Tereza Pergnerová

Datum narození: 25. 6. 1974
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Tereza Pergnerová byla idolem mnoha teenagerů v 90. letech 20. století. Proslula drogovou závislostí, nad níž zvítězila, a též svými milostnými karamboly.

Tereza Pergnerová začínala v rádiu Golem. Proslavilo ji moderování hudebně zábavné hitparády Eso TV Nova. Přes noc se z ní stala hvězda a ona to neunesla. Sláva a bohatství si vybralo daň v podobě drogové závislosti. Začala s pervitinem, poté natočila o závislosti dokument, k drogám se ovšem vrátila a brala heroin. Za peníze rovněž nafotila velmi choulostivé snímky.

TEREZA PERGNEROVÁ SKONČILA MEZI NUZÁKY

Moderátorka Tereza Pergnerová měla po kom zdědit talent, jejím otcem byl Eduard Pergner scénárista a textař, známý pod pseudonymem Boris Janíček. Její talent jí pomohl získat herecké příležitosti. Objevila se např. v Diskopříběhu 2, Akumulátorovi 1 a nebo v Dobrodružství kriminalistiky.

V roce 2000 se Tereze Pergnerové narodil syn Samuel. Vychovávala ho s Daliborem Korejsem, jehož si v roce 2001 vzala (ale brzy se rozvedli). V té době bylo závislá na drogách a o syna přišla. Její oporou v odvykání byli rodiče.

V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení ze závislosti a o rok později se vrátila k práci, dostala nabídku od rádia Frekvence 1 na pořad Rande. Na TV Primě moderovala úspěšnou reality show VyVolení. Tereza Pergnerová se dokázala vrátit nejen do práce, ale v roce 2005 získala zpět do péče svého syna.

O TEREZE PERGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnery Terezy Pergnerové byli např. číšník Jan Mikulecký, který se zúčastnil televizní reality show VyVolení, režisér Adrian Stojkov, jenž vysílání VyVolených vedl nebo moderátor Bořek Slezáček.

Jejím dlouholetým partnerem se stal podnikatel Jiří Chlebeček, se kterým má dceru Natálii. Dali se dohromady v roce 2006, avšak na jaře 2012 se rozešli. A to ne zrovna v dobrém (podnikatel nechal moderátorce podle médií velké dluhy). Nicméně už koncem téhož roku byli opět spolu. V roce 2016 Tereza Pergnerová prozradila, že chystají svatbu kvůli adopci.

 

Články o celebritě

Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Okázalý Český ples v Obecním domě: Šperky za miliony, hluboké dekolty i »zapomenutý« Jágr! Plesová sezóna divoce pokračuje a dveře Obecního domu se v sobotu otevřely pro 5. ročník Českého ple... číst článek
České celebrity to na Valentýna roztočily: Vyznání Zagorové (†75) i Lela bez Vémoly! České celebrity to na Valentýna roztočily: Vyznání Zagorové (†75) i Lela bez Vémoly! Den svatého Valentýna dokáže alespoň na chvíli v chladném únoru trochu zahřát u srdce. Už dávno to n... číst článek
Tajemství Suchánka: Kariéru začínal jako fotomodel! Tajemství Suchánka: Kariéru začínal jako fotomodel! Michala Suchánka (57) známe dnes jako úspěšného herce se smyslem pro humor. Začátky jeho kariéry se ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Veronika Petruchová
Veronika Petruchová
zobrazit profil Kristina Kloubková
Kristina Kloubková
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Petra Svoboda
Petra Svoboda