Ilaria D'Amico | Celebwiki.cz

Ilaria D'Amico

Datum narození: 30.8.1973
Místo narození: Řím, Itálie
Profese: italská novinářka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Ilaria D'Amico je úspěšná italská sportovní reportérka a televizní moderátorka, známá především vztahem s italským brankářem Gianluigim Buffonem.

Ilaria D'Amico je italská novinářka, sportovní reportérka a televizní moderátorka, narozená 30. srpna 1973 v Římě. V Itálii je považována za sexsymbol a britský bulvární plátek The Sun ji zařadil mezi Top 10 nejkrásnějších novinářek světa. Její velkou vášní je fotbal, kterému věnuje hodně času. Vystudovala práva.

Ilaria D'Amico je velmi úspěšnou a respektovanou novinářkou na volné noze, působí v televizi SKY a v respektovaném sportovním deníku Gazetta dello Sport. V roce 2010 také získala cenu pro nejlepšího sportovního novináře Itálie.

Ilaria D'Amico také musí bojovat s žárlivostí partnerek zpovídaných sportovců. Když byl David Beckham na hostování v AC Milán, měl dělat rozhovor práve s D'Amico. Jeho žena Victoria Beckham se však krásy a šarmu italské novinářky natolik bála, že nechtěla, aby k interview došlo. D'Amico ani Beckham neposlechli a pro televizi RAI natočili rekordní sedmadvacetiminutový rozhovor.

Ilaria D'Amico je nejvíce známá především tím, že nahradila českou modelku Alenu Šeredovou vedle italského fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba