Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26. 7. 1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Janečkova Lilia bez Karla a v nesprávných šatech: Nečetla jsem pozvánku! Janečkova Lilia bez Karla a v nesprávných šatech: Nečetla jsem pozvánku! Snoubenka a matka dcery Isabely Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinová (32) vyrazila na zahájení ... číst článek
Janečkova Lilia bez Karla a v nesprávných šatech: Nečetla jsem pozvánku! Janečkova Lilia bez Karla a v nesprávných šatech: Nečetla jsem pozvánku! Snoubenka a matka dcery Isabely Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinová (32) vyrazila na zahájení v... číst článek
Tomešová, Janečkova Lilia i Maurerová! Vernisáž iMucha ovládly krásky bez partnerů Tomešová, Janečkova Lilia i Maurerová! Vernisáž iMucha ovládly krásky bez partnerů Ačkoliv je to letos v létě s počasím i možnostmi kulturního vyžití všelijaké, celebrity se toho nebo... číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček
zobrazit profil Michal Horáček
Michal Horáček
zobrazit profil Michal Strnad
Michal Strnad
zobrazit profil Tomáš Linhart
Tomáš Linhart
zobrazit profil Milan Vopička
Milan Vopička
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala
zobrazit profil Milan Kožíšek
Milan Kožíšek