Burak Oymen | Celebwiki.cz

Burak Oymen

Datum narození: 29.10.1972
Profese: realitní magnát
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Realitní magnát Burak Oymen se oženil s Terezou Maxovou, světoznámou českou topmodelkou a matkou svých dvou dětí. ANO si pár řekl po několikaletém vztahu v říjnu 2016.

Miliardář tureckého původu Burak Oymen, jehož byznys se týká především realit, bydlel ve Španělsku, Dánsku či na Kypru. Dva roky žil i v Praze, kde se také zamiloval, a to do topmodelky Terezy Maxové. Poprvé se viděli při potápění se žraloky.

BURAK OYMEN A TEREZA MAXOVÁ - POHÁDKOVÁ STAVBA

Po několikaletém vztahu mají Burak Oymen s Terezou Maxovou dvě děti - dceru Mínu (což v turečtině znamená nebe) a syna Aidena. Za svého považuje modelčin manžel i Tobiase, jejího syna z prvního svazku s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem. Rodina tureckého boháče a české star žije střídavě v Monaku, v ČR a jezdí i do jeho vlasti.

Už v roce 2011 se spekulovalo o tom, že se Tereza Maxová a Burak Oymen tajně vzali. Pravdou se to stalo 1. října 2016. Na utajované svatbě bylo mnoho známých tváří, i princ. Krátce poté novomanželé sbalili kufry a odletěli do Indie.

Syn uznávaného tureckého diplomata Burak Oymen strávil většinu svého života v zahraničí. Kromě Kypru, Španělska a Dánska rodina také dva roky žila v Praze. Bylo to v době, kdy tehdejší Československo ovládal totalitní režim, a to kolem roku 1980. Přestože Burak Oymen chodil do mezinárodní školy, čeština pro něj není neznámým jazykem.

 

Články o celebritě

Tereza Maxová: Pochlubila se netradičním snubákem a luxusní kabelkou, která je jediná na světě! Tereza Maxová: Pochlubila se netradičním snubákem a luxusní kabelkou, která je jediná na světě! Topmodelka Tereza Maxová (46) měla před třemi dny první výročí od svatby s tureckým podnikatelem… číst článek
Sexy Tereza Maxová (45): Zadeček k nakousnutí! Sexy Tereza Maxová (45): Zadeček k nakousnutí! Přestože už oslavila 45. narozeniny, Tereza Maxová má stále postavičku jako lusk. A navíc pozadí… číst článek
Topmodelka Tereza Maxová (45) provokuje svým zadečkem! Po třech dětech má stále co ukázat Topmodelka Tereza Maxová (45) provokuje svým zadečkem! Po třech dětech má stále co ukázat Na konci prázdnin jí bude 46 a stále má na to, aby se veřejně ukazovala v plavkách. Topmodelka Tereza… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Karel Vágner mladší
Karel Vágner mladší
zobrazit profil George Syrovatka
George Syrovatka
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
zobrazit profil Sepp Blatter
Sepp Blatter
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Marek Šilhánek
Marek Šilhánek
zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki