Burak Oymen | Celebwiki.cz

Burak Oymen

Datum narození: 29.10.1972
Profese: realitní magnát
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Realitní magnát Burak Oymen se oženil s Terezou Maxovou, světoznámou českou topmodelkou a matkou svých dvou dětí. ANO si pár řekl po několikaletém vztahu v říjnu 2016.

Miliardář tureckého původu Burak Oymen, jehož byznys se týká především realit, bydlel ve Španělsku, Dánsku či na Kypru. Dva roky žil i v Praze, kde se také zamiloval, a to do topmodelky Terezy Maxové. Poprvé se viděli při potápění se žraloky.

BURAK OYMEN A TEREZA MAXOVÁ - POHÁDKOVÁ STAVBA

Po několikaletém vztahu mají Burak Oymen s Terezou Maxovou dvě děti - dceru Mínu (což v turečtině znamená nebe) a syna Aidena. Za svého považuje modelčin manžel i Tobiase, jejího syna z prvního svazku s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem. Rodina tureckého boháče a české star žije střídavě v Monaku, v ČR a jezdí i do jeho vlasti.

Už v roce 2011 se spekulovalo o tom, že se Tereza Maxová a Burak Oymen tajně vzali. Pravdou se to stalo 1. října 2016. Na utajované svatbě bylo mnoho známých tváří, i princ. Krátce poté novomanželé sbalili kufry a odletěli do Indie.

Syn uznávaného tureckého diplomata Burak Oymen strávil většinu svého života v zahraničí. Kromě Kypru, Španělska a Dánska rodina také dva roky žila v Praze. Bylo to v době, kdy tehdejší Československo ovládal totalitní režim, a to kolem roku 1980. Přestože Burak Oymen chodil do mezinárodní školy, čeština pro něj není neznámým jazykem.

 

Články o celebritě

Maxová a Kurková: České krásky v tureckých vlnách Maxová a Kurková: České krásky v tureckých vlnách Nejkrásnější ženy ČR se sešly v tureckém letovisku Kaplankaya, kde se nachází luxusní resort Terezy… číst článek
Tajemství účasti české modelky na královské svatbě: Maxová byla s Harrym lyžovat! Tajemství účasti české modelky na královské svatbě: Maxová byla s Harrym lyžovat! Proč Terezu Maxovou (46) s jejím mužem pozvali na královskou svatbu? Modelka se s princem Harrym… číst článek
Tereza Maxová s manželem: Řádění v maskách a líbačka v srdci Benátek! Tereza Maxová s manželem: Řádění v maskách a líbačka v srdci Benátek! Italské Benátky jsou považovány za jedno z nejromantičtějších měst na světě. Chvíle plné lásky zde… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Karel Komárek
Karel Komárek
zobrazit profil George Soros
George Soros
zobrazit profil Adrian Pituch
Adrian Pituch
zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki
zobrazit profil Petr Ptáček
Petr Ptáček
zobrazit profil Viktor Kožený
Viktor Kožený
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala