Roman Ondráček

Datum narození: 26. 7. 1966
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, bavič, moderátor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Roman Ondráček se proslavil s Milošem Pokorným, s nímž v roce 1995 založil kapelu Těžkej Pokondr. Po jejím rozpadu zahájil sólovou dráhu.

S Milošem Pokorným vytvořil Roman Ondráček nejprve moderátorskou dvojici. Působila v několika českých rádiích. Kapela Těžkej Pokondr, kterou založili roku 1995, bavila svými parodiemi známých skladeb zahraniční i české popové hudby. Vydali mj. alba Sbohem tvá Máňa (1996), Víc než Gottzila (1998) a Vypusťte Krakena (1999).

O ROMANU ONDRÁČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Těžkej Pokondr skončil v roce 1999. Záhy začal Roman Ondráček vystupovat sám pod názvem Lehkej Pokondr & Rakeťáci. V dubnu 2020 vydal svůj první sólový singl Ještě, že mám plnou Nádrž.

Nedlouho nato Roman Ondráček publiku nabídl novou podiovou show s živou kapelou Rakeťáci. V prosinci 2021 vydal své první sólové album Roman Ondráček – 55 Ty Kráso. Předvedli se mj. v srpnu 2022 na koncertu Mega Mejdan roku na Císařské louce v Praze.

S ostudou byl Roman Ondráček ochrankou vyveden 20. listopadu 2023 z křtu nového alba Michala Davida, který si jej pozval na pódium, aby spolu zazpívali. Ondráček se začal chovat agresivně a napadl Davida i jeho manželku Marcelu.

Chování Romana Ondráčka se pokusila vysvětlit jeho žena Nina. Podle jejích slov trpí vážným duševním onemocněním.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Čestmír Strakatý
Čestmír Strakatý
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová