Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Kněžka Lilia prý vyléčila Janečka z mnohoženství. Teď už chce jen mě, hlásí Kněžka Lilia prý vyléčila Janečka z mnohoženství. Teď už chce jen mě, hlásí Přestože se Karel Janeček (46) neblaze proslavil svými zálety a prosazováním bigamie, po boku samozvané… číst článek
Kněžka miliardáře Janečka šokuje: O falešném těhotenství a odchodu od Karla! Kněžka miliardáře Janečka šokuje: O falešném těhotenství a odchodu od Karla! Lilia Khousnoutdinová (32) byla veřejně prezentována jako ta, která rozvrátila manželství Karla Janečka… číst článek
Krásky řádily na horách: Kostková krotila psy, Švantnerová přítele! Krásky řádily na horách: Kostková krotila psy, Švantnerová přítele! Sotva trochu nasněžilo, české krásky vyrazily na hory! Zatímco Lucie Borhyová (41) osedlala skútr,… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Juraj Lelkes
Juraj Lelkes
zobrazit profil Daniel Farnbauer
Daniel Farnbauer
zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň
zobrazit profil David Radiměřský
David Radiměřský
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček
zobrazit profil Burak Oymen
Burak Oymen
zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki