Karel Janeček | Celebwiki.cz

Karel Janeček

Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň
Profese: miliardář, podnikatel, matematik
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Miliardář Karel Janeček je matematik, podnikatel, bojovník proti korupci, milovník žen a jako boháč si může dovolit být také mecenášem.

Muž, který se může pyšnit tituly PhD z Carnegie Mellon University v Pittsburghu a MBA z Bradleyho univerzity v Peorii, zbohatl na burze. Jistě v tom Karlu Janečkovi pomohl fakt, že původně studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy teorii pravděpodobnosti.

KAREL JANEČEK BOURAL POD VLIVEM

Jakožto zakladatel Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček (spolu s ním fond podpořili úspěšní podnikatelé Stanislav Bernard, Radim Jančura nebo herec a moderátor Jan Kraus) platí za bojovníka proti tomuto nešvaru. Podporuje rovněž mladé nadané vědce (Nadační fond Neuron) a vyznává mnohoženství.

To není jediná adrenalinová libůstka, kterou Karel Janeček provozuje. Je vášnivý sportovec a obzvláště miluje parašutismus.

O KARLU JANEČKOVI ČTĚTE ZDE>>

S první manželkou má dvě dcery. Chodil s lékarnicí a misskou Janu Doleželovou. Té se však jeho bigamismus příčil, tak se rozešli. Netrvalo dlouho a Karel Janeček si našel půvabnou náhradu. I jejich vztah ale skončil. Jeho druhou ženou se v květnu 2015 stala matematička z Tunisu, exotická kráska Mariem Mhadhbi. Již v prosinci se páru narodil syn Karel Yanis Nour.

V říjnu 2017 se miliardář Karel Janeček přiznal, že má milenku. Stala se jí kněžka Lilia Khousnoutdinová, již si také vzal. Začátkem června 2018 mu porodila dceru Isabellu.    

 

Články o celebritě

Miliardář Janeček promluvil o dalším miminku! Pak pospíchal do klenotnictví Miliardář Janeček promluvil o dalším miminku! Pak pospíchal do klenotnictví Téměř rok po porodu, kdy kněžka Lilia Khousnoutdinová (30) přivedla na svět dcerku miliardáře Karla… číst článek
Miliardář Janeček se přidal ke kojícím matkám. Peskuje šéfa banky a žádá revoluci! Miliardář Janeček se přidal ke kojícím matkám. Peskuje šéfa banky a žádá revoluci! Nedávná kauza maminky, kterou v Raiffeisenbank na Václavském náměstí vykázala ostraha ven, protože… číst článek
Módní téma týdne: Jízda v páru soulad prověří Módní téma týdne: Jízda v páru soulad prověří Harmonie ve dvou má jistě mnoho podob. Podobnými názory, životním stylem, estetickým vnímáním… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
zobrazit profil Burak Oymen
Burak Oymen
zobrazit profil Karel Vágner mladší
Karel Vágner mladší
zobrazit profil C. A. Moxon
C. A. Moxon
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil George Soros
George Soros
zobrazit profil Karel Janeček
Karel Janeček
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala