Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Miliardář Janeček s kněžkou úplně nazí v sobě: Kšefty s extází a erotikou! Miliardář Janeček s kněžkou úplně nazí v sobě: Kšefty s extází a erotikou! Matematický génius a slušně zaopatřený byznysmen Karel Janeček (46) si k sobě našel skutečně tu pravou.… číst článek
Erotické dusno na Czech Social Awards: Makarenko bez kalhotek, Janečkova Lilia s brutálním dekoltem! Erotické dusno na Czech Social Awards: Makarenko bez kalhotek, Janečkova Lilia s brutálním dekoltem! Udílení cen Czech Social Awards, tedy ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních… číst článek
Sledovali jsme ŽIVĚ: Udílení cen Czech Social Awards! Kdo bodoval a kdo měl smůlu? Sledovali jsme ŽIVĚ: Udílení cen Czech Social Awards! Kdo bodoval a kdo měl smůlu? Finálový večer ankety Czech Social Awards 2019 je za námi! Večer, jehož průběh jste mohli sledovat… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Viktor Kožený
Viktor Kožený
zobrazit profil Štěpán Kočí
Štěpán Kočí
zobrazit profil Daniel Bezoušek
Daniel Bezoušek
zobrazit profil Burak Oymen
Burak Oymen
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Richard Podroužek
Richard Podroužek
zobrazit profil Tomáš Linhart
Tomáš Linhart
zobrazit profil George Soros
George Soros