Alena Buffon - Šeredová | Celebwiki.cz

Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21.3.1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

 

Články o celebritě

Rodinná sláva Nedvěda s manželkou! Dcera Ivana dostudovala školu, která je stála miliony Rodinná sláva Nedvěda s manželkou! Dcera Ivana dostudovala školu, která je stála miliony To byla sláva! Dcera legendárního fotbalisty Pavla Nedvěda (47) Ivanka (22) zdárně ukončila jednu… číst článek
Získala nejen miliardáře! Alena Šeredová v jedné rodině s prezidentem! Získala nejen miliardáře! Alena Šeredová v jedné rodině s prezidentem! Tak tomu se říká terno! Alena Šeredová (41) se těhotenstvím s Alessandrem Nasim (45) dostala nejen… číst článek
Šeredová není jediná! Zvláštní osudy českých Popelek, které sbalily miliardáře Šeredová není jediná! Zvláštní osudy českých Popelek, které sbalily miliardáře Popelka patří mezi nejoblíbenější pohádky holčiček. Pro Alenu Šeredovou (41) se sen stal realitou,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Markéta Kazdová
Markéta Kazdová
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová