Burak Oymen

Datum narození: 29. 10. 1972
Profese: realitní magnát
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Realitní magnát Burak Oymen se oženil s Terezou Maxovou, světoznámou českou topmodelkou a matkou svých dvou dětí. ANO si pár řekl po několikaletém vztahu v říjnu 2016.

Miliardář tureckého původu Burak Oymen, jehož byznys se týká především realit, bydlel ve Španělsku, Dánsku či na Kypru. Dva roky žil i v Praze, kde se také zamiloval, a to do topmodelky Terezy Maxové. Poprvé se viděli při potápění se žraloky.

BURAK OYMEN A TEREZA MAXOVÁ - POHÁDKOVÁ STAVBA

Po několikaletém vztahu mají Burak Oymen s Terezou Maxovou dvě děti - dceru Mínu (což v turečtině znamená nebe) a syna Aidena. Za svého považuje modelčin manžel i Tobiase, jejího syna z prvního svazku s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem. Rodina tureckého boháče a české star žije střídavě v Monaku, v ČR a jezdí i do jeho vlasti.

Už v roce 2011 se spekulovalo o tom, že se Tereza Maxová a Burak Oymen tajně vzali. Pravdou se to stalo 1. října 2016. Na utajované svatbě bylo mnoho známých tváří, i princ. Krátce poté novomanželé sbalili kufry a odletěli do Indie.

Syn uznávaného tureckého diplomata Burak Oymen strávil většinu svého života v zahraničí. Kromě Kypru, Španělska a Dánska rodina také dva roky žila v Praze. Bylo to v době, kdy tehdejší Československo ovládal totalitní režim, a to kolem roku 1980. Přestože Burak Oymen chodil do mezinárodní školy, čeština pro něj není neznámým jazykem.

 

Články o celebritě

Tereza Maxová slaví 51. narozeniny v odvážných šatech: Tělo jako dělo! Tereza Maxová slaví 51. narozeniny v odvážných šatech: Tělo jako dělo! Trojnásobná máma Tereza Maxová (51) má stále tělo jako dělo! Za léta v modelingu si navykla na režim... číst článek
Tereza Maxová navštívila na Floridě kamarádku Kurkovou: Sexy těla na jachtě! Tereza Maxová navštívila na Floridě kamarádku Kurkovou: Sexy těla na jachtě! Tolik krásy na jednom místě. Tereza Maxová (50) odfrčela za oceán načerpat trochu energie a při té p... číst článek
Podnikavá Tereza Maxová (50): V 15 let starém modelu předvedla bezchybnou figuru!   Podnikavá Tereza Maxová (50): V 15 let starém modelu předvedla bezchybnou figuru! Snad opravdu podepsala smlouvu s ďáblem, jinak si nelze vysvětlit, že vypadá, čím dál lépe. A co víc... číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Antonio S. Tornago
Antonio S. Tornago
zobrazit profil Ladislav Doležal
Ladislav Doležal
zobrazit profil George Soros
George Soros
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala
zobrazit profil Viktor Kožený
Viktor Kožený
zobrazit profil Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň