Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Miliardář Janeček (46) se raduje ze syna v Praze: Exmanželce Mariem (35) vzkázal ošklivou věc Miliardář Janeček (46) se raduje ze syna v Praze: Exmanželce Mariem (35) vzkázal ošklivou věc Český miliardář Karel Janeček (46) může slavit. Zvítězil nad svou bývalou manželkou Mariem Mhadhbiovou… číst článek
Miliardář Janeček vzal kněžku na brutální výšlap, ale... Děsí ho zdravotní potíže! Miliardář Janeček vzal kněžku na brutální výšlap, ale... Děsí ho zdravotní potíže! Karel Janeček (46) je nejen movitý matematický génius, ale také bohém a dobrodruh, který se nebojí… číst článek
Utajená role sexy lékárnice Doleželové: Dekolt jí nepomohl, scénu vystřihli! Utajená role sexy lékárnice Doleželové: Dekolt jí nepomohl, scénu vystřihli! Nejkrásnější česká lékárnice, Miss České republiky Jana Doleželová (38), se před několika dny pochlubila… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Ladislav Doležal
Ladislav Doležal
zobrazit profil Karel Komárek
Karel Komárek
zobrazit profil David Beran
David Beran
zobrazit profil Karel Vágner mladší
Karel Vágner mladší
zobrazit profil Aleš Koc
Aleš Koc
zobrazit profil Jan Moťovský
Jan Moťovský
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch