Hynek Čermák | Celebwiki.cz

Hynek Čermák

Datum narození: 14.2.1973
Místo narození: Praha
Profese: herec, režisér, dabér
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Hynek Čermák, oceněný Českým lvem, se věnuje nejnen české, ale také světové koprodukci.

Po studiu činoherního herectví na pražské DAMU spolupracoval Hynek Čermák s Divadlem J. K. Tyla v Plzni, souborem CD 94, Divadelním spolkem Kašpar, Divadlem v Řeznické a byl v angažmá ve Středočeském divadle Kladno. Posléze působil na prknech divadla Rokoko, kde byla jeho nejvýznamnější rolí postava Stanleyho v dramatu Tennessee Williamse Tramvaj do stanice Touha.

HYNEK ČERMÁK JAKO KÁČKO Z GANGSTER KY

Od roku 2006 byl Hynek Čermák členem Městských divadel pražských, což mu umožnilo vystupovat v 8 divadlech v různých (především epizodních) rolích. Pak si ho vybral Miroslav Krobot do Dejvického divadla, kde získal stálé angažmá roku 2010. Diváci jej mohli vidět např. ve hře podle knihy Irvina Welshe Ucpanej systém.

Kromě divadla se Hynek Čermák objevoval i v nejrůznějších filmech a televizních seriálech. Jmenujme např. Zdivočelá země, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Rodinná pouta, Poslední sezóna, Četnické humoresky a v úspěšném seriálu České televize Cirkus Bukowsky, kde exceloval spolu s Pavlem Řezníčkem.

S americkým režisérem Carlem Haberem natočil film Wrong Mr. Johnson, kde si zahrál hlavní roli. V českých filmech se Hynek Čermák objevil ve Svaté čtveřici s Jiřím Langmajerem a ve snímku Nevinnost, za který získal sošku Českého lva.

O HYNKU ČERMÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

Občas působíi jako režisér divadelních inscenací, reklam a televizních show. Ve volném čase se Hynek Čermák věnuje adrenalinovým sportům a rád fotí. Především momentky svých kolegů v Dejvickém divadle.

S herečkou Danielou Choděrovou Hynek Čermák dvě děti. Pár se rozešel poté, co se herec dal dohromady s o 21 let mladší kolegyní Veronikou Mackovou, již si vzal v červenci 2017.

 

Články o celebritě

Premiéra Poslední aristokratky: Největší hvězdou byl Čermák! Premiéra Poslední aristokratky: Největší hvězdou byl Čermák! Tentokráte Hynek Čermák (46) překvapil. Herec, který obvykle ztvárňuje na televizních obrazovkách… číst článek
Nehoda herečky Svátkové: Dostala záchvat, všude byla moč! Skončila s „vibrátorem" Nehoda herečky Svátkové: Dostala záchvat, všude byla moč! Skončila s „vibrátorem" Problém, který v současné době řeší krásná herečka Vlastina Kounická Svátková (37), jistě potkává… číst článek
Proč a jak Hynek Čermák fotí ženské akty? Prso za prso! Proč a jak Hynek Čermák fotí ženské akty? Prso za prso! Krásu ženského těla odhaluje v kolekci 40 aktů ve zlínském zámku Hynek Čermák (46). Profesionální… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Julie Gayet
Julie Gayet
zobrazit profil Ondřej Veselý
Ondřej Veselý
zobrazit profil Blanka Bohdanová
Blanka Bohdanová
zobrazit profil Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
zobrazit profil Linda Rybová
Linda Rybová
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Michaela Doležalová
Michaela Doležalová