Jordan Haj

Jordan Haj

Datum narození: 1. 10. 1988
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, kytarista, překladatel 
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herec, zpěvák a kytarista Jordan Haj se roku 2020 stal jedním ze soutěžících úspěšné show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.

Po maturitě na gymnáziu se zaměřením na divadlo v Izraelském Kibucu Jordan Haj, celým jménem Jordan Haj Hossein, nastoupil roku 2010 na pražskou DAMU na obor Herectví činoherního divadla pod vedenímEvy Salzmannové a Alois Švehlíka.

JORDAN HAJ - PROČ PŘESTAL KOUŘIT?

Do povědomí veřejnosti se coby herec Jordan Haj dostal ztvárněním Vojty v seriálu Vyprávěj. Výraznější role dostal v seriálech Clona a Gympl s (r)učením omezeným. Větší roli Roma Djarga si zahrál také v dánském výpravném seriálu 1864. Objevil se mj. v životopisném dramatu Colette nebo v komedii Šťastná.

Je také frontmanem, zpěvákem a kytaristou kapely Peter Pan Complex. Jordan Haj se též věnuje psaní scénářů a překladatelství.

V roce 2020 Jordan Haj přijal nabídku TV Nova pobavit její diváky v show Tvoje tvář má známý hlas.

Kromě češtiny Jordan Haj mluví anglicky a hebrejsky. Ovládá i arabštinu, francouzštinu a ruštinu.

O JORDANU HAJOVI ČTĚTE ZDE>>

S moderátorkou Emmou SmetanaJordan Haj dceru Lennon Marlene Haj Smetana, která se jim narodila roku 2016. V dubnu 2021 přišla na svět dcera Ariel Ava.

 

Články o celebritě

Emma Smetana porodila holčičku! Neobvyklá jména dostala rovnou dvě Emma Smetana porodila holčičku! Neobvyklá jména dostala rovnou dvě Moderátorka Emma Smetana (33) má další holčičku! S partnerem Jordanej Hajem (33) přivítali na světě ... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T.: Doma mám tepláky a na hlavě drcek! Za porušení dress codů bych trestala Módní kritička Blesku Ina T.: Doma mám tepláky a na hlavě drcek! Za porušení dress codů bych trestala S módní guru Františkou Čížkovou (†67) se znaly a byly přítelkyně. Spojovaly je cit a láska k módě. ... číst článek
Těhotná Emma Smetana: Dlouhé nohy na Bali! Těhotná Emma Smetana: Dlouhé nohy na Bali! Nikdo by nehádal, že je Emma Smetana (32) už v sedmém měsíci těhotenství. Bříško jí sice trochu povy... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Denisa Barešová
Denisa Barešová
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Markéta Juřicová
Markéta Juřicová
zobrazit profil Miloš Říha
Miloš Říha
zobrazit profil Pavel Janeček
Pavel Janeček
zobrazit profil Marek Epstein
Marek Epstein
zobrazit profil Petr Nikolaev
Petr Nikolaev