Tereza Pergnerová | Celebwiki.cz

Tereza Pergnerová

Datum narození: 25.6.1974
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Tereza Pergnerová byla idolem mnoha teenagerů v 90. letech 20. století. Proslula drogovou závislostí, nad níž zvítězila, a též svými milostnými karamboly.

Tereza Pergnerová začínala v rádiu Golem. Proslavilo ji moderování hudebně zábavné hitparády Eso TV Nova. Přes noc se z ní stala hvězda a ona to neunesla. Sláva a bohatství si vybralo daň v podobě drogové závislosti. Začala s pervitinem, poté natočila o závislosti dokument, k drogám se ovšem vrátila a brala heroin. Za peníze rovněž nafotila velmi choulostivé snímky.

TEREZA PERGNEROVÁ SKONČILA MEZI NUZÁKY

Moderátorka Tereza Pergnerová měla po kom zdědit talent, jejím otcem byl Eduard Pergner scénárista a textař, známý pod pseudonymem Boris Janíček. Její talent jí pomohl získat herecké příležitosti. Objevila se např. v Diskopříběhu 2, Akumulátorovi 1 a nebo v Dobrodružství kriminalistiky.

V roce 2000 se Tereze Pergnerové narodil syn Samuel. Vychovávala ho s Daliborem Korejsem, jehož si v roce 2001 vzala (ale brzy se rozvedli). V té době bylo závislá na drogách a o syna přišla. Její oporou v odvykání byli rodiče.

V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení ze závislosti a o rok později se vrátila k práci, dostala nabídku od rádia Frekvence 1 na pořad Rande. Na TV Primě moderovala úspěšnou reality show VyVolení. Tereza Pergnerová se dokázala vrátit nejen do práce, ale v roce 2005 získala zpět do péče svého syna.

O TEREZE PERGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnery Terezy Pergnerové byli např. číšník Jan Mikulecký, který se zúčastnil televizní reality show VyVolení, režisér Adrian Stojkov, jenž vysílání VyVolených vedl nebo moderátor Bořek Slezáček.

Jejím dlouholetým partnerem se stal podnikatel Jiří Chlebeček, se kterým má dceru Natálii. Dali se dohromady v roce 2006, avšak na jaře 2012 se rozešli. A to ne zrovna v dobrém (podnikatel nechal moderátorce podle médií velké dluhy). Nicméně už koncem téhož roku byli opět spolu. V roce 2016 Tereza Pergnerová prozradila, že chystají svatbu kvůli adopci.

 

Články o celebritě

Hvězda Mise nový domov Tereza Pergnerová: Válka s podvodníky! Hvězda Mise nový domov Tereza Pergnerová: Válka s podvodníky! Moderátorka Tereza Pergnerová (45) se dokázala odrazit ode dna a zbavit se drogové závislosti. V… číst článek
Mise nový domov: Hrozné tajemství beznohé Jany Mise nový domov: Hrozné tajemství beznohé Jany Dcerky pláčou hlady a jejich máma Jana (47), která zahučela do exekucí, jim musí dávkovat i chleba.… číst článek
Smutné tajemství Jany z Mise nový domov: Expartner sedí v base a na alimenty kašle! Smutné tajemství Jany z Mise nový domov: Expartner sedí v base a na alimenty kašle! Diváci Mise nový domov tentokrát poznali Janu (47), kterou potkal drsný osud. Kromě zdravotních potíží… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký