Bořek Slezáček

Datum narození: 20. 5. 1967
Místo narození: Ostrava
Profese: moderátor, herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Začínal jako punker, co brigádně rozváží mléko. Postupně se Bořek Slezáček vypracoval na rozhlasového a televizního moderátora. Účinkoval také v muzikálu Děti ráje a politické straně Miloše Zemana dělal tiskového mluvčího.

Od gymnázia zakládal hudební kapely jako na běžícím pásu. Bořek Slezáček začínal s punkovou Noční sazbou, pokračoval v Katce a pistolnících a během studia Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě vystupoval s Petardou a později s Raketou. S hudbou měl co dočinění i ve Španělsku, kde si přivydělával jako vyhazovač a diskžokej.

BOŘEK SLEZÁČEK - PROČ SE DOSTAL DO KRIMINÁLKY?

Moderování se Bořek Slezáček věnuje už řadu let. V televizi uváděl hudební pořad Eso a své relace pouštěl do éteru i v rádiu. Spoluorganizuje mimo jiné akci Pražský maraton.

Před kamerou se Bořek Slezáček uplatnil i jako herec. Předvedl se v Ohnivým kuřeti nebo v Mordém kódu. Výraznější postavu ztvárnil v kriminálce Místo činu Ostrava.

V roce 2020 se Bořek Slezáček stal jedním z osmi soutěžících v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

O BOŘKU SLEZÁČKOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2003 se za něj provdala modelka Simona Krainová. Jejich manželství se rozpadlo po třech letech. Dříve randil i s moderátorkou Terezou Pergnerovou nebo manekýnkou Alenou Šeredovou.

S přítelkyní ŽanetouBořek Slezáček dva syny.

 

Články o celebritě

Premiéra thrilleru Oppenheimer: Otrávený Matuš s Lucinkou, zraněný Nedbal a nečekané setkání exmilenců Premiéra thrilleru Oppenheimer: Otrávený Matuš s Lucinkou, zraněný Nedbal a nečekané setkání exmilenců Americký thriller o zrodu atomové bomby Oppenheimer vytáhl z pohodlí domova na premiéru řadu známých... číst článek
S rodinou v obytňáku nebo s partou v moři: Hvězdy už vyrazily na dovolenou S rodinou v obytňáku nebo s partou v moři: Hvězdy už vyrazily na dovolenou Léto už jim začalo! I práce se dá brát jako dovolená. Své o tom ví zpěvačka Markéta Konvičková (29) ... číst článek
Celebrity pomáhaly pejskům: Vignerová s Kolečkem jako rodinka, rozverný Slezáček a veselá Heidi! Celebrity pomáhaly pejskům: Vignerová s Kolečkem jako rodinka, rozverný Slezáček a veselá Heidi! Na pražském Vypichu si pejsci a jejich páníčci užili festival Blesk tlapky. Mezi přítomnými se na dr... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Martin Čermák
Martin Čermák
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Ondřej Novotný
Ondřej Novotný