Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Klusová a Lilia se spojily: Za tohle je budou matky nenávidět! Klusová a Lilia se spojily: Za tohle je budou matky nenávidět! Partnerka miliardáře Karla Janečka poprosila manželku slavného zpěváka Tamaru, aby jí pomohla s novým… číst článek
Janeček nabídl přes 100 milionů za rozvod? Manželka je mentálně nemocná, tvrdí Janeček nabídl přes 100 milionů za rozvod? Manželka je mentálně nemocná, tvrdí Ani více než sto milionů nestačilo při rozvodu Karlu Janečkovi (46) k tomu, aby vše proběhlo hladce?… číst článek
Miliardář Janeček chtěl po obvinění z bití a únosu soucit: Zradil jste a byl krutý, vmetli mu lidé Miliardář Janeček chtěl po obvinění z bití a únosu soucit: Zradil jste a byl krutý, vmetli mu lidé Rok a půl doufal, že se s manželkou Mariem Mhadhbiovou (35) v klidu domluví na rozvodu a péči o syna… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Milan Vopička
Milan Vopička
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček
zobrazit profil Milan Kožíšek
Milan Kožíšek
zobrazit profil Sergej Kucherenko
Sergej Kucherenko
zobrazit profil Karel Janeček
Karel Janeček
zobrazit profil Tomáš Linhart
Tomáš Linhart
zobrazit profil Michal Červín
Michal Červín