Alena Buffon - Šeredová | Celebwiki.cz

Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21.3.1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

 

Články o celebritě

Šeredová: Manželství s Buffonem mě spíš poškodilo! Co ji štvalo? Šeredová: Manželství s Buffonem mě spíš poškodilo! Co ji štvalo? Italskému hřebci a tamní dlouhodobé reprezentační jedničce Gianluigi Buffonovi (41) přivedla na svět… číst článek
Veterán Buffon s dvojnicí Šeredové na dovolené. Čeká na milionovou nabídku! Veterán Buffon s dvojnicí Šeredové na dovolené. Čeká na milionovou nabídku! Chytal bronz a přemýšlel, kam povedou jeho další fotbalové kroky. Brankář Gianluigi Buffon (41) s partnerkou… číst článek
Krainová prozradila Šeredové s Maxovou tajemství! Krásky jen tiše zíraly Krainová prozradila Šeredové s Maxovou tajemství! Krásky jen tiše zíraly Modelka Simona Krainová (46) se celou svou kariéru pyšní skvělou postavou jako ze žurnálu. Nic ale… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová