Tereza Pergnerová | Celebwiki.cz

Tereza Pergnerová

Datum narození: 25.6.1974
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Tereza Pergnerová byla idolem mnoha teenagerů v 90. letech 20. století. Proslula drogovou závislostí, nad níž zvítězila, a též svými milostnými karamboly.

Tereza Pergnerová začínala v rádiu Golem. Proslavilo ji moderování hudebně zábavné hitparády Eso TV Nova. Přes noc se z ní stala hvězda a ona to neunesla. Sláva a bohatství si vybralo daň v podobě drogové závislosti. Začala s pervitinem, poté natočila o závislosti dokument, k drogám se ovšem vrátila a brala heroin. Za peníze rovněž nafotila velmi choulostivé snímky.

TEREZA PERGNEROVÁ SKONČILA MEZI NUZÁKY

Moderátorka Tereza Pergnerová měla po kom zdědit talent, jejím otcem byl Eduard Pergner scénárista a textař, známý pod pseudonymem Boris Janíček. Její talent jí pomohl získat herecké příležitosti. Objevila se např. v Diskopříběhu 2, Akumulátorovi 1 a nebo v Dobrodružství kriminalistiky.

V roce 2000 se Tereze Pergnerové narodil syn Samuel. Vychovávala ho s Daliborem Korejsem, jehož si v roce 2001 vzala (ale brzy se rozvedli). V té době bylo závislá na drogách a o syna přišla. Její oporou v odvykání byli rodiče.

V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení ze závislosti a o rok později se vrátila k práci, dostala nabídku od rádia Frekvence 1 na pořad Rande. Na TV Primě moderovala úspěšnou reality show VyVolení. Tereza Pergnerová se dokázala vrátit nejen do práce, ale v roce 2005 získala zpět do péče svého syna.

O TEREZE PERGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnery Terezy Pergnerové byli např. číšník Jan Mikulecký, který se zúčastnil televizní reality show VyVolení, režisér Adrian Stojkov, jenž vysílání VyVolených vedl nebo moderátor Bořek Slezáček.

Jejím dlouholetým partnerem se stal podnikatel Jiří Chlebeček, se kterým má dceru Natálii. Dali se dohromady v roce 2006, avšak na jaře 2012 se rozešli. A to ne zrovna v dobrém (podnikatel nechal moderátorce podle médií velké dluhy). Nicméně už koncem téhož roku byli opět spolu. V roce 2016 Tereza Pergnerová prozradila, že chystají svatbu kvůli adopci.

 

Články o celebritě

Nemocná manželka Jiřího Krampola Hana: NÁHLÝ PŘEVOZ DO ÚSTAVU! Nemocná manželka Jiřího Krampola Hana: NÁHLÝ PŘEVOZ DO ÚSTAVU! Nestačila mu ani pořádně popřát, ale dárek mu dala parádní! Ve stejný den, kdy měl Jiří Krampol 81.… číst článek
Michael Foret bude podruhé táta: Mám mimořádně plodné období! Michael Foret bude podruhé táta: Mám mimořádně plodné období! Zpěvák a někdejší finalista SuperStar Michael Foret (32) bude podruhé tátou. Jeho manželka Eliška… číst článek
Nova slaví 25 let! Pamatujete pořady, které trhaly sledovanost? Nova slaví 25 let! Pamatujete pořady, které trhaly sledovanost? Peříčko, Kolotoč či Eso sice odnesl prach, některé tváře jako Tereza Pergnerová (44) či Petr Rychlý… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová