Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21. 3. 1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

V červnu 2023 se Alena Šeredová provdala za dědice Fiatu Alessandra Nasiho.

 

Články o celebritě

Životní trauma Aleny Šeredové: Komplexy z vlastního těla Životní trauma Aleny Šeredové: Komplexy z vlastního těla Je krásná a úspěšná. Přesto má bývalá modelka a misska Alena Šeredová (45) stále problém smířit se s... číst článek
Šeredová na pláži: Sladký život!  Šeredová na pláži: Sladký život! Nejkrásnější Češka v Itálii Alena Šeredová (45) vytasila na fanoušky těžký kalibr. Na sítích totiž s... číst článek
Šeredová s dědicem Fiatu: Úprk na super rychlé líbánky! Šeredová s dědicem Fiatu: Úprk na super rychlé líbánky! Půl roku po pravé italské svatbě na Sicílii česká modelka Alena Šeredová (45) s manželem a dědicem a... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Kristýna Malířová
Kristýna Malířová
zobrazit profil Denisa Mendrejová
Denisa Mendrejová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Karolína Krézlová
Karolína Krézlová