Veronika Macková

Datum narození: 15. 2. 1994
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Veronika Macková si zahrála ve velkofilmu Gangster Ka: Afričan, kde se potkala s kolegou Hynkem Čermákem. Že by jiskra přeskočila přímo na place?

Absolvovala Pražské konzervatoře, kam přešla po čtyřech letech studia na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během posledního ročníku už Veronika Macková spolupracovala s Východočeským divadlem. Nejraději prý hrála tučňáka v Tučňácích na arše (2015), protože se vždycky skvěle uvolní, vyblbne a nechá na sebe působit dětský snový svět. 

VERONIKA MACKOVÁ A KÁČKO

Na televizní obrazovce se Veronika Macková objevila v pohádce Jiřího Stracha Svatojánský věneček (2015), a to společně s herci Jiřím Mádlem, Bolkem Polívkou, Ivanem Trojanem, Markem Taclíkem a Jaroslavem Pleslem.

Na filmovém plátně jste Veroniku Mackovou mohli vidět kromě snímku Ganster Ka: Afričan, kde ukázala prsa, také mj. v psychologickém dramatu Stíny proměn, v komedii Přes prsty nebo v thrilleru Alpha Code.

O VERONICE MACKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Brunetka Veronika Macková miluje cestování, a když necestuje déle než dva měsíce, popadne ji „cestovní absťák“ a musí hned někam vyrazit, nejlépe za hranice. Jako jedna z mála žen prý neumí vařit, zato však zvládá mazlení s hady. Největší strach má ze samoty a tmy. Možná také proto je jejím velkým snem pořídit si živou pandu, tygra, lva a pár hadů.

V červenci 2017 se Veronika Macková provadala za kolegu Hynka Čermáka, jehož přebrala Daniele Choděrové, s níž má herec dvě děti.

 

 

Články o celebritě

Krásná manželka Hynka Čermáka se ztrácí před očima! Proč je tak vyhublá? Krásná manželka Hynka Čermáka se ztrácí před očima! Proč je tak vyhublá? Svého manžela Hynka Čermáka (50) přišla na premiéru muzikálu The Bodyguard podpořit herečka Veronika... číst článek
Hvězda seriálu ZOO Eva Burešová: Premiéru odzpívala i s nemocí! Hvězda seriálu ZOO Eva Burešová: Premiéru odzpívala i s nemocí! Po Lucii Bílé (56) mají v Karlíně další muzikálovou hvězdu světové velikosti! Přestože Evu Burešovou... číst článek
Ondřej Studénka alias Prokop z Ulice: Skončil na kapačkách! Ondřej Studénka alias Prokop z Ulice: Skončil na kapačkách! Když herec Ondřej Studénka (37) v úterý večer zveřejnil snímek z nemocnice, na němž má v paži napích... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek
zobrazit profil Zach Cherry
Zach Cherry
zobrazit profil Zdeněk Srstka
Zdeněk Srstka
zobrazit profil Liam  Neeson
Liam Neeson
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková
zobrazit profil Vlastina Svátková
Vlastina Svátková
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka