Jordan Haj

Jordan Haj

Datum narození: 1. 10. 1988
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, kytarista, překladatel 
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herec, zpěvák a kytarista Jordan Haj se roku 2020 stal jedním ze soutěžících úspěšné show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

Po maturitě na gymnáziu se zaměřením na divadlo v Izraelském Kibucu Jordan Haj, celým jménem Jordan Haj Hossein, nastoupil roku 2010 na pražskou DAMU na obor Herectví činoherního divadla pod vedenímEvy Salzmannové a Alois Švehlíka.

JORDAN HAJ - PROČ PŘESTAL KOUŘIT?

Do povědomí veřejnosti se coby herec Jordan Haj dostal ztvárněním Vojty v seriálu Vyprávěj. Výraznější role dostal v seriálech Clona a Gympl s (r)učením omezeným. Větší roli Roma Djarga si zahrál také v dánském výpravném seriálu 1864. Objevil se mj. v životopisném dramatu Colette nebo v komedii Šťastná.

Je také frontmanem, zpěvákem a kytaristou kapely Peter Pan Complex. Jordan Haj se též věnuje psaní scénářů a překladatelství.

V roce 2020 Jordan Haj přijal nabídku TV Nova pobavit její diváky v show Tvoje tvář má známý hlas.

Kromě češtiny Jordan Haj mluví anglicky a hebrejsky. Ovládá i arabštinu, francouzštinu a ruštinu.

O JORDANU HAJOVI ČTĚTE ZDE>>

S moderátorkou Emmou SmetanaJordan Haj dceru Lennon Marlene Haj Smetana, která se jim narodila roku 2016. V dubnu 2021 přišla na svět dcera Ariel Ava.

 

Články o celebritě

Soukup se obul do Písařovicové: Ona si nabrnkla Brzobohatýho, který… Soukup se obul do Písařovicové: Ona si nabrnkla Brzobohatýho, který… Jaromír Soukup (53) ve svém pořadu VIP svět Speciál rozebírá kde koho a rozhodně se nebojí říct napl... číst článek
Radka Třeštíková (41) o vztahu se známým DJem (28): Věkový limit na milence! Radka Třeštíková (41) o vztahu se známým DJem (28): Věkový limit na milence! Spisovatelka Radka Třeštíková (41) byla v posledních dnech spojována s mladým DJem Jakubem Strachem ... číst článek
Agáta Hanychová otevřeně: Proč se Soukupem nejsou ve Varech? Vary jsou debilní! Agáta Hanychová otevřeně: Proč se Soukupem nejsou ve Varech? Vary jsou debilní! Leckdo očekával, že nový prominentní pár Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) na festivalu v K... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Zuzana Čaputová
Zuzana Čaputová
zobrazit profil Ivana Mádlová
Ivana Mádlová
zobrazit profil Jiří Horák
Jiří Horák
zobrazit profil Casey Affleck
Casey Affleck
zobrazit profil Jaroslav Blažek
Jaroslav Blažek
zobrazit profil Petr Koukal
Petr Koukal
zobrazit profil Martina Viktorie Kopecká
Martina Viktorie Kopecká
zobrazit profil Edgar Allan Poe
Edgar Allan Poe