl Eduard Pergner scénárista a textař, známý pod pseudonymem Boris Janíček. Její talent jí pomohl získat herecké příležitosti. Objevila se např. v Diskopříběhu 2, Akumulátorovi 1 a nebo v Dobrodružství kriminalistiky.

V roce 2000 se Tereze Pergnerové narodil syn Samuel. Vychovávala ho s Daliborem Korejsem, jehož si v roce 2001 vzala (ale brzy se rozvedli). V té době bylo závislá na drogách a o syna přišla. Její oporou v odvykání byli rodiče.

V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení ze závislosti a o rok později se vrátila k práci, dostala nabídku od rádia Frekvence 1 na pořad Rande. Na TV Primě moderovala úspěšnou reality show VyVolení. Tereza Pergnerová se dokázala vrátit nejen do práce, ale v roce 2005 získala zpět do péče svého syna.

O TEREZE PERGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnery Terezy Pergnerové byli např. číšník Jan Mikulecký, který se zúčastnil televizní reality show VyVolení, režisér Adrian Stojkov, jenž vysílání VyVolených vedl nebo moderátor Bořek Slezáček.

Jejím dlouholetým partnerem se stal podnikatel Jiří Chlebeček, se kterým má dceru Natálii. Dali se dohromady v roce 2006, avšak na jaře 2012 se rozešli. A to ne zrovna v dobrém (podnikatel nechal moderátorce podle médií velké dluhy). Nicméně už koncem téhož roku byli opět spolu. V roce 2016 Tereza Pergnerová prozradila, že chystají svatbu kvůli adopci.

 

Články o celebritě

Pergnerová úřaduje v Misi nový domov: Soud a vyprošených 650 tisíc! Pergnerová úřaduje v Misi nový domov: Soud a vyprošených 650 tisíc! Nebýt Terezy Pergnerové (44), život zoufalého vdovce Miroslava Tótha (42) by už neměl žádný smysl.… číst článek
Příběh, který vhání slzy do očí: Nevěsta mu zemřela ve svatební den! Příběh, který vhání slzy do očí: Nevěsta mu zemřela ve svatební den! Byt nasáklý tragédií a obrovským smutkem. Ten pomáhala proměnit Tereza Pergnerová (44) v pořadu Mise… číst článek
Dojemná Mise nový domov: Brečela i Pergnerová! Dojemná Mise nový domov: Brečela i Pergnerová! Když se trojnásobná matka samoživitelka Šárka (41) přihlásila do Mise nový domov, bydlela v otřesných… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková