Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26. 7. 1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Nejkrásnější lékárnice Doleželová: Zveřejnila foto, které jiné ženy schovávají! Nejkrásnější lékárnice Doleželová: Zveřejnila foto, které jiné ženy schovávají! Takzvaná „nejkrásnější lékárnice“ Jana Doleželová (38) na sociálních sítích odhodila stud a pochlubi... číst článek
Miliardář Janeček slavil výročí a řekl, jak dlouho s kněžkou zůstane: Má to spočítané! Miliardář Janeček slavil výročí a řekl, jak dlouho s kněžkou zůstane: Má to spočítané! Matematický génius a díky tomu také miliardář Karel Janeček (46) konečně našel lásku svého života. P... číst článek
Luxusní bydlení Janečka: Tady si užívá se svou kněžkou! Luxusní bydlení Janečka: Tady si užívá se svou kněžkou! Nejen v luxusních vilách, ale i v normálních domech a malých bytech bydlí české celebrity a miliardá... číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil George Syrovatka
George Syrovatka
zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Sergej Kucherenko
Sergej Kucherenko
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Petr Jelínek
Petr Jelínek
zobrazit profil Milan Kožíšek
Milan Kožíšek